YAZARLAR Rukiye Üstündağ
12
14
16
18
08/01/2018 15:57
Hep birlikte olduğumuzda, o öldü

İlk saniye, bakış, etkileşim, heyecan, arzu, tutku, benimsin.

Bitti…

İlişkinin başlama, gelişme ve sonuç orantısı. Teknoloji ölüm kampında, yaşadığımız duyguların yok oluşu. Üstüne birde yıldız fallarımız, uyum burçlarımız eklendiğinde beklenen acı son. Kişi taşıdığı burca göre ruhunu endeksleyerek ve o kalıba bürünerek ‘’ ben buyum, burcumun insanıyım, sen anlaştığım burç değilmişsin.’’ Diyerek başlamadan bitirdiği ve bilmediği karşı cins ile ilişkisini anında hayatından çıkarıyor.

Okuduğu ve anlaşacağına kesin inandığı ruh ikizi burcundan birini başlıyor aramaya. ‘’ Aaaaa merhaba tanışabilirmiyiz, ama lütfen önce burcunuz ne!’’ Adam sanatın S sinden haberdar olmadığı halde sırf burç falında ‘’bu ay sanatsal kişiliğiniz öne çıkacak’’ kelimesini okudu diye kendini o ay  Sanatçı ilan ediyor. Yani anlayacağınız fare bir anda Aslan olabiliyor.

Komedi bununla da bitmiyor. ‘’Sen benimsin! ben senin.’’ cümlesini duyduğunuz an arkanıza bile bakmadan kaçın. O sizin tozunuzda boğulsun. Uzaktan güzel birde el sallayın, ayıp olmasın.

Sen MAL’mısın!  Yani manavda satılmıyorsan, mağazada gömlek değilsen, hediyelik dükkanından alınmadıysan, kimse kimsenin sahibi değildir. Tabi birde emlakçıda değer kazanan sıradan bir ev, arsa, tarla değilsen. İyi düşün, kendini tanı ve karar ver.

‘’Bi git yapışma, nefes alalım.’’   Alanımıza saygı. Şimdi kaşlar çatılmış, ‘’bu kadında nerden çıktı’’ diyenlerinizi duyabiliyorum. Acımasız yorumlarımla bundan sonra sizinle olacağım. Kadın – Erkek olarak değil, insan olarak canınızı acıtmaktan büyük zevk alacağım.

Sizin yanlışlarınızla besleneceğim. Bundan sonraki yazılarımda ne kadar tepki toplayacak olsam da, düşünen ruhlar bana ustundagrukiye@gmail.com‘dan ulaşabilirler. Tanışma tadındaki bu minik yazımla size sevgilerimi göndersemde, inanın bana siz beni sevmeyeceksiniz. Çünkü dost acı söylermiş. Dost demişken üstünüze alınmayın ben Güncel Kadın portalının kötü karakteriyim ve bana asla güvenmeyin.

Önceki Yazılar :

  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :