Saba Tümer, Burcu Esmersoy ve Mirgün Cabas yeni spikerleri seçti

25 Kasım 2018 Pazar 10:00
12
14
16
18

ANKAmall TV’nin heyecan dolu spikerlik yarışması sonuçlandı; Saba Tümer, Burcu Esmersoy ve Mirgün Cabas’tan oluşan ünlü jüri büyük finalde yeni spikerleri belirledi.

ECE Türkiye tarafından yönetilen Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezlerinden ANKAmall’un gelenekselleşen spikerlik yarışmasında büyük final gerçekleşti. Türkiye’nin ilk ve tek alışveriş kanalı ANKAmall TV’nin yeni spiker ve sunucu ekibi ekranların sevilen isimlerinden oluşan ünlü jüri tarafından belirlendi.

Saba Tümer, Mirgün Cabas ve Burcu Esmersoy’dan oluşan jürinin seçim yapmakta oldukça zorlandığı ve büyük başvuru alan “ANKAmall TV spikerini arıyor” yarışmasında finalistler yarışma boyunca hünerlerini sergiledi. Heyecanın dorukta olduğu finalde yarışmacıların doğal tavırları ve başarılı performansları sadece jürinin değil, izleyicilerin de büyük beğenisini kazandı. 24 adayın finalde ter döktüğü yarışmada ünlü jüri 6 kadın ve 6 erkekten oluşan 12 şanslı ismi belirledi. Yarışmanın kazananları bir yıl boyunca ANKAmall TV’nin gönüllü sunucu ve spikeri olarak görev yapacak.

Yarışma geleneksel hale geldi

İlk kez geçtiğimiz yıl yine aynı ünlü isimlerin jüri olduğu yarışma, ülke çapında çok ses getirmiş ve farklı şehirlerden büyük bir katılım gerçekleşmişti. Bu yıl 2’nci kez yapılan yarışmada başvuru yapan binlerce kişi arasından seçilen 12 spiker adayı yıl boyunca ANKAmall TV’de görev alma şansına sahip oldu. Gelenekselleşen yarışmada seçilen spikerler 2019 yılında kültür, sanat, moda, spor, haber, söyleşi gibi alanlarda ANKAmall TV bünyesinde deneyim kazanırken, kendilerini geliştirme imkanı da bulacaklar.

İşaret diliyle çeviri yapılacak

Yarışmada işitme engelli konuklar da bir sürpriz yaptı. Aralarında işitme engellilerin ve sosyal hizmet uzmanlarının da olduğu dokuz kişilik ekip, ANKAmall TV’de yayınlanan her programda işaret diliyle çeviri yaparak yer alacak.

Sahneye çıkan ve önemli mesajlar veren işitme engelli konuklar ve sosyal hizmet uzmanları engellilerle iletişimin daha da ön planda olması için işaret dili kullanımının yaygınlaşması gerektiğini söylediler. Bu yarışma vasıtasıyla seslerini duyurarak daha fazla kişinin işaret dili öğrenmesi, işaret dili tercümanı olmaları konusunda da çağrıda bulundular.

20’nci yıla yeni sürprizler…

Kültüre, sanata, gençlere, eğitime büyük önem veren ve ziyaretçilerine konforlu ve avantajlı alışveriş imkanı yanı sıra faydalı ve zengin etkinlikler sunan ANKAmall, bu alanda da klasik alışveriş merkezlerinden ayrışarak topluma her alanda katkı sağlamaya devam ediyor. 2019’da 20’nci yılını kutlamaya hazırlanan alışveriş merkezi, yeni yılda da çok önemli, fark yaratan etkinlikler ve sürprizlerle sadece Ankara’nın değil, Türkiye’nin gözde alışveriş merkezi olmayı sürdürecek.

 


  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :+ Benzer Haberler
» Uluslararası ‘Şehirler için WRI Ross Ödülü’nün finalistleri arasında Eskişehir de var!
» Kış aylarında bağışıklık sisteminizi güçlü tutmak için ne yediğinize dikkat edin
» Karadeniz’in mistik ağacı Karayemiş belgesele konu oldu
» Randevu İstanbul 21. Yaşını kutladı
» Nlksoft bayiler toplantısı Gaziantep’te yapıldı
» GİLYA’dan stil sahibi hediyeler
» En iyi yılbaşı hediyesi kitaptır: Töz gibi
» Çocuklar ve aileleri içlerindeki ritmi keşfetti
» Burun hakkında 7 şaşırtıcı gerçek
» ‘Türkiye’nin Ödülü’
» Altın Zambak Ödül Töreninde Ayten Elibol ayakta alkışlandı
» H. Hayri İnönü: Önemli olan yüzde 30 kotasının seçimden sonra tutması”
» Yeşilay’dan bağımlılık için başucu kitabı
» İlişkilerin katili: Kıskançlık!
» Genç Yazar Ezgi Kaya, ilk kitabını yayınladı
» Rengigül Ural’ın büyük ilgi gören “Nisan Prens” kitabı, “Prince Avril” ismiyle yabancı okurları bekliyor
» Vakıfbank 3. Kez Dünya Şampiyonu!
» "Onlar sadece ağaç değil, aynı zamanda jandarma"
» Kadıovacık Halkı Taş Ocağına Karşı “Hayır” Dedi
» ‘Pantene Yıldızı Parlayanları’ Ödüllerini aldı
» Periler çok mutlu
» Görsel Dünyada, ‘Kadın Evde, Erkek Her Yerde’
» Aston Martin’in ilk ’suv’u ’DBX’ sahneye çıkmaya hazırlanıyor
» İngiliz efsane Aston Martin’in hikayesi…. Since 1913!
» Kafkas rüzgarı İzmir’de esecek