YAZARLAR Zeynep Bahar
12
14
16
18
27/10/2018 18:18
Kasım ayına astroloji yolculuğu

Değerli dostalar; 2018 nasıl bir yıl olacak neler olacak derken karma hesaplaşmasının bolca yaşayacağımızı demiştik. Ve Kasım 2018 e geldik, yıllın bitmesine çok az kaldı.

Kasım ayı gökyüzü çok hareketli astroloji gökyüzünde olanın yeryüzüne yansımasıdır. ..Ve bir yol haritasını nasıl isterseniz öyle kullanırsınız. Astroloji Yolculuğu takipçileri artık mottomuzu iyi biliyorlar: “Her doğum haritası kişiye özeldir. Ve yüce Allah’ın kendini bilmen için sana lütfudur. Kendini bilen rabbini bilir.”

Bireysel haritalarda her şeyin değişeceğini belirterek gelelim genel etki ve yorumlara:

 • 6 Kasımda Ay düğümleri burç değiştiriyor. Yengeç- Oğlak aksına geçiyor.
 • 7 Kasımda Uranüs Retro’su bitiyor ve Mart-2019 kadar kalacağı koç burcunda 2010 dan kalma tüm ödüllerini veriyor.
 • 7 Kasımda Akrepte Yeni ay yaşanıyor.
 • Yılın en sürprizli sihirli zamanlarında olduğumuzu belirtmek isterim.
 • Ve Jüpiter 8 Kasımda en mutlu olduğu burca yay burcuna geçiyor. Jüpiter’in 1 yıllık geçiş etkisi ayrıca burçlara etkisini yayınlayacağım.
 • Ve en riskli günleri 16-17 Kasım civarı,  gücün gezegeni Mars 16 Kasım itibari ile balık burcunda olacak ve bu transitin burçlara etkilerini ayrıca yayınlayacağım.
 • Venüs’te de önemli bir durum var, 16 Kasım itibariyle Venüs Retro’su bitiyor. 1 ay daha gölge etkisinde olacağımız için rahat nefes almak zor gibi..
 • Ve Merkür Retro’su 17 Kasım 2018’de 13 derece yay burcunda iken, Retro’ya başlayacak. Ve maalesef 1 hafta öncesinden ayak sesleri ben geldim diyecek, burçlara etkilerini ayrıca yazacağım.
 • 22 Kasım’da ise artık Güneş yay burcuna olacak ve çok daha rahat hissedecek, farklı bakış açılarına varacağız. Farklı, yeni şeyler öğreneceğiz. Ve deneyimleyeceğiz.
 • 23 Kasımda ikizler burcunda bir dolunay gelecek ve bu dolunay gerçekten farklı etkiler içeriyor. Takipçilerim artık biliyor ki bununda etkilerini ayrıca yazacağım değerlendireceğiz.

Gelelim ülke gündemine neler getirecek;

Kasım ayı zaten Ekim ayında yaşanan döngüsel olayların, gizli kalan olayların, sıkıntı yaşatan olayların perde arkasını aralayacaktır. Ve gökyüzü toplumsal gerginliklerin ikilikleri artıracağını ortaya koyuyor. Yani tercihlerin sorgulandığı bölünmeler artabilir. Maalesef kadınlara yönelik şiddet içeren haberler duyabiliriz. Bir yıl boyunca Yay burcunda kalacak olan Jüpiter’in riske girmemiz yönünde teşvik edici yönleri olsa da tavsiye etmiyorum.

 • 5-7 Kasım arasında tekrarlayan bazı olaylar ve gizli faaliyetlerin ortaya çıkması ile kayıpları gündemimize taşıyabilir. Ve 10 Aralığa kadar zorlayıcı olabilir.
 • 6 Kasımda Yengeç- Oğlak aksı geçişi ticaret hacmi ve piyasaların daha pasifize hareket edeceğini yani artık düşüşe geçmeye başlayacağını ticaret ve borsa da yüksek hacim dönemi artık tamamlandığını özellikle yeni yatırım arayışlarının hız kazanacağını bize anlatıyor.
 • 10-12 Kasımda istenmeyen şiddet ve gerginlik içeren bir takım toplumsal olaylar olabilir. Yönetimsel ve ekonomi anlamında kritik olan bu tarih ekonomimizi derinden etkileyecek bazı sonuçlar doğurabilir.
 • 16-20 Kasım günleri perdeler açılıyor gibi bazı halktan saklanmış gizli durumların ayrıntılarının ortaya çıkması yeni bir sorgulama dönemini başlatabilir. Aynı zamanda uluslararası konuları, medya ve ideolojik temaları da vurgulayan unsurlar var.
 • 18 Kasımdan sonrası sınır ötesinde yaşanacak olan bazı durumların, ordumuzun, devlete bağlı önemli kurumların aktif olduğu bir süreç yaşanacağını ve uluslararası bir takım olumsuz gelişmelerin Mart 2019 kadar gündemi zorlayacağını belirtmek isterim. Ve aralık ayını 20 gerçekten çok önemli bazı sarsıcı durumlar olabilir.

KASIM 2018 BURÇLARA ETKİSİ

Yükselen Koçlar: 22 Kasım’a kadar 8.evinizde akrepte olan güneşin etkileri ile daha sezgisel ve maddi konular gündeminizde olabilir. 22 Kasımdan sonra 9. Evinizde yay burcu süreci ile birlikte eğitim, yabancı ülkelerle bağlantılı konular genel anlamda gündemi oluşturacak, Merkür Retro’su ve Jüpiter geçişi de 9. Evinizde olacak etkilerini ayrıca yazacağım. 16 Kasımda mars balık geçişi 12 evinizde olacağından her anlamda dengede kalmak için çabalayacağınız bir ay olacaktır. Etkilerini ayrıca yazacağım

Yükselen Boğalar:22Kasıma kadar 7. Evinizde akrepte olan güneşin konusu ilişkiler ve ortaklıklar ve 22 Kasımdan sonra yay burcuna yani 8. Evinize geçiyor. Biraz daha sezgisel ve ödemelerin, mali konuların gündemde olacağı bir ayda olacağız. Merkür Retro’su ve Jüpiter geçişi 8. Evinizde yaşanacak bu konularla ilgili detaylı yazımı yazacağım. Ve mars balık süreci sizlerin 11. Ev alanınızda olacak hedefleriniz, hayalleriniz konusunda daha girişimci olduğunuz bir dönem olacaktır. Etkilerini ayrıca yazacağım

Yükselen İkizler:22 Kasıma kadar 6. Evinizde akrepte olan güneş iş ve gündelik hayatınız konularda yoğunluk verirken, 22 Kasım sonrası 7. Evinize geçiyor. Ve ortaklıklar ve ilişkiler canlanıyor. Merkür Retro’su ve Jüpiter yay süreci de bu alanda olacak, etkilerini ayrıca yazacağım. Ve mars artık balıkta 10.ev konuları olan aile ve kariyer konuları gündeminizde olacaktır. Etkilerini ayrıca yazacağım

Yükselen Yengeçler: 22 Kasıma kadar 5. Evinizde olan akrep etkisi riskli yatırımlar, çocuklar ve aşk konuları gündeminizde olabilir. 22 Kasımdan sonra 6 evinize geçen güneş ile Yay burcu temaları iş ve gündelik hayatınız konularda yoğunluk verirken Merkür Retro’su ve Jüpiter yay süreci de bu alanda olacak, etkilerini ayrıca yazacağım. Ve mars artık balıkta 9. Evinizde olacak, eğitim, yabancı ülkelerle bağlantılı konular genel anlamda gündemi oluşturacaktır. Etkilerini ayrıca yazacağım.

Yükselen Aslanlar: 22 Kasıma kadar 4. Evinizde olan akrep etkisi aile ve aile fertleriyle alakalı konularda gündem oluşturacaktır. 22 Kasımdan sonra 5. evinize geçen güneş ile Yay burcu temaları riskli yatırımlar, çocuklar ve aşk konuları gündeminizde olabilir. Merkür Retro’su ve Jüpiter yay süreci de bu alanda olacak, etkilerini ayrıca yazacağım. Ve mars artık balıkta 8. Evinizde olacak biraz daha sezgisel ve ödemelerin, mali konuların gündemde olacağı bir dönem olacaktır. Etkilerini ayrıca yazacağım.

Yükselen Başaklar: 22 Kasıma kadar 3. Evinizde olan akrep etkisi kardeşler, akrabalar ve gruplarla alakalı konularda gündem oluşturacaktır. 22 Kasımdan sonra 4. evinize geçen güneş ile Yay burcu temaları aile ve aile konularını gündeminize getire bilir. Merkür Retro’su ve Jüpiter yay süreci de bu alanda olacak, etkilerini ayrıca yazacağım. Ve mars artık balıkta 7. Evinizde olacak konusu ilişkiler ve ortaklıklar, etkilerini ayrıca yazacağım.

Yükselen Teraziler: 22 Kasıma kadar 2. Evinizde olan akrep ev alımı satımı para ve maddi kaynaklar gündemi oluşturacaktır. 22 Kasımdan sonra 3. evinize geçen güneş ile Yay burcu temaları kardeş ve arkadaş grupları, komşularla ilgili konular gündeminizde olabilir. Merkür Retro’su ve Jüpiter yay süreci de bu alanda olacak, etkilerini ayrıca yazacağım. Ve mars artık balıkta 6. Evinizde olacak, iş ve gündelik hayatınız etkilerini ayrıca yazacağım.

Yükselen Akrepler: 22 Kasıma kadar 1. Evinizde olan akrep kendi alanında ve dışarıya kendimizi ifade edişimiz alanında konularda gündem oluşturacaktır. 22 Kasımdan sonra 2. evinize geçen güneş ile ev alımı satımı para ve maddi kaynaklar üzerinde Yay burcu temaları gündeminizde olabilir. Merkür Retro’su ve Jüpiter yay süreci de bu alanda olacak, etkilerini ayrıca yazacağım. Ve mars artık balıkta 5. Evinizde olacak riskli yatırımlar, çocuklar ve aşk konuları ve etkilerini ayrıca yazacağım.

Yükselen Yay: 22 Kasıma kadar 12. Evinizde olan akrep ruhsal gelişim alanında ve sezgisel konularda gündem oluşturacaktır. 22 Kasımdan sonra 1. evinize geçen güneş ile kendi alanında dışarıya kendimizi ifade edişimiz alanında konularda Yay burcu temaları gündeminizde olabilir. Merkür Retro’su ve Jüpiter yay süreci de bu alanda olacak, etkilerini ayrıca yazacağım. Ve mars artık balıkta 4. Evinizde olacak  aile ve aile fertleriyle alakalı konularda etkilerini ayrıca yazacağım.

Yükselen Oğlak: 22 Kasıma kadar 11. Evinizde olan akrep hedefleriniz, hayalleriniz konusunda daha girişimci olduğunuz dolu bir gündem olacaktır. 22 Kasımdan sonra 12. evinize geçen güneş ruhsal gelişim alanında ve sezgisel konularda Yay burcu temaları gündeminizde olabilir. Merkür Retro’su ve Jüpiter yay süreci de bu alanda olacak, etkilerini ayrıca yazacağım. Ve mars artık balıkta 3. Evinizde olacak, kardeşler, akrabalar ve gruplarla alakalı konularda etkilerini ayrıca yazacağım.

Yükselen Kova: 22 Kasıma kadar 10. Evinizde olan akrep kariyer ve aile konularında etkili olacaktır. 22 Kasımdan sonra 11. evinize geçen hedefleriniz, hayalleriniz konusunda daha girişimci olduğunuz dolu bir gündem Yay burcu temaları eşliğinde olabilir. Merkür Retro’su ve Jüpiter yay süreci de bu alanda olacak, etkilerini ayrıca yazacağım. Ve mars artık balıkta 2. Evinizde olacak ev alımı satımı para ve maddi kaynaklar etkilerini ayrıca yazacağım.

Yükselen Balık: 22 Kasıma kadar 9. Evinizde olan akrep uluslararası ilişkiler ve yüksek öğrenim alanında etkili olacaktır. 22 Kasımdan sonra 10. evinize geçen hedefleriniz, kariyer ve aile konularında daha aktif olduğunuz dolu bir gündem Yay burcu temaları eşliğinde olabilir. Merkür Retro’su ve Jüpiter yay süreci de bu alanda olacak, etkilerini ayrıca yazacağım. Ve mars artık balıkta 1. Evinizde olacak, kendi alanında ve dışarıya kendimizi ifade edişimiz alanında etkilerini ayrıca yazacağım.

https://www.astrolojiyolcusu.com

https://www.astrolojiyolcusu.com/facebook

https://www.astrolojiyolcusu.com/instagram

https://www.astrolojiyolcusu.com/youtube

Önceki Yazılar :

  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :