YAZARLAR Su Karakuş
12
14
16
18
04/10/2017 11:24
3-8 Ekim Astrolojisi: Aşk da lazım!

*Hafta içi her gün 10.00 da instagramda canlı yayın yapıyor, doğum haritanızın analizinden, tarot ytorumunuza, shamballadan ökülte, ezoterik bilgilerden geçmiş yaşam terapisine herşeyi konuşuyoruz.

Hafta içi her gün 22.00 de instagram ve youtube canlı yayınlarımız bu hafta itibariyle başlıyor.

*Cumartesileri: Shamballa, magic of miracle ve geçmiş yaşam terapisi çalışmalarımız uzaktan ve yüzyüze devam ediyor.

*Pazarları: Magic of oceans, tarot ve doğum haritamı öğreniyorum eğitimleriniz devam ediyor.

Pazartesi: Ne güzeldir Mars ve Plüton’un kardeşçe tavrı!  İrade, kararlılık, köklü değişikler için mücadele ve kazanma zamanı. Güne anlam katan direnme gücü.

Salı: Kararlılık dünden bugüne uzandı ama yetmez. Aşk da lazım. Aşkın kraliçesi Venüs gülümser Plüton’a ve düğüm çözülür. Kararlı adımlara sevecenlik ve cazibe eklenir. Çekim gücünüze güvenebileceğiniz bir gün.

Çarşamba: Ay Balık burcundan geçerken gayet tehditkar. Hiç olmadığı kadar. Venüs’e ve Mars’a karşı duruşunda biraz ajitasyon, biraz düzen bozan bir tavrı var. Ay’da Plüton’dan alıyor gücünü Mars ve Venüs kadar. Gergin yine de duygular..

Perşembe: Görüntü pembe düşler ülkesi gibi olsa da, destek bulan sevecen yaklaşımlar olsa da, savaş çığırtkanları kazanan taraf olabilir. Venüs-Plüton kardeşliği, Venüs BM gölgesinde.

Cuma: Dolunay gölgesi der ki: düzenin devamı en iyi çözüm. Satürn’ün Ay düğümlerine yaklaşımı dolunayın önüne geçer. Korkma ve sürdür var olanı diye haykırır.

Cumartesi: Ay-Uranüs kavuşumu geçen 2 haftanın özetini sunar. Şok eden kayıplar, suçlamalar, engeller, düş kırıklıkları sanki bugünde toplanmıştır. Plüton uzaktan gülümser ve gerilime teşvik ederken, kuyu kazan olur.

Pazar: Adaletin keskin kılıcı için düş gücü ve mücadele gücü hazırdır. Zeka ve mantığın tüm kuralları, bilgelik hazırdır. Yanında olması gereken, güven verenler hariç.

Önceki Yazılar :

  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :