Modada paylaşımın yeni adresi; Modapella

20 Temmuz 2017 Perşembe 17:00
12
14
16
18

Kadın, erkek ve çocuk giyim ve/veya aksesuarlarınızı güvenli bir şekilde alıp satabileceğiniz MODAPELLA, gelişmiş teknolojik uygulamaları ve tüketiciyi koruma odaklı hizmet ortamıyla sizlere yeni bir kazanç platformunun kapılarını açıyor.

Türkiye’de farklı ticari alanlarda hizmet gösteren Metronom Dış Ticaret’in ilk dijital yatırımı MODAPELLA, önümüzdeki dönemlerde ülkemizin yanı sıra yakın komşu ülkelerden başlayarak global bir uygulama olarak  faaliyetlerini sürdürmeyi hedefliyor.

“ Askıda Kalmasın ” sloganıyla yola çıkan MODAPELLA, ikinci el kadın, erkek ve çocuk giyim ve/veya aksesuarlarınızı güvenli bir şekilde alınıp, satıldığı yeni bir dijital platform olarak kuruldu. Benzer sitelerden farklı, 7/24 müşteri hizmetlerinin bulunduğu MODAPELLA, zengin seçenekleri, tüketici odaklı ve kullanıcı dostu kullanımı ile çok kısa sürede hem alanların hem de satanların memnun kalacakları ticari bir ortam olacak.

Teknolojik altyapısının yanı sıra içerdiği ürünler bakımından da fark yaratan MODAPELLA tüketicilerin korunması noktasında çeşitli denetleme koşullarını da sağlamaktadır. İnsan sağlığına zarar verecek, gerekli hijyen şartlarına uygun olmayan ürünler sitede yer almayacağı gibi yarısı kullanılmış, ikinci el kozmetik parfüm ve benzeri ütünler de sitede satışa sunulmayacaktır.

Ticari platformun yanı sıra farklı sosyal sorumluluk projelerinin de önümüzdeki dönemde devreye sokulacağı MODAPELLA, çeşitli sivil toplum kuruluşları ile de işbirliği yaparak, ihtiyaç sahibi insanlarla, elindeki ürünleri bağış yoluyla gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak isteyenler arasında da bir köprü olacaktır.

MODAPELLA’yı takip eden kullanıcılar zaman içerisinde yayın grubunda bulunan moda ve stil danışmanları ile iletişime geçerek bütçelerine uygun kombinasyonları beraberce yapma fırsatını bulacaklar. Yine sitenin yayın danışmanları dünyanın önemli moda Showlarını takip ederek takipçilerine sektördeki yenilikleri de aktaracaklar.

Uzun yıllar inşaat sektöründe çalışmalarını sürdüren MODAPELLA’nın kurucusu Pelin Atik, projenin bir arkadaş ortamında doğduğunu, çok kısa sürede küçük bir ekibin amatör ruh ve profesyonel bir çalışmasıyla ortaya çıktığını belirterek, şunları söyledi:

“ Uzun yıllar inşaat sektöründe insanlara başlarını sokacakları mekanlar yarattık. Ama bunu yaparken sadece dört duvar değil kendilerini ait hissedecekleri rahat, sıcak ve güvenli bir yuva olmasına önem verdim. Bu süreçte her seferinde gördüm ki insanları özünü yansıtanı bulduğunuzda onları mutlu ediyorsunuz. Moda da öyle bir olgu. Ancak insanların özellikle kıyafetlerdeki tercihleri çok değişken. İçerisinde bulunduğunuz ruh hali tercihlerinizi etkiliyor. Bir süre sonra çok severek ve hayli yüksek bir bedel ödeyerek aldığınız elbise dolabınızda en ücra köşesinde unutuluyor. Bu özellikle bayanların çok sık karşılaştığı durum. MODAPELLA’da “ Askıda Kalmasın ” sloganıyla yola çıkarak insanların sadece bir modayı değil aslında tercihlerini ve duygularını da paylaşacakları yeni bir ortam yarattık. MODAPELLA hep beraber kendimizi keşfedeceğimiz, keşiflerimizi de paylaştıkça hem kendimize hem de birbirimize daha çok yaklaşacağımız bir yolculuk olacak.  Bundan böyle; kıyafetlerimizin askısı olmayacağız, askıyı tamamlayan kıyafeti bulacağız! İçimizle dışımızı bütünleyen parçaları MODAPELLA’da bir araya getireceğiz. ”

Türkiye’nin her ilinden sadece internet ve mobil uygulamalarımıza üyelik yaparak bizlere katılabilir, dilediğiniz ve düşlediğiniz tüm hikayelerinizi alışverişlerinizle başlatabilirsiniz.

 


  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :+ Benzer Haberler
» Tripolis’te, ’Ege’ye Bir Dokunuş’
» Gate’in enerjisi genç yetenekler ve markalarla şimdi de Zorlu AVM’de
» Büyük Bayram indirimiyle haydi Boynerle
» Aile boyu bayram şıklığının adresi LC Waikiki
» Işıkkent’ten Las Vegas’a
» Zorlu Center Açık Hava Sineması’nda “Şirinler” ve “İkinci Şans” izleyiciyle buluşacak
» Priamos 2018 kolleksiyon hazırlıklarına başladı
» Bayramda ihtiyac sahiplerinin yüzü Boyner’le gülüyor
» TAÇ’tan yazın serin, kışın sıcak tutan yastık
» Home Store ile ofis şıklığı
» Bohem, yalın ve zarif: Oleg Cassini’den White Collection
» Uzakdoğu’nun asil zarafeti Yataş Bedding’le yatak odalarında!
» Bu yaz Ege Bölgesi’nin Gözdesi; “Chikirina”
» Baby on the Go Amerika’da
» İpek Arnas’tan zarif, elegan, fark yaratan ve güçlü kadınlar
» Martha Hunt Victoria’s Secret mağazasında
» Sıcacık renklerle banyo keyfinize keyif katın
» Güçlü, güvenli ve feminen stilleri işaret ediyor
» Altın ve değerli taşlar suulin ile bir arada
» Linens’in “Rafları Boşaltıyoruz” kampanyası başladı
» Oleg Cassini gelinliklerde sadece 4 gün sürecek fırsatları yakalayın
» Kalıpların dışında bir Concept
» Vakko Esmod Moda Akademisi, ‘Moda Tasarımı ve Yaratımı’ Diploma Programı Kayıtları Başladı
» Karaca Home Fas stilini evinize taşıyor
» Bodrum Casa COSTA Hotel’de modacı Mehmet Köymen fırtınası esti