Şık depolama çözümleri sunan banyo dolabı çeşitleri

16 Temmuz 2018 Pazartesi 11:00
12
14
16
18

Gün içinde birçok kez kullanılan banyolar, işlevselliği ile ön plana çıkan yaşam alanlarının başında geliyor. Banyonun ferah bir atmosfere sahip olması, aile fertlerinin daha mutlu ve huzurlu hissetmelerine de destek oluyor. Banyo dekorasyonu yapılırken banyonun işlevsel yönünün göz ardı edilmemesi tavsiye ediliyor. Kişisel bakım ve hijyen ihtiyaçları için kullanılan banyolar, doğru seçilen banyo mobilyaları sayesinde düzeni, şıklığı ve işlevselliği bir arada sunabiliyor. Modern tasarımları ile öne çıkan VitrA banyo dolabı çeşitleri, kullanıcıların alandan tasarruf etmesini sağlayarak küçük banyoların bile ferah bir görünüme kavuşmasına yardım ediyor.

Dar Alanlara İşlevsellik Katan Modeller

Kişisel bakım ve hijyen ihtiyaçları dolayısıyla banyolar, birçok ürün ve aletin konumlandığı yaşam alanlarından biri oluyor. Saç kurutma ve tıraş makinesi gibi küçük ebatlı kişisel bakım ürünlerinin yanı sıra çamaşır ve çamaşır kurutma makinesi gibi büyük ebatlara sahip eşyalara kadar birçok ürünün her alandan faydalanacak şekilde yerleştirilmesi, ferah bir banyonun olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Diğer taraftan çamaşır sepeti gibi büyük hacimli ürünlerin yanı sıra temizlik malzemeleri, kişisel bakım için kullanılan ürünler, kozmetikler, tuvalet kâğıdı ve havlu gibi banyo ihtiyaçları için banyoda farklı alanlar ayrılması gerekiyor. İşlevselliğe yönelik çözümlerin yer almadığı banyo dekorasyonu, dağınık ve karmaşık bir görüntü ile karşı karşıya kalmanıza neden olabiliyor. Dar alanların değerlendirilmesine imkan tanıyan banyo dolabı çeşitleri, dekorasyona özgün dokunuşlar katmanıza izin verirken her daim elinizin altında olmasını istediğiniz eşya ve ürünleri düzenlemenize izin veriyor.

Sadeliğin ön planda olduğu VitrA Sento koleksiyonu, yuvarlak hatlara sahip modern banyo dolabı tasarımları sayesinde bu dar alanları şık bir şekilde dekorasyona katmanıza izin veriyor. Mat yüzey dokusu sayesinde soğuk renkler kadar sıcak renklerle de uyum gösteren koleksiyon krem, beyaz ve antrasit renk alternatifleri ile sunuluyor.

Ferah Görünümü Pekiştirmenin Kestirme Yolu

VitrA, dekorasyondaki bütünlük algısını güçlendiren banyo dolabı tasarımları sayesinde ferahlığı deneyimlemenize izin veriyor. Çamaşır ve çamaşır kurutma makinesi gibi büyük hacimli eşyaları dekorasyonun bütünlüğüne dahil eden banyo dolabı çeşitleri, kirli çamaşırları gizlemenin pratik yolunu sunuyor. Temizlik ürünleri, havlular ya da tuvalet kağıdı gibi malzemeleri pratik bir şekilde konumlandırmanıza izin veren banyo boy dolabı çeşitleri, banyo şekline göre değiştirilebilen kapan yönü ve boyut detayları ile öne çıkıyor. Aydınlatma desteği ile bir arada sunulan aynalı banyo dolabı çeşitleri, banyodaki derinlik algısını pekiştirerek ferah bir görünüm yakalamanıza imkân veriyor.

VitrA banyo dolabı modelleri, buğu tutmayan ayna ya da nemden zarar görmeyen yapı gibi detayların yanı sıra elektrikli kişisel bakım aletleri için özel alanları ile öne çıkıyor. Saç kurutma makinesi gibi kişisel bakım ürünleriniz için priz detayı bulunan banyo dolapları, makyaj malzemelerinizi düzenleyebileceğiniz raf ve çekmece sistemleriyle öne çıkıyor.

Daha Fazla Alanı Kullanıma Açmak İçin

Kullanıcıların konforu için birçok şeyin konumlandırılması gereken banyolar, genellikle fazla alana sahip olmayan yaşam alanlarının başında geliyor. Kullanıcıların kişisel bakım ve hijyen ihtiyaçları için kullandığı malzeme ve ürünleri düzenlemek için banyoda değerlendirilebilecek çok sayıda dar alan bulunuyor. Lavabo çevresi ve klozetin üst kısmı, kullanılması zor olan bu alanların başında geliyor.

Modern çizgileri ile öne çıkan Integra koleksiyonu, seramik ve ahşap yüzey dokularının uyumunu banyolara taşıyor. Ahşap yüzey dokusuyla pekiştirilen lavabo dolabı çeşitleri, havludan tıraş köpüğüne kadar birçok farklı ürünü düzenlemenize izin veriyor, çekmece ve rafları sayesinde işlevsellik sunuyor. Koleksiyonda, klozet üstünü etkili bir şekilde değerlendirmenize yardımcı olan üst banyo dolapları da bulunuyor. Lavabo dolapları gibi farklı ebatlarda beğenilere sunulan modeller, özellikle küçük hacimli banyoların kullanılmayan alanları değerlendirmek için benzersiz bir çözüm oluyor. Üst banyo dolapları, klozetin yanı sıra çamaşır makinesi gibi geniş hacimli eşyaların üst bölümlerini kullanıma açıyor.

Siz de banyonuzdaki alanı daha verimli kullanırken dekorasyonu pekiştireceğiniz banyo dolaplarına ihtiyaç duyuyorsanız size en yakın VitrA mağazasına uğrayabilir, ferah ve rahat banyolara kavuşabilirsiniz.

 


  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :+ Benzer Haberler
» Gönye Proje Tasarım’dan 2019 Ofis Tasarım Trendleri…
» Doğal Taş tasarımları ödüllendirildi
» Eşsiz mirasa büyük ödül
» Armis’ten Omurga Dostu Visco Nova Koleksiyonu
» Kilim Mobilya Ar-Ge Merkezi: Mobilyada verimlilik ve yenilikçilik üssü
» Geleceğin Ofisleri Endüstri 4.0 ile biçimleniyor...
» Dekorasyonda stil D’Maison bünyesinde hayat buluyor
» Nişantaşı yenileniyor
» Mobilya’nın devleri İstanbul’da buluşuyor
» Filli Boya her yıl bir ustayı araç sahibi yapıyor
» "İdeal Karyolayı Bulmanız için 3 Altın Kural!"
» “Ofis tasarımları meslek gruplarının karakterlerine göre biçimlenmeli...”
» Marshall “Renklendir Hayatı” projesinin yeni durağı Kuşadası
» İstanbul’un en büyük tasarım şenliği gerçekleşti
» Kilim Mobilya’ya “Uluslarası Mükemmellik ve Kalite Ödülü”
» Çocuk odasında çalışma alanı nasıl olmalı?
» Decovita Seramik, geometrik öğelerle sanatsal tasarımı birleştiriyor
» Seramiksan’dan Mekanlara Akdeniz esintisi
» Hışva Han Dünya’nın en iyi dekorasyonuna sahip mekanı oldu
» Gmw Mimarlık Geleceğin havalimanlarını analiz etti…
» Kilim Mobilya’nın "Müşteri Dostu Bayrağı" Avrupa kıtasından sonra Afrika kıtasında dalgalanıyor
» Paşabahçe Mağazaları’nda kaktüs severleri bekliyor
» Kilim Nino’dan Bir Yatakta bütün Oda: Active Smart Genç Odası
» Mobilya sektörü, yılın ilk yarısını yüzde 5,8 oranında küçülmeyle kapattı
» 14. Ulusal Ev Mobilyaları Tasarım Yarışması Finalistleri belli oldu!