YAZARLAR Zeynep Bahar
12
14
16
18
18/11/2018 08:18
Mars Balık Burcunda (16 Kasım 2018 – 1 Ocak 2019)

Gücün gezegeni eril enerji MARS, tüm dinamik yapısı ile pasifize iç dünyasına dönük edilgen Balık enerjisine bürünecek bunun yansıması nasıl olacak dersek; Natal haritamızda balık burcu hangi evde ise o ev konuları ile alakalı olarak, İnisiyatif almak, Motivasyonumuzu korumakta zorlanmalar yaşayabiliriz. Tembellik ve olayları kışa bırakma eğiliminde olabiliriz. Öfkeyi dışa vurmak yerine içe atmak gibi tersine şiddet yaşayabiliriz. Daha dağınık bir enerjiyi sembolize ettiğinden, kararlı bir şekilde hedeflerimize odaklanamayabilirsiniz Hedeflerde gerçekçilikten uzaklaşabilir gereksiz hayallerle mücadele etmek zorunda kalabiliriz.

Ülkemiz açısından baktığımızda:

Ülkemizin haritasında 10. eve giriş yapıyor. 10. ev ise, hükümet, ülke yöneticileri ve otoriteler olarak özellikle ekonomik ve siyasi hedeflere ulaşmada güçlük çekilebilir. Gündem biraz daha bastırılmış gerginliklerin ortaya çıkması şeklinde olabilir.

Denizler, deniz taşıtları, deniz sınırlarımızla ilgili konularda aksilikler ve bunlardan gelecek bir takım durumlar, öfke yaratacak durumlar oluşabilir.

Yangınlarda artış gözlenebilir. Evde ki elektronik eşyaların özellikle su tesisatı problemleri ya da su tesisatı arızaları, yağmurda evleri su basması, gib sorunlar oluşabilir. Sel ve aşırı yağı görülebilir.

Yükselen Koçlar: 12.evinizde yer alacak sevgili koçlar. Mars sizin yönetici gezegeniniz. bu süreç, içe dönebileceğinizi, kendi içsel dünyanızla ve spiritüel çalışmalarla meşgul olabileceğinizi gösteriyor. 12.ev biraz daha kapalı ve gizli bir ev bazen düşmanlıkları, arkanızdan çevrilen işleri, kandırılma, dolandırılma gibi potansiyelleri simgeler ve bu dönemde dikkatli olmanız gerekir.

Yükselen Boğalar: 11.evinizde yer alacak olan Mars etkisiyle, hedefleriniz ve idealleriniz konusunda daha hırslı olacak, daha atak davranacaksınız. Bu ev, arkadaş gruplarını da simgelediğinden, gerginlikler olasılıklar dâhilinde olup, kopmalar yaratabilir.

Yükselen İkizler:10.evinizde yer alacak bu da kariyer, iş, hayatınız ile ilgili konularda hedeflediğiniz ve bulunduğunuz nokta, başarılarınız konusunda daha fazla düşünmeye, buralara odaklanarak huzursuzluk yaratabilecek bir süreç. Hayatınızda otorite figürü sayılabilecek kişilerle iletişimlerde gerginlik ve uyumsuzluk yaratabilir.

Yükselen Yengeç: 9.evinizden yer alacak olan Mars, uluslararası satış, pazarlama faaliyetlerinizde akademik konular, yükseköğrenim, sosyal medya, tanıtım, bir hareketlilik sağlayacaktır. Ayrıca hukuksal meselelerdir Uzak yerlere seyahatlerde gerginlikler ve beklenmedik durumlar ortaya çıkabilir.

Yükselen Aslan: 8.evinizde yer alacak, başkasından gelecek olan gelirler alanında bir farklılıklar ve bir çabalama gerginlikler ve uyumsuzluklar olası. Nafaka, kredi konularında ve yeni kazançlar anlamına da gelebilir. Ve sağlık probleminiz aniden ortaya çıkabilir ihmal etmeyiniz.

Yükselen Başak: 7.evinizde yer alacak olan Mars sebebiyle ilişkilerinizde, özellikle partnerinizle konuşmaların yanlış yerden anlaşılmasına istinaden erginlikler olabilir. Ben mars 7. Evden çıkıncaya kadar partnerinizin ve ya ortaklarınızın üzerine gitmemenizi öneririm bu süreçte, sözleşme yapmadan asla ortaklıklara adım atmayınız.

Yükselen Terazi: 6.evinizden Mars yer alacak, İş ve rutin günlük hayatınızın temposunun hızlanacağını gösteriyor. Halledilmesi gereken işlerin, sorumluluklarınızın artacağı bir süreç bu. Çalışanlar için yeni görevler, uğraştıracak detaylar görünüyor. Evcil hayvanlarınız ile alakalı konularda sorunlar yaşamanız muhtemeldir. Ve doğum haritalarına göre bu etkinin değiştiğini belirtmek isterim.

Yükselen Akrep: Mars 5. evinizde yer alacak, 5.evin temalarında bir hareketlilik, çaba, efor ortaya çıkacak. 5.ev aşk, çocuklar, hobiler, sanatsal aktiviteler, riskli yatırımlar, vb durumları simgeler. Bunlar gündemleriniz gerginlik içerikli olacaktır.

Yükselen Yay: 4. evinizde yer alacak, aile konuları ile uyumsuz ve tartışmalı bir dönem geçirebileceğinizi gösteriyor. Aile içinde sorunları konuşmayı azaltarak, bu dönemin etkilerini küçültebilirsiniz. Ailenizden çok iç dünyanız ile  vakit geçirin daha ve tadilatlar peş peşe gelmesi olasıdır..

Yükselen Oğlak: 3.evinizde yer alacak, bu ev, arkadaş, komşular ve sosyal medya iletişimini simgeler. Bolbol iletişeceksiniz, görüşmeler artacaktır. Aynı zamanda kardeşler, akrabalar ve komşulardır 3.ev. Buralarda agresyona dikkat. Satış, pazarlama, sosyal medya, vb bir alanda işiniz varsa daha dikkat etmeniz gereken bir dönemdeyiz.

Yükselen Kova :2.evinizde yer alacak Bu ev gelirler evidir, bireysel kazançlarımızı ve finansal yeteneklerimizi simgeler.  Bu evin transitlerini kullanarak yeni iş fikirleri oluşturabilir ve uygulamaya geçebilirsiniz. Bu zaman diliminde gerginlik enerjisi yayacak ve keyfinizi kaçıracak gider harcamalar da yaşanabilir.

Yükselen Balık: Mars evinizde misafir edeceksiniz. Bu nedenle mars etkisi hâkim olabilirisiniz. Daha atılgan ve daha gergin olabilirsiniz. Hem Merkür Retro’su hem mars enerjisi sizi yorabilir. Bol bol olumlama ve meditasyon iyi gelecektir.

Tüm düşleriniz gerçek olsun…

Zeynep Bahar

https://www.astrolojiyolcusu.com

https://www.astrolojiyolcusu.com/facebook

https://www.astrolojiyolcusu.com/instagram

https://www.astrolojiyolcusu.com/youtube

Önceki Yazılar :

  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :