YAZARLAR Su Karakuş
12
14
16
18
30/06/2017 11:41
Temmuz Astroloji yorumları

Temmuz ayına Mars-Plüton gölgesinde adım atacağız ve bu korkutucu açı 3 Temmuzda zirve yapacak. Neden korkalım ki? Astrolojiye göre hem Mars, hem Plüton tehlikeli ve öfkeli olabilen gezegenler. İkisinin sert açıyla birbirini görmesi ise öfkenin dozunu, şiddetin, tehditin ya da doğal afetlerin yaratacağı zararın dozunu yükseltiyor. Yengeç/oğlak burçlarında gerçekleşecek olan bu sert etkinin yansıması her burcu ayrı bir alanda etkileyecek. Ev kazaları, aile içi şiddet ve yaşadığınız yerle ilgili köklü değişikliklere dikkat etmek gerekiyor.

5 Temmuz’da Venüs ikizler burcuna geçerek, bilgiye erişim ve öğrenmenin avantajını müjdeleyecek. 6 Temmuz’da Merkür aslan burcunda yol alamaya başlayacak ve egonun kişiyi yükselten yanlarını ifade etmemizi isteyecek. Bencil olmakla cömert olmak arasındaki keyfi fark edeceğiz.

9 Temmuzda oluşan dolunay, kariyeri ve otoritelerle ilişkilerimizi sorgulamak, yeniden yapılandırmak için bir fırsat verecek. Ay-Plüton kavuşumunun gölgesi köklü değişikliklerin isteğimiz dışında ve kariyerimizi, hayata bakış açımızı değiştirecek nitelikte olması. İyi yanıysa duygusal tepkilerimizi kontrol edebilirsek hayatta kalma yeteneğimizi geliştirecek, şimdiye dek süregelen görüşlerimizin tam tersini savunmaya başlayacağız demektir. Dolunayın etkili olduğu 4-14 Temmuz boyunca, Ay, Plüton’dan güç alsa da, Mars’la ve Jüpiter’le kavgalı olacak ve bu kavga eğer aklıselim bir mücadele formuna dönüşmezse öfkenin ciddi zararları çaresizlik tuzağına düşürebilecek. Otorite konumundaki kişilerin ölüm haberleri bu dönemde dikkat çekecek kadar artabilir. Dolunay boyunca, dönüşmeye, değişmeye çalışmalı, kontrolsüz öfkeden kaçınmalı ve şanssızlıklara karşı esnek ve hazırlıklı olmalıyız.

Henüz ortalık yatışmamışken 18 Temmuz da Mars-Uranüs arasında sert bir açı oluşacak. Bu kez terör saldırıları, savaş çığlıkları ya da vatana saldırı olarak öngörebileceğimiz bir kritik dönem başlayacak. Kritik evre 11-25 Temmuz.

20 Temmuzda Mars aslan burcuna yerleşerek kısmen gücünü artırırken aynı gün oluşan Merkür-Satürn olumlu açısı kalıcı ve uzlaşmaya dönük adımların atılmasını sağlayabilecek. Aslan burcuna özgü davranışların öne çıkacağı Temmuz ayında, ormanlar kralının hakem rolü üstlenmesi kaçınılmaz olacak gibi görünüyor.

22 Temmuzda Güneş de aslan burcuna geçerek, daha canlı, sağlıklı, neşeli ve sahneye çıkmaya hazır hissetmemizi sağlayacak.

23 Temmuz’da bir yeniay gerçekleşiyor. Aslan burcunun ilk derecesinde ve Güneş-Mars-Ay kavuşumunda oluşan yeniay ne yazık ki Uranüs’le sert bir etkileşim içinde. Yenilik zorunluluktan kaynaklanacak ve çocuklarla ilişkimizi, sahne sanatımızı, eğlence tarzımızı değiştirmek zorunda kalacağız. Bu değişiklik kalben kabul görmese de, gelecekte daha rahat edeceğimiz ve daha konforlu bir hayata mecburen yol alıyor olduğumuz da bir gerçek.

24 Temmuzda Venüs-Satürn arasındaki gerilim duygusal ilişkilerde sevgiden emin olamamak, sevilmediğini zannetmek, bu nedenle ayrılık için diretmek gibi sonuçlara neden olabilir. Oysa ilişkini kalbin aşkla doluysa sevilmesen bile sürdürebilir misin sorgusudur bu. Sabredenin kazanacağını anlatan bir açıdır.

31 Temmuzdan itibaren Venüs yengeç burcuna geçerek şefkatli davranışlara prim verecek ve anaç/babacan birine yakınlık duyma gereksinimini hatırlatacak.

bir ay dilerim.

KOÇ:Aşk yaşamınızın öne çıkacağı, yaratıcılığınızın tozunu alacağınız bir ay geçireceksiniz. Ayın ilk günlerinde kariyer ve aile arasındaki seçimlerde dikkatli olmalısınız. Ayın ilk yarısında etkili olan dolunay gerçek gücünüzü göstereceğiniz bir finale davet edecek. Özel bir destekçiniz kariyer yaşamınızın önünü açacak, kitlelere adınızı duyuracak bir adım atacaksınız. Arayışlarınız son bulurken, ayın ikinci yarısında hedefinize ulaşacak, yeni bir aşka ya da projeye başlayacaksınız. Ayın son haftasında seyahatlerinizde dikkati elden bırakmayın.

BOĞA:Ayın ilk günlerinde trafikte kazaya açıksınız son derece dikkatli olmalısınız. Ayın ilk günlerinden itibaren ev ve yuvanızla ilgili fikirlerinizi ailenize sunabilirsin,z kabul etmeleri ve düzenli bir ek gelire sahip olmanız ayın ikinci yarısında mümkün. Taşınmak ya da medya çalışmalarınızı tamamlamak için ayın ilk yarısını değerlendirirseniz kitlelere adınızı duyurmanız mümkün olabilir. Ay ortasında yakınlarınızdan birinin sağlığıyla ilgili beklenmedik haberler alabilirsiniz. Ay sonuna doğru mali konularda risk almayın ve evinizi yenilemek, yuva kurmak istiyorsanız mutlaka adım atın. Çabalarınız karşılıksız kalmayacak.

İKİZLER:Ayın ilk günlerinde mali konularda dikkatli olmalısınız. Büyük ödemeler kazandıklarınızın uçup gitmesine neden olabilir. Ayın ilk yarısında ek gelir arayışınızın sonuna gelecek yeni bir gelir kaynağı bulacaksınız. Bu dönem aynı zamanda borçlarınızın sona ermesi anlamına da gelebilir. Ayın ikinci yarısında yeni bir iletişim ya da taşıma aracı satın almanız mümkün. Yakın çevrenizden biriyle ortaklık yapmaya niyetlenirseniz ayın 2 .yarısını tercih edin ve kalıcı olması için çabalayın. Ay sonuna dek çekiciliğiniz dorukta olacak, yalnızsanız hayran kitleniz artabilir.

YENGEÇ:Ayın ilk günlerinde dikkatli olun öfkenizi kontrol edemezseniz, yakınlarınızdan ve ortaklarınızdan destek değil köstek görebilirsiniz. Eğer evlenmek veya ortaklık kurmak isterseniz ayın ilk yarısında harekete geçmelisiniz. Yardım alacaksınız. Aynı şekilde boşanmak veya ayrılmak için de doğru bir zaman dilimi. Ay ortasında kariyerinizle ilişkili değişiklikleri esneklikle karşılamalısınız. Aksi halde yenilikler size acı verir. Konforun farkına varana dek durumdan acı duyabilirsiniz. Ayın ikinci yarısında yeni gelirler kazanmaya başlayacak ya da iş bulacaksınız. Uzun süre çalışacağınız bu işin zorluklarına değil yararına odaklanın.

ASLAN:Ayın ilk günlerinde yakınlarınızın sağlık sorunları ile ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Aşk yaşamınızaki engeller ve kendi sağlık sorunlarınızda cabası. Ay ortasında işinizle ilgili bir final yaparak kısmen rahatlayacaksınız. İş arayışınız varsa nihayet güçlü birinin desteği ile aradığınızı bulabilirsiniz. Ay ortasında seyahatler can sıkıcı olabilir. Ayın ikinci yarısında görünüşünüzü ve kişisel stilinizi tamamen yenileyecek, öfke-duygu arasındaki sorunu çözeceksiniz. Uzun vadeli bir ilişkiye merhaba demeniz de aynı döneme denk gelecek.

BAŞAK:Gerçek dostlarınız kimler olmadığını ayın ilk günlerinde anlayacaksınız. 6’sından itibaren biraz içe dönmek, okumak ve yalnız kalmak iyi gelecek. Ay ortasından partnerinizden ayrılmak veya uzun zamandır aradığınız sevgili adayıyla tanışmak mümkün. Kontrolü ona bırakmaya hazırsanız  O’da sizi sevmeye hazır olacak. Ay ortasında dostlarla para ilişkisi kurmamış olmalısınız. Ayın ikinci yarısında mülk almak üzere anlaşma yapabilirsiniz. Ay sonunda öğreneceğiniz yeni bir ruhsal gelişim tekniği öfkenizi yatıştıracak. Ameliyat olmanız gerekebilir.

TERAZİ:Ayın ilk günlerinde ailenizle kariyeriniz hakkında ters düşebilirsiniz. Baskılarını ensenizde hissedeceksiniz. 5-22 Temmuz arasında yolculuk yapmaktan keyif alacaksınız. Ayın ilk yarısında evle ilgili köklü yenilikler yapabilirsiniz. Ay ortasında partnerinizin kararıyla yolları ayırabilir ve kariyerinizde bir döneme veda edebilirsiniz. Şaşkınlığınız geçtiğinde yeni dostlar, yepyeni bir çevre ve yeni idealler sizi bekliyor olacak. Ay sonundan itibaren daha çok seveceğiniz bir görevde yer alma şansı bulacaksınız.

AKREP:Seyahatler ve tanınma programınız hakkında ayın ilk günlerinde dikkatli olun. Beklenmedik gelişmeler tüm planları alt üst edebilir. İş ve sağlık konusundaki eni değişiklikler kariyerinizi de etkileyecek. Ay ortasında her türlü değişime hazır olmalısınız. İletişim araçlarınız ya da otomobiliniz ay ortasında değişebilir. Kariyerinizde mutlu bir adım atmanızı sağlayacak sözleşmeleri ay ortasından itibaren imzalarsanız uzun vadeli gelirler elde edebilirsiniz. Ayın ikinci yarısında yeni bir görev üstlenecek ve başarıyla altından kalkacaksınız.

YAY:Ayın ilk günlerinde üstünüzde bası artarken, beklenmedik engellerle karşılaşacak bir kez daha güçleneceksiniz. Partnerinizin tepkilerine hazır olun. Ayın ilk yarısında güçlü birin desteği ile yeni gelirler kazanma şansı bulacaksınız. Bir işiniz varsa ayrılık kararı da alabilirsiniz. Yurt dışına gitmek, taşınmak, partnerinizin sürpriz teklifini değerlendirmek ay ortasındaki olasılıklarınız. Ayın ikinci yarısında yeni hayatınıza başlangıç yapacak ve doğru hedefler belirleyeceksiniz. Ay sonunda evlilik veya ortaklık için diretmemelisiniz.

OĞLAK:Ayın ilk günlerinde kontrolcü yaklaşımınızın zararlarını gözlemleyebilirsiniz. Aile bireyleri etkiniz kadar tepki gösterecek. Aileniz ve yakınlarınızla ilişkilerinizi sarsacak ikinci kriz ayın ortasında can sıkıcı olabilir. Ayın ilk yarısında görünüşünüzde değişiklik yapacak, önemli kararlar alacak ve tam anlamıyla değişeceksiniz. Ayın ikinci yarısında kredi almak veya sigorta ödemeniz rahatlatacak. Ayrıca düzenli ek gelir elde etme şansı da bulabilirsiniz. Ay sonunda Yakınlarınızın sağlık sorunlarının iç dünyanıza yansıması ayın ilk günlerinde sağlığınızı bozabilir. Tansiyon sorunlarına dikkat etmelisiniz.

KOVA:Ayın ilk günleri sağlık ve yakınlarınızın sağlık sorunları korkutabilir. Öfkenizi kontrol altında tutmalı, tansiyonu yükseltmemelisiniz. Ay ortasında iş çevrenizi değiştirecek, kısa yolculukların yaratacağı sağlık sorunlarıyla mücadele etmek zorunda kalacaksınız. Yeni bir kişisel gelişim tekniği ile düşüncelerinizi, duygularınızı yönetmeyi ayın ilk yarısında öğreneceksiniz. Ay sonuna doğru evlilik ya da ortaklık kurma kararı alabilirsiniz. Sevgi ve aşk ilişkilerinize arkadaşlarınızın müdahale etmesi duygularınızı sarsabilir. Kararlarınızı kendiniz almalısınız. Ay sonundan itibaren işinize yurt dışında veya kent dışında bir alan yaratacaksınız.

BALIK:Yaratıcı projeleriniz arkadaşlarınız tarafından engellenebilir ya da değiştirmeniz için baskı görebilirsiniz. Size ait olanı ayın ilk günlerinde korumalısınız. Ayın ilk yarısında güçlü dostlarınızdan birine veda edeceksiniz. Ay ortasında yaratıcı projeleriniz için bir miktar beklenmedik harcama yapmanız gerekebilir. Yeni bir iş teklifi veya iş ortamınızı yenilemek ayın ikinci yarısının konusu. Mali sorunlar sizi yeniliğe zorlayacak. Böylece uzun vadeli bir anlaşmaya imza atacaksınız. Koşullar yeterince tatmin etmese de evet demelisiniz. Ay sonundan itibaren aşka ve çocuklarınıza yönelebilirsiniz.

www.sukarakus.com

astroakademi.com@gmail.com

Instagram/ youtube/facebook/twitter: sukarakus

Önceki Yazılar :

  Yorumlar

1 EdwardOraby 08/10/2017 05:46 vasilevnikolaj115@gmail.com
These abuses http://presje.writer-essay.pet/ were not known events involving a oversimplified woeful apples, but arose in a outstanding in which the secluded make an exploit of the apartheid portion homework was supported not later than resume call apartheid, he refused.

divergent essay introduction
2 Stephentwime 10/07/2017 20:15 tormonsntormonsn@gmail.com
Ihr Sexualleben wird nicht die gleiche sein - eine gro?e Auswahl an Frauen, Manner und Paare fallt, zwingt denken uber bisher unbekannte Aspekte des Geschlechts. «Banana.ua» entfallt die komplexe und Verlegenheit, so dass jederzeit ein Online-Formular zur Ausgabe, mit einem Hauch von Feuer und wurzigen Geschmack auf die enge Beziehung von jedem Paar hinzuzufugen. Hier wissen, wie selbst die anspruchsvollsten Geschmacker uberraschen !
««    «      Sonraki »    »»

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :