YAZARLAR Meltem Karaarslan Özperçel
12
14
16
18
02/08/2017 14:23
Kiminle? Nerede? Nasıl İstersen? Haydi Letz’le!

Teknoloji ve internet sayesinde her şey daha iyiye gidiyor. Bilgiye daha hızlı ulaşıyoruz ve bunu yaparken herkes eşit fırsatlara sahip! Bireylerin yaratıcılığını ve girişimci ruhunu destekleyen bir çağdayız. Bunun farkına varanlar kazanıyor, varamayanlarsa yok olup gidiyor.

Y kuşağı ruhuna bayılıyorum. Hep yenilik, hep teknoloji peşinde… Bağımsızlar ve daha özgürler. Simge ve İdil 2 genç girişimci. Teknoloji ve internetin sunduğu fırsatları kullanıp, her gün doya sıya sosyalleşmek isteyen insanlığa keyifli bir uygulama geliştirmişler. Adı “Letz”

Letz, istediğiniz kişilerle kolayca aktivite planlayıp buluşabildiğiniz bir mobil uygulama. Aktivitenizi yazıp yer ve zaman girip istediğiniz kadar kişiye yolluyorsunuz. Kabul ettiklerinde de, beraber aktiviteyi gerçekleştiriyorsunuz. Bunun dışında, takip ettiğiniz kişilerin paylaştığı Letzleri görebilir, kararsız kaldığınız durumlarda ilginizi çeken bir aktiviteye Letz diyerek sosyalleşebilirsiniz. Böylece yoğun iş programlarınıza bir ara verip, sosyal hayatınızı canlandırarak rahat bir nefes alabilirsiniz.

Hedefleri; aktivite alanını sahiplenmek ve insanlar sosyalleşmek istediğinde akıllarına gelen tek uygulama olmak.

Hedeflerine hızla ulaşacakları inancım sonsuz. Yolunuz açık olsun gençler!

Denemek ve Letz’e katılarak sosyal hayatınızı canlandırmak için, IOS ve Android işletim sistemli mobil cihazlarınıza uygulamayı hemen indirebilirsiniz. Şimdi Letz’le!

Yazar Meltem Karaarslan Özperçel

KAGİDER Proje Yöneticisi

Önceki Yazılar :

  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :