YAZARLAR Zeynep Bahar
12
14
16
18
13/11/2018 13:37
Merkür Retrosu geliyor…!

Değerli dostlar,

Venüs zaten retro da iken nerden çıktı bu Merkür Retro’su?

Söyle ufaktan ufaktan Venüs durağan pozisyondan son zehirini hayatlarımıza akıtma

konumunda iken sıkın dişinizi demekten bende bir hal oldum.

Ama azcık daha gayret 2018 yılının son Merkür Retro’su...

Efenim en çok sorulan soru ile başlayayım...

Söyle eski sevgililer meseleler bir ortaya dökülür mü?

Malesef! "Unutmayın retro ile gelen metro ile gider takılmayın!"

Gelelim 31 Ekim' de YAY burcuna geçen Merkür'ün 17 Kasımda YAY Burcunda gerilemesine... Teması doğal olarak YAY Burcu konulari olacaktır...

Ve Aralık ayının ilk haftasında Akrep burcunda geri hareket edip retro konuları değişecek ve 27 derece Akrep ulaşacak, hızlanmasıyla bir retro da geçmişte kalacak ...

Aslında Retro da kötü bir şey değildir.

YAY burcu temaları ile birlikte, bir bak bakalım neyi nerede hata yapmışsın, eksiklikleri tamamla, yarımları tamamla demektir..

Bu hafta boyunca ufaktan ufaktan etkileri başladı.

Enteresan bir hafta 2 geri 1 ileri yapacaksınız. İşlerin hepsini yapsanız da yapılmamış gibi hep bekliyor olacak .... Aman ne güzel değil mi?

Elektronik aletlere dikkat, dijital verilere yedekleme yapınız ...!

Sözleşmelerde yeni işlere imza atmayınız!

Evlilik, nişan, yeni ilişkiye başlamadan uzak durunuz!! İletişim kazalarına dikkat ediniz!!

Ve gelelim burçlara etkilerine;

Yükselen Burcu Koç:Hukuksal metinler, akademik çalışmalar, Mahkemeler, Uluslararası ilişkiler ve ticaret konularına dikkat ediniz. Geçmişten bugüne sürüncemede ise çözülebilir.

Yükselen Burcu Boğa:Kredi, vergi borcu, nafaka, miras ve bu konularda maddi olarak tekrar tekrar kontrolü sağlayınız. Sağlık sorunlarınız varsa çözüm süreci yaşanabilir. Geçmişten bugune sürüncemede ise çözülebilir.

Yükselen Burcu İkizler:Evliliklerde ilişkilerde Ortaklıklar da dikkatli olunuz. Geçmiş önünüze bir bir sökülebilir. Geçmişten bugüne sürüncemede ise çözülebilir.

Yükselen Burcu Yengeç: İş hayatınızda ve günlük hayatınızda dönüp dolaşıp aynı noktada olduğunuzu hissedip problem yaşayabilirsiniz. Geçmişten bugüne sürüncemede ise çözülebilir.

Yükselen Burcu Aslan:Aşk, çocuklar, hobiler ve riskli yatırımlar alanında gerileyerek olan Merkür, geçmişten bugüne sürüncemede sorunlarınızı çözülebilir. Özellikle borsa, yatırım alanlarında lütfen dikkatli olalım.

Yükselen Burcu Başak: Aile ev ortamı ve atalar alanında gerileme yaşanacak olan bu süreçte tecvit pilavı durumu yaşanabilir. Eski gündemler bir bir açılabilir. Geçmişten bugüne sürüncemede aile meseleleri çözülebilir.

Yükselen Burcu Terazi: Arkadaş, Akraba ve komşu ilişkileri üzerinden yaşanabilir. Yanlış kişilere yanlış mail ve mesaj gitmesi olasılıklar dâhilindedir. Geçmişten bugüne sürüncemede ise çözülebilir.

Yükselen Burcu Akrep:Para ve gelen gelirler alanında gerçekleşecek olan Merkür Retro’su pürüz ve durağanlık yaratacak, geçmişten bugüne sürüncemede var olan para konuları ise çözülebilir.

Yükselen Burcu Yay:sizde gerçekleşecek siz en çok etkilenen olacaksınız... Jüpiter Yay da tam sefasını süremediniz ama olsun geçmişten bugüne her ne varsa sürüncemede ise çözülebilir.

Yükselen Burcu Oğlak:12. Ev konuları geçmişten günümüze kadar her ne varsa sizden gizlenmiş şeyleri bir ortaya çıkartacak... Ve sürüncemede olanları çözecek haberci rüyalara dikkat edelim...

Yükselen Burcu Kova: Arkadaşlar, gruplar ve hedefleriniz alanında yasayacaksınız. Geçmişten günümüze hedefler bir bir önünüze çıkabilir ve sizin çözmeniz için uygun enerjiler içermekte olduğunu söylemeliyim.

Yükselen Burcu Balık:Kariyer alanınızda deneyimleyeceksiniz ve otorite sahibi kişilere karşı dikkatli olunuz. Buna aile büyükleri dâhildir. Geçmişten günümüze sürüncemede kalmış olan her şey tek tek çözülebilir.

Tüm düşleriniz gerçek olsun…

Zeynep Bahar

https://www.astrolojiyolcusu.com
https://www.astrolojiyolcusu.com/facebook
https://www.astrolojiyolcusu.com/instagram
https://www.astrolojiyolcusu.com/youtube

Önceki Yazılar :

  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :