YAZARLAR Zeynep Bahar
12
14
16
18
04/12/2018 20:47
7 Aralık 18 Yeni Ayı, Yeni aylar her zaman anlattığım gibi yeni başlangıçlardır

Astroloji Yolculuğunun Değerli Takipçileri;

7 Aralık Cuma günü Türkiye saati ile 10.21 de yay burcunun 15 derecesinde bir yeni ay meydana gelecek bu yeni ay 2019 konularına ışık tutacak girmeden evvel yeni başlangıçlarla hayatımızı etkileyecek.

Değerli dostlar; Yeniay haritasına baktığımızda tematik anlamda etkili bir Oğlak burcunu görüyoruz. Oğlak burcu temaları her zaman için disiplin mantık somut kalıcı başlangıçlar, disiplinle ayağı yere basan planlar atılımlar getirecek olan çözüm ve analizler net ve gerçekçi olan her şey aklımıza demektir.

Haritada yeni ay süresince, Mars ve Neptün kavuşacak ve Yeni ay’a kare yapacak şimdi ben kare açıları çok severim. Çünkü der ki ne olursa olsun emeğinin karşılığını belki zorlayarak da olsa ya da hayallerini yıkarak da olsa hak ettiğini katıyla veririm. Ne olursa olsun, Neye başlarsanız başlayın emeğinizin karşılığını alacaksınız.Neptün karesinde şöyle işin içerisinde Marsta var. Önümüzdeki zorluğu tam olarak görememe tam olarak belirleyememe demektir. Önünüze açılacak fırsat kapılarının dilediğiniz şekilde sonuç vermemesi buna bağlı olarak da bir takım kaygı ve karmaşa durumları yaşanabilir diyebiliriz.  Neptün kareleri Aslında şöyle de bir şeyi de belirtiyor kimyasal gazlardan gelebilecek olan zehirlenmeleri veriyor. Haritaya baktığımızda balık burcunda olan Mars ve Neptün de düşündüğümüzde bir sel felaketi veya bu sel felaket veya fırtına veya hortuma bağlı olaraktan doğal gazlarda çok dikkat edilmesi gerekir. Doğalgaz evlerde veya sobalardan çıkacak olan gaz zehirlenmelerine çok dikkat edilmesi gerekiyor Bunun yanında yine sıkıntılı bir takım durumlar yaşanabilir. Ve denizlerle ilgili önemli gelişmeler söz konusu olabilir.

Aynı zamanda işin içerisinde Yay burcu var, adalet, rahiplerden, din adamları ve hukuksal alandaki konular, uzak yerler gibi pek çok temayı kendi içerisinde yay burcu temaların içeriyor. Bu konularda da yine bir takım işin içerisinde Mars'ta girince bu meslek grupları ile ilgili veya uluslararası alanlarla ilgili sıkıntılar yaşayabiliriz.

Yeni ay burçlara ne getirecek biliyorsunuz.  Yükselen burcuna göre okuyoruz.

YÜKSELEN KOÇLAR: 9. Evinde meydana gelecek Yani uluslararası ticaret uluslararası ilişkiler hukuk hukuki meseleler ve danışmanlıklar aynı zamanda akademik konular eğitim hayatları ile ilgili yeni adım ve atılımlarla ilgili güzel gelişmeleri görebilirlerse yaşayacaklar.

YÜKSELEN BOĞALAR: 8. Evlerinde bir Yeniay gerçekleşecek yatırımlar miras nafaka borçları krediler içten gelen gelirler ortaklarla ilgili paralarda yeni gelişmeler, işin içerisinde şey var kare bir Acı var biliyorsunuz. Böyle değerlendirelim önünüzü görmeden o yola girmeyin.

YÜKSELEN İKİZLER: 7. Evinde yeni ay meydana geliyor. Ortaklıklar ilişkiler evlilikler evlilik yalanı burası yeni hayatınıza yeni biri girebilir. Eşinize ilgili bir yeni durum ortaya çıkabilir veya ortağınız ilgili yeni bir durum ortaya çıkabilir. Durum her ne olursa olsun arkadaşlar dikkat etmeniz gereken bir konu işin içerisine Neptün ve Mars var. Kararsız ve huzursuz hissettiğiniz içinize sinmeyen durumlardan uzak durun.

YÜKSELEN YENGEÇ: 6 Evinde yani yen, ay günlük rutin hayatları, iş hayatları, evcil hayvanlar ile ilgili şimdi Yeniay yeni başlangıçlar yeni sorumluluklar getiriyor. Şöyle de bir durum var iş değiştirmesinler içlerine silinmediği müddetçe iş değişikliği yapmasınlar. Bunun dışında yeni bir evcil hayvan olabilir. Veya evcil hayvanlar ile ilgili sıkıntı yaşayabilirler ya da iş ile ilgili sorun yaşayabilirler yeni bir takım durumlar ortaya çıkabilir. Bir de hani bir yandan da spor yaparken kazalarına dikkat etsinler.

YÜKSELEN ASLAN: 5. Evlerinde yeni ay gerçekleşiyor. Keyifli bir evdir. Hobilerimizi çocuklarımızı ve aşk evidir aynı zamanda riskli yatırım evimizdir. Neptün ve Mars'ın karesi var. İçlerine sevmedikleri hiçbir yatırımı yapmasınlar bu çocukları için de eğitim yatırımı da olabilir veya yeni bir hobi olabilir ya da yeni bir riskli yatırım olabilir. İçlerine sinmeyen hiçbir adım atmasınlar, huzursuz oldukları hiç bir konuya girmeyiniz.

YÜKSELEN BAŞAKLAR: 4.Evlerinde yeniay gerçekleşiyor. Aile evi şimdi Mars Neptün karesi biraz gerginlikten uzak duralım. Aile içi huzursuzluklara çok fazla fırsat vermeyelim. Aile konularında yenilikler getirebilir. Birtakım yeni sorunları da ortaya çıkabilir. İkilemlerde kalabilirsiniz.

YÜKSELEN TERAZİLER 3.Evlerinde yeni ay gerçekleşiyor. İletişim bilgi paylaşımları işte komşular arkadaşlıklar, kardeşler akrabalar konusunda yeni durumları ortaya çıkartabilir. Mars ve Neptün’ün yansımasından dolayı açık her açıdan dolayı agresif bir yeni ay süreci geçebilirler. Ortaya çıkacak bir yeni durum söz konusu olabilir. Sakin kalsınlar iç seslerini dinlesinler adımı atmasınlar biraz beklesinler.

YÜKSELEN AKREPLER 2. Evlerinde yeni ay gerçekleşiyor. Para evinde çok dikkat etmeleri gerekiyor. Çünkü yeni kazançlar yeni gelir kapıları yeni fikirler yeni planlar yeni projeler anlamına geliyor bu ama işin içerisinde Mars ve Neptün karesi var içlerinde silinmeyen hiçbir projeye hiçbir işe ve yeni gelir için yatırma adım atmayınız.

YÜKSELEN YAYLAR: Onların kendi evlerinde oluyor ve buton süreçte biraz daha böyle kişilikleri yeniliklere açık biraz daha atılgan biraz daha net olabilir. Bazı belirsiz konuları netleştirmek isteyebilirler ama işin içerisinde Mars Neptün var önümüzde tam göremeyebilirsiniz açının dağılmasını beklemekte fayda var

YÜKSELEN OĞLAKLAR 12. Evinizde yeni ay gerçekleşiyor. Yeni ayda birazcık daha psikolojik anlamda sıkıntı içsel daralma yaşayabilirsiniz. Bu sıkıntı ile birlikte kendi enerjilerini düşük hissedebilirler. Haberci rüyalar görebilirsiniz. Biraz daha böyle sıkıntılı durumlara karşı karşıya kalabilirsiniz. Biraz inzivaya çekilmek ve durup dinlenmek isteyebilirsiniz. Kendinizi yorulmuş hissedebilirsiniz. Ve meditasyon ya da kendinizi rahatlatacak yollara yönelmeniz mümkündür.

YÜKSELEN KOVA11. Evinizde yeni ay gerçekleşiyor. Yeni yaşamsal hedefler getirecek, amaçlarınızı sorgulayacaksınız. Niyetlerinizi sorgulayacaksınız. Hedeflerinize sorgulayacaksınız. İçinde bulunduğunuz arkadaş gruplarınızı sorgulayacaksınız. Bununla birlikte sosyal sorumluluk adına bir takım durumlar da hani vicdanınızla kararınız arasında kalmak gibi ya da hani yeni bir şeylere başlamak adım atmakla atmamak arasında Bence Mars ve Neptün karesi geçsin yeniden bir tekrar düşünün derim.

YÜKSELEN BALIKLAR: 10. Evinizde yeni ay gerçekleşiyor. Kariyer evinde yaşayacaklar bunu bir yandan, atalar dediğimiz yani büyük aile bireyleri diyelim bu alanda oluyor. Hayatta bulundukları nokta ile ilgili yeni kararlar almak isteyecekler yeni atılımlar yapmak isteyecekler ve hayatlarını fırsatlar katmak isteyecekler,  Mars Neptün karesinden kaynaklı olarak kararları gözden geçirsinler.

Zeynep

Tüm düşleriniz gerçek olsun…

https://www.astrolojiyolcusu.com
https://www.astrolojiyolcusu.com/facebook
https://www.astrolojiyolcusu.com/instagram
https://www.astrolojiyolcusu.com/youtube

Önceki Yazılar :

  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :