YAZARLAR Su Karakuş
12
14
16
18
12/09/2017 10:47
Aşk tarotu yorumunuz

KOÇ:YILDIZ-AZİZE- GÜNEŞ

İlişkinizde ümit ettiklerinizin veya dileklerinizin gerçekleşmesi şanslı hissetmenizi sağladı . Belki imkansız sandığınız bir ilişkiye başladınız belkide çok istediğiniz arabayı satın aldınız. Her halikarda partnerinizin gerçek duygularını merak edeceğiniz bir hafta geçireceksiniz. Sabırlı olursanız sezgileriniz sayesinde soruların cevaplarını bulacaksınız.  Hafta sonunda  içinizdeki ışıkla ilişkinizi aydınlatacaksınız.

BOĞA : AY – DÜNYA – MAHKEME 

Korkularla dolu ama heyecanlı bir evreyi geride bıraktınız. Beklenmedik gelişmeler yaşamanız aydınlanmanızı sağladı. Korkuları aşmak ve yeniden bir arada olmak mutluluğunuzu arttıracak . Güvenli kollarda cenneti hissedecek, gelecek planları yapacaksınız. Hafta sonunda tüm sıkıntıları geride bırakmışi ve rahatlamış hissedeceksiniz.

İKİZLER: JOKER – İMPARATORİÇE – AŞIKLAR

Yeni ve şaşırtıcı bir ilişki neşeyi ve canlılığı beraberinde getirdi. Aranızdaki yaş farkını düşünüyorda olabilirsiniz. Çocuksu yanınızın olgunlaşmasıyla, daha anaç, daha  mutlu ve verimli hissedeceksiniz. Ona duyumsadığınız şefkat aşkınızdan da üstün. Hafta sonunda aranızdaki flörtöz tavırlar ikinize de heyecan verecek.

YENGEÇ: ARABA – BÜYÜCÜ – GÜNEŞ

Yenilendiniz, ilişkinizi yenilediniz belkide sadece hareketli bir dönem yaşadınız. Cesur ve iyimser yapınız ilişkinizin başarısını arttırıyor. Özgüveniniz sayesinde partnerinizi etkileyeceksiniz. Hafta sonunda aranızdaki tüm sorunları çözüp küçük bir tatili hak ettiğinizi düşünebilirsiniz. Güneşli günler yakınınızda.

ASLAN: GÜÇ – AY – BÜYÜCÜ

Onu her geçen gün biraz daha tanıyor ve daha iyi anlıyorsunuz. Tutku ve cesaret  ilişkinizin dayanıklı olmasını sağladı. Parnerinizle birlikte yaratıcı projelerde yer alabilirsiniz . Yakınlığınız arttıkça kaybetmekten korkuyorda olabilirsiniz. İlişkiniz hakkındaki endişelerinizi iradeli yapınız  sayesinde gidereceksiniz.

BAŞAK: AŞIKLAR – DÜNYA –DENGE

Aşkta mutluluğu doyasıya yaşadığınız, sevgiyi tüm kalbinizle deneyimlediğiniz bir dönemdesiniz . Kendinizi yeniden iyi hissedecek, partnerinizle aranızdaki güveni pekiştireceksiniz. Mutluluğunuzu ruhsal düzeyde bir seyahatle, içinize yapacağınız yolculukla  arttırabilirsiniz . Hafta sonunda çevrenizle ve kendinizle barışık, pozitif ve ılımlı hissedeceksiniz. Aranızdaki uyum kıskanılacak.

TERAZİ: GÜNEŞ – ASILAN ADAM – AY

İlişkinizde canlı , mutlu , eğlenceli bir dönem yaşadınız . Hafta ortasında belirsizlik ve durağanlık sıkılmanıza neden olsada ;beklenmedik olasılıklar aydınlanmanızı sağlayabilir. Fedakarlık etmeniz gereken bu evrede bunalımdan uzak durmalısınız. Görüşmelerin ertelenmesi, Ondan haber alamamak veya bewklemede kalmak kaybetme korkunuzu tetikleyebilir. Biraz sabır!

AKREP: ASILAN ADAM – ADALET – AZİZE

İlişkinize bir süredir  belirsizlik hakimdi. Beklerken demoralize oldunuz ama gururunuzdan taviz vermediniz. Hafta boyunca mantıklı kararlar alacak mesafenizi koruyacaksınız. Bu sayede , hakettiğinizi düşündüğünüz  ödülü alabilirsiniz. Hafta biterken sabırlı ve duyarlı davranacak buna ragmen O’nun duygularını doğru tahmin etmekte zorlanacaksınız. Bu hafta davranışlarınız doğru ama cevapsız sorularınızın bol olduğunu gözlemleyebilirsiniz.

YAY : ŞEYTAN – KULE – DENGE

İlişkinizde takıntılı ve saplantılı dönem geçirdiniz. Bu düşüncelere  devam etmeniz  yıkıma neden olabilir. Verilen sözlerin tutulacağı hafta boyunca kendinizi yenilemelisiniz. Kendinizle ve çevrenizle uyumlu olmak ilişikinizde dengeyi yeniden kurmanızı sağlayacak. Bir ihtimalde dünyanın başınıza yıkıldığını zannederek başlayacağınız hafta mutlu sonla bitecek.

OĞLAK: BÜYÜCÜ – ASILAN ADAM- ADALET

Kendinize güveniniz sayesinde parnerinizi etkilediniz.  Aynı şekilde etkilendiniz. Başka şey düşünemez duruma geldiniz. Bununla birlikte aranızdaki irtibatın kopması belirsizlik hissettirdi. Ve tabii durağanlık sevimsiz birr uh halinide beraberinde getirdi. Aynı şekilde mesafeli davranmaya karar verecek, sorularınızın cevaplarını aramaya çalışmayacaksınız. Bu sizing kazandıran tutumunuz.

KOVA: ASILAN ADAM – DENGE – ÖLÜM

Fedakarlıkların ve ertelemelerin sona erdiği bir döneme başlıyorsunuz. Öğrendikleriniz iç huzurunuzu bulmanıza yeterli oldu. O zor günlerden sonra yeniden ve daha değerli bir yerden ilişkinize devam etme kararı alabilirsiniz. Artık kıymet biliyorsunuz. Aranızdaki uyum başkalarına örnek olabilir ve eski kötü alışkanlıklarınızı sona erdirebilirsiniz. Bir başka ihtimalde huzurusunuzu bozacak tüm ilişki biçimlerine son vermeniz.

BALIK : AY – MAHKEME- KULE

Ayrılık ve yalnızlık korkusuyla dolu günler geride kalıyor. Çaresizlik duygusundan kurtulma yolundasınız. Hafta ortasından itibaren kurtuluşunuzu kutlayacak son derece rahatlayacaksınız. İlişkiniz hakkında yeni kararlar almanız değişimi beraberinde getirebilir. Ani ve şok edici olaylar ilişkinizin yeniden yapılanmanızı sağlayabilir. Kaybetmektense yenilenip devam etmek tercihiniz olmalı. Şimdiye kadar ki bakış açınızı değiştirmelisiniz.

Önceki Yazılar :

  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :