Mükemmel Diyetin Sırrı Cambridge Weight Plan Türkiye pazarında iş ortağı arıyor

05 Haziran 2018 Salı 13:00
12
14
16
18

Birleşik Krallık’ın kilo kontrolü danışmanlık şirketi Cambridge Weight Plan, Türkiye'de potansiyel iş ortakları ve distribütörler arıyor.


Kusursuz diyeti geliştirmek amacıyla yola çıkan biyokimya uzmanı Dr. Alan Howard ve meslektaşı Dr. Ian McLean-Baird tarafından kurulan Cambridge Weight Plan, öğün yerine geçen gıda ürünleri üreterek etkili bir kilo kontrolü yönetimi için altı aşamalı bir program sunuyor.

30 yıldır insanların sağlıklı bir bedene kavuşabilmesi için çalışmalarını yürüten firma, bünyesinde bulunan danışmanlar aracılığıyla esnek uygulanabilir beslenme programları hazırlıyor.  Bire bir hizmet veren danışmanlar, farklı yaşam tarzlarına uyum sağlayabilecek kilo kontrolü programları ile esnek çözümler sağlıyor.  Danışmanlar, yaşam tarzlarına uygun kişiselleştirilmiş bir kilo kaybı planı oluşturmak için müşterilere bire bir destek sunuyor. CWP, günde 450 kcal ila 1500 + kcal arasında değişen çok sayıda besleyici dengeli programlarının her biri lezzetli ve düşük kalorili diyet ürünlerinden en az birini içeriyor.

Kişiye özel hazırlanan plan danışmanlar rehberliğinde adım adım ilerliyor. Süreç, hazırlık, kilo verme, koruma ve uzun süreli kilo yönetimi olmak üzere dört aşamadan oluşuyor. Danışmanlarla yürütülen görüşmeler doğrultusunda kişisel tercihler ve alışkanlıklar uygun bir takvim hazırlanıyor.

Dünya çapında hizmet verdiği pazarların büyük bir bölümünde bağımsız çalışanları olan Cambridge Weight Plan, farklı ülkelerin kültürel değişimlerine uyum sağlamaya önem veriyor. 44 ülkede seçkin distribütörlere sahip olan ve Türkiye’de İngiliz Ticaret Odası (BCCT) aracılığıyla Türk pazarı hakkında bilgilen firma, iş planı oluşturup geliştirmek için Türkiye'den uzun vadeli bir ortak arıyor.

Türkiye’de İngiliz Ticaret Odası – BCCT hakkında:

BCCT, Türkiye ile Birleşik Krallık arasında 131 yıldır ticari ve kültürel bir köprü görevi üstlenir. Birleşik Krallık dışında faaliyet gösteren ikinci en eski Ticaret Odasıdır.  BCCT, 2013 yılında DIT (Birleşik Krallık Uluslararası Ticaret Ajansı) ile iki ülke arasındaki ticareti artıracak olanakları destekleyen Stratejik Ortaklık anlaşması imzalamıştır.  Anlaşma çerçevesinde iki ülke arasında ticari ilişkileri geliştirmek ve yeni işbirlikleri yaratmak hedefiyle projeler geliştirilmektedir.  Oda, Türk firmalarıyla iş yapmak isteyen Birleşik Krallık firmalarını, Türkiye ekonomisi ve şirketleri hakkında bilgilendirirken, üyeleri adına Birleşik Krallık'taki Ticaret ve Sanayi Odaları’yla ve Ticaret Bakanlığı ile ilişkileri geliştirir.

 


  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :+ Benzer Haberler
» Ağız bakımınızı doğru ve düzenli yapmazsanız implantlarınızı kaybedebilirsiniz!
» Bağımlılık tedavisinde yeni umut
» Sigara her yıl 85 milyar lirayı kül ediyor!
» İlaç kullanan daha fazla su tüketmeli!
» Obezite cerrahisi sonrası kalıcı kilo vermek için beslenme önemli
» Tam tahıllı gıdalar yaz aylarında formunu korumak isteyenler için birebir
» Makyajı temizleyin gözleri koruyun
» Açık tenliyseniz cilt lekelerine 2 Kat dikkat!
» Dişlerde test sürüşü devri
» Zayıflamanın en kolay ve sağlıklı yolu probiyotikler
» Tarihi milattan öncesine dayanan vejetaryenlik uzun ve sağlıklı yaşamın sırrı mı?
» Yaza daha sağlıklı girmek için bu önerilere kulak verin!
» Erkeklerde kısırlık beyinde başlıyor
» Anne nereye bebek hemşiresi oraya
» Dikkat! Bu hatalı alışkanlıklar belinizi tehdit ediyor!
» İki aylık stress sperm kalitesini yüzde 47 düşürüyor
» Diyabet gözleri de tehdit ediyor
» Bayramda aldığınız kilolardan kurtulmak için günde 2 bardak süt için
» Bayramda kontrollü beslenmenin püf noktaları
» Bol Şekerli Ramazan Bayramı’nda çocukların beslenmesine dikkat!
» Otizmli öğrenciler sahnede yeteneklerini konuşturdu!
» Kanser hastaları oruç tutabilir mi?
» Ramazanda sıvı kaybı mide sorunlarına yol açabilir
» Yaz aylarında gözlerinizi alerjilerden koruyun
» Bebeklerde gece beslenmesi ne zaman sonlandırılmalı?