Mükemmel Diyetin Sırrı Cambridge Weight Plan Türkiye pazarında iş ortağı arıyor

05 Haziran 2018 Salı 13:00
12
14
16
18

Birleşik Krallık’ın kilo kontrolü danışmanlık şirketi Cambridge Weight Plan, Türkiye'de potansiyel iş ortakları ve distribütörler arıyor.


Kusursuz diyeti geliştirmek amacıyla yola çıkan biyokimya uzmanı Dr. Alan Howard ve meslektaşı Dr. Ian McLean-Baird tarafından kurulan Cambridge Weight Plan, öğün yerine geçen gıda ürünleri üreterek etkili bir kilo kontrolü yönetimi için altı aşamalı bir program sunuyor.

30 yıldır insanların sağlıklı bir bedene kavuşabilmesi için çalışmalarını yürüten firma, bünyesinde bulunan danışmanlar aracılığıyla esnek uygulanabilir beslenme programları hazırlıyor.  Bire bir hizmet veren danışmanlar, farklı yaşam tarzlarına uyum sağlayabilecek kilo kontrolü programları ile esnek çözümler sağlıyor.  Danışmanlar, yaşam tarzlarına uygun kişiselleştirilmiş bir kilo kaybı planı oluşturmak için müşterilere bire bir destek sunuyor. CWP, günde 450 kcal ila 1500 + kcal arasında değişen çok sayıda besleyici dengeli programlarının her biri lezzetli ve düşük kalorili diyet ürünlerinden en az birini içeriyor.

Kişiye özel hazırlanan plan danışmanlar rehberliğinde adım adım ilerliyor. Süreç, hazırlık, kilo verme, koruma ve uzun süreli kilo yönetimi olmak üzere dört aşamadan oluşuyor. Danışmanlarla yürütülen görüşmeler doğrultusunda kişisel tercihler ve alışkanlıklar uygun bir takvim hazırlanıyor.

Dünya çapında hizmet verdiği pazarların büyük bir bölümünde bağımsız çalışanları olan Cambridge Weight Plan, farklı ülkelerin kültürel değişimlerine uyum sağlamaya önem veriyor. 44 ülkede seçkin distribütörlere sahip olan ve Türkiye’de İngiliz Ticaret Odası (BCCT) aracılığıyla Türk pazarı hakkında bilgilen firma, iş planı oluşturup geliştirmek için Türkiye'den uzun vadeli bir ortak arıyor.

Türkiye’de İngiliz Ticaret Odası – BCCT hakkında:

BCCT, Türkiye ile Birleşik Krallık arasında 131 yıldır ticari ve kültürel bir köprü görevi üstlenir. Birleşik Krallık dışında faaliyet gösteren ikinci en eski Ticaret Odasıdır.  BCCT, 2013 yılında DIT (Birleşik Krallık Uluslararası Ticaret Ajansı) ile iki ülke arasındaki ticareti artıracak olanakları destekleyen Stratejik Ortaklık anlaşması imzalamıştır.  Anlaşma çerçevesinde iki ülke arasında ticari ilişkileri geliştirmek ve yeni işbirlikleri yaratmak hedefiyle projeler geliştirilmektedir.  Oda, Türk firmalarıyla iş yapmak isteyen Birleşik Krallık firmalarını, Türkiye ekonomisi ve şirketleri hakkında bilgilendirirken, üyeleri adına Birleşik Krallık'taki Ticaret ve Sanayi Odaları’yla ve Ticaret Bakanlığı ile ilişkileri geliştirir.

 


  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :+ Benzer Haberler
» Öğün atlamak, sonraki öğünde daha çok yemeyi tetikliyor!
» Adet düzensizliğine yol açan hastalıklara dikkat!
» Zayıflama cerrahisi sonrası estetik kaçınılmaz mı?
» Antibiyotik ne zaman, ne kadar kullanılmalı?
» Zehir olmasın şifa olsun
» Griple ilgili doğru bilinen 11 yanlış
» Bu diş telleri üflemeli müzik aletlerini çalmayı engellemiyor!
» 1060 Umut Elçisi İstanbul Maratonu’nda KAÇUV İçin umuda koştu
» En sık görülen 9 cilt sorununa modern çözümler
» Diş eti problemleri bebeği etkiliyor
» Doğadan gelen yardım
» Sakın ovalamayın
» “AIDS ile mücadelenin en etkili yolu, korunma önlemlerini uygulamaktır.”
» Çocukları bekleyen tehlike: miyopi
» Kış hastalıklarından korunmanın ipuçları
» Soğuk havalarda hastalıklara kalkan beslenme önerileri
» Astımda erken teşhis önemli
» Olumsuz ebeveyn tutumları çocuklarda psikolojik sorunlara neden oluyor!
» Benim normalim diye bir şey yok! Tansiyonun normali 12-8’dir!
» Diş tedavisi engel tanımıyor!
» Tohum Otizm Vakfı Kırıkkale’de eğitim atölyeleri düzenledi
» AIDS geri mi dönüyor?
» ABD’de ’’ Yılın Doktoru ’’ unvanını alan ilk kadın, Dr. Ayşe Aytaman oldu
» Ekmek yiyerek de zayıflamak mümkün!
» Çocuğunuz sizinle göz teması kuruyor mu?