Şarkıcı Cüneyt Tek “Sitemli Bir Aşk ”la geliyor…

25 Şubat 2017 Cumartesi 13:00
12
14
16
18

 

Özel Röportaj Birsel Çiftçi

Güncel Kadın okurları için Cüneyt Tek’le Beykoz Kundura fabrikası film platosunda yeni şarkısının‘klibi çekilirken kendisi ile çok özel bir röportaj yapma fırsatı bulduk. Keyifle okumanız dileğiyle,

Merhaba Sevgili Cüneyt,  Güncel Kadın okurları için kendinden biraz bahsedebilir misin?

Merhabalar, Tabii ki, yaklaşık yirmi yıldır profesyonel anlamda müzikle ilgileniyorum. İlk albümüm 2005 yılında Şahin Özer’in yapımcılığını ve prodüktörlüğünü üstlendiği ‘’Gidersen’’ oldu. Beste yapmak benim için dünyanın en keyifli işlerinden biri,  en son çektiğimiz klip, sevgili Yaşar’la birlikte ‘’ geçtiğimiz yıl düet yaptığımız  ‘’Gel gel ‘’isimli şarkıya çektiğimiz klip oldu.  Oldukça uzun bir aradan sonra tekrar dinleyicilerimle buluşmak için oldukça heyecanlanıyorum. Bu defa oldukça farklı bir parçayla geliyorum, dinleyicilerimin Cüneyt Tek’ten alıştıkları gibi romantik,  slow bir parça olamayacak. Dinleyenleri şaşırıp ters köşe yaptıracak bir parça hazırladık. Şarkımız hareketli olsa da yine aşk dolu sözler içeriyor, sitemli bir aşkı anlatıyor. Ayrıca akılda kalıcı ve sevilecek bir parça olacağına inanıyoruz.

Kliple ilgili neler söylemek istersin?

Klibi Beykoz ‘da eski kundura fabrikasında çektik. Güzellik yarışması finalistleri 15 tane kızımız eşlik ediyor, renkli ve eğlenceli bir klip olduğuna inanıyoruz. Yönetmenimiz Mustafa Özen’in bu konudaki tecrübesi ve profesyonelliği sayesinde klip çekilirken büyük keyif aldık.  Klibi Şubat ayının sonlarına doğru  izleyici ile buluşturmayı planlıyoruz.

Klip çektiğiniz single albümün  şarkısının ismini bizimle paylaşır mısın?

 Önceki şarkılarımdan birinde’’Her erkeği diz çöktüren bir kadın var’’ demiştik bu sefer de diyoruz ki ‘’Kadın dönüp dedi ki adama sende artık herkes gibisin güvenmiyorum sana’’ aslında günümüz şartlarında kadın ve erkek olarak her iki taraf ta aldatma ve yalan söyleme potansiyeline sahip, ama ben bu şarkıda sevgili ‘’Güncel Kadın okurları ‘’sizin yani kadınların tarafındayım. Ben kadınlarımıza çok değer veriyorum, bu sadece kadınlarımızın anne olma potansiyelleri ile ilgili değil, birçok alanda hayatımıza renk, estetik, zarafet ve incelik kattıklarını düşünüyorum.   Aşkına sadık kalan kadın tarafından, bakıp şarkımı öyle söyledim. Bu yüzden bu şarkımda da siz kadınların yanındayım.

Bir sonraki aşamada neler planlıyorsunuz? Konser vs planlar var mıdır?

Evet, planladığımız etkinlikler olacak. Önümüzdeki günlerde Ankara’da, İzmir’de ve İstanbul’da planladığımız etkinliklerimiz var, fakat günleri konusunda herhangi bir netlik olmadığı için paylaşmayı doğru bulmuyorum. Dinleyicilerimiz sosyal medya üzerinden etkinliklerin tarihlerini takip edebilirler. Konserlerde En keyif aldığım nokta, şarkıları dinleyiciler ile birlikte söylemek bu yüzden de konserler izleyici ile sanatçı arasındaki en samimi köprü diye düşünüyorum.  Bir sonraki çekilecek klip ve şarkı ise oldukça hüzünlü, acı ve aşk dolu bir şarkı olacak buradan bununda haberini sizlerle paylaşmak istedim.  

Son olarak okurlarımıza söylemek istediğin şeyler var mıdır?

Bu röportaj için önce sana sonra da Sevgili okurlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Yinelemek istiyorum. Siz kadınlar çok özelsiniz ve iyi ki varsınız. Sevgiler, Saygılar.

Sevgili Cüneyt Tek bizde sana çok teşekkür ediyoruz.

 

 

 


  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :+ Benzer Haberler
» Ressam Nazan Pamuk ile Röportaj…
» Hazal Filiz Küçükköse:" Bazen seksi bazen de yaramaz bir çocuğum"
» Babasının Kızı: Gül Ergi...
» Profesyonel Yaşam Meleği: Dr. Ebru Nurluoğlu
» Nur Fettahoğlu :" Kadın olarak güçlü kalmak zorundayız"
» Diyetisyen Burcu Dilek Demir ile sağlıklı beslenme üzerine röportaj…
» Ekranın güzel yüzü
» İçimizden Biri “Deliha”nın Hikayesi
» Tutkulu aşık bir dünya güzeli
» Mutlu çocuğun sırrı
» Sağlığınız için hep yanınızda
» Türk Modasının Uluslararası temsilcileri
» Özgen Berkol Doğan Bilimkurgu Kütüphanesi
» Ünlü Oyuncu Betül Arım’ın en büyük hayali: “Sevgi ve Sanat Çiftliği” kurmak
» Kahkaha ile kalın
» Ayşe Tolga: “Yiyecek seçimlerinde hata yapıyor olabilirsiniz”
» “Sanat Basına Yansımıyor”
» Güzel spiker canlı yayında
» Burcunuza göre eğitim ve kariyer planlamanız nasıl olmalı?
» Bass: " Türkiye’nin güçlü, demokratik ve barış içinde olması bizim de yararımızadır."
» Türkiye güzeli Açalya Samyeli Danoğlu Röportaj...
» Göç,Dram,Hüzün ve İki Yaka Yarım Aşk...
» Moda tasarımcısı Selma Çilek güzellik sırlarını anlattı
» “Ayrılan Kadınların El Kitabı”
» İsrail Büyükelçisi Eitan Naeh, Türkiye- İsrail ilişkilerini anlattı