YAZARLAR Su Karakuş
12
14
16
18
12/08/2017 14:14
Kova burcunda muhteşem ay tutulması:Zenginlik

*Geçtiğimiz hafta dehanın ve yeniliklerin, ilerleme ve orijinal fikirlerin planeti elektronik dünyasının tahtı sarsılmaz beyni Uranüs gerilemeye başladı. 13 Ağustos da zekanın, iletişimin, cebindeki anahtarın, tüm evrakların, haberleşmenin ve konuşarak anlaşmanın gezegeni Merkür de gerileyecek. Gölge dönem başladı bile. Bendenizin 3 bilgisayarı da aynı gün bozuldu. Hemen yenisi alındı. Fakat heyhat Merkür’ün gölge dönemi de başlamıştı. Çalışan yeni bilgisayar eve geldiğinde açılmadı. Ürün iade edildi ve bir sonraki gün başka marka bir yenisi alındı. Bu dönemde randevularını haber veremeden iptal ettiğim ama anlayışını esirgemeyen, yazışmalarına hemen dönemediğim ama tek bir kötü cümle yazmayan değerli danışanlarıma yürekten teşekkür ederim.

*Her Pazartesi eğitim ve seminerler hakkında bilgilendirme maili gönderiyoruz. Mail grubumuzda yer almak için astrolojikulubu@gmail.com a  bir mesaj yazmanız yeterli.

Her Pazartesi, her Perşembe 10.00-12.00 arasında, Kent Fm. de ASTROLOJİ KULUBU adlı bir program hazırlayıp sunuyorum. Doğum haritanız ve yükselen burcunuz, ay burcunuz hakkında çk kısa bilgiler veriyorum.

Dinlemek için www.kentfm.com.tr

Tekrarlarını dinlemek için www.soundcloud.com/kentfmtr

Pazartesi: Ay tutulmasını 21.12 de izleyebilirsiniz. Kova burcunun 15.derecesinde gerçekleşen tutulma arkadaşlıkları gözden geçirmek ve ideallerimizi gerçekleştirmek için bir fırsat niteliğinde. Tutulma-Jüpiter arasındaki pozitif açı, yüzümüzü güldürecek. Sonuçlanan her şeyin şansa aralan bir kapı olduğunu hatırlamalı. Zenginleşmenin işaretlerini taşıyan ay tutulması her burç için bir fırsat niteliğinde. Tutulma 15 gün boyunca etkili. Elbette dolunayda gerçekleştiği için yaşamın sonlanmasını da anlatan tutulma istediğimiz, aradığımız, tamamlamaya çalıştığımız her şeyi bir anda sonuca başarıya dönüştürebilir. Değerlendirebilenler açısından harika bir tutulma. Tutulma sırasında Alnair adlı sabit yıldız tetikleniyor. Alnair Merkür ve Jüpiter karakterini çağrıştırır yani zeka, deha, şans, zenginlik, iyimserlik, bolluk, bereket ve idealist bakış açısı ve bir yıldız gibi parlamak Alnair’in hediyeleri olacak.

Salı: Tutulmanın etkisi sürerken, Jüpiter-Plüton karesi geçtiğimiz haftadan beri can yakan toplumsal olayları gündeme getiriyor. Sel ve dolu felaketlerinden sonra yeni bir felaket yaşanabilir. Bireysel anlamda şans arayışı köklü değişiklikler yaratabilir.

Çarşamba: İyimser, neşeli, sakin, uyumlu hissediyorsanız nedeni Güneş-Jüpiter olumlu açısı. Buluşmalar ve geçmişi anlamalar açısından güzel bir gün, Merkür-Venüs arasındaki olumlu açı sohbete anlam katacak.

Perşembe: Duygularınızı hissettirebilir, romantik anlar yaratabilirsiniz. Yaratıcılığı ile çalışanlar, ilham perisine gereksinim duyanlar için harika bir gün. Ay-Neptün kavuşumu Venüs’le bağlantıda olacak. Severek yapılan işlerde başarı gelecek.

Cuma: Güneş’in Jüpiter ve Satürn’le olumlu bağı şans ve düzen arayışlarını öne çıkaracak. Disipline, iyimserliğe duyulan ihtiyaç yeni başlangıçlara, aranılanın bulunmasına yardım edebilir.

Cumartesi: Venüs-Neptün üçgeninin zirve yaptığı bugün evrenle bir olduğunuzu, gönderdiğiniz her şifanın, iyi dileğin yerini bulduğunu, sevginizin koşulsuz olduğunu,saf sevginin kalbinizde bir yerde saklı olduğunu gözlemleyebilirsiniz. İyilik ve pozitif duygular insani yönünüzü yüceltecek.

Pazar: Olaylar olumlu yönde akarken kendinizi negatif ve değersiz hissedeceğiniz bugün Ay’ın açıları yani hisler yanıltıcı olabilir. Özgüven tazelemek gerekir.

Önceki Yazılar :

  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :