YAZARLAR Meltem Karaarslan Özperçel
12
14
16
18
10/10/2017 10:05
Kadın Girişimciler Satışınızı Artırın!

Türkiye Kadın Girişimciler Derneği (KAGİDER) ve hepsiburada.com işbirliğinde girişimcilerini e-ticarete taşımak isteyen veya e-ticaretle büyümek isteyen kadın girişimcilere kaçırılmaz bir fırsat sunuldu.
Girişim fikri olan kadınlar Hepsibuda.com Pazar Yeri’nde kendilerine sağlanan olanaklar ile işlerini e-ticarete taşıyacak ve/veya işlerini büyütecek. Bir yandan da girişimci kadınlardan ürün satın alan Hepsiburada müşterileri de girişimci kadınları desteklemiş olacak.
• Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü’nden faydalanabilmek için öncelikle Hepsiburada iş ortağı olmanız gerekiyor.
• 3 profilde kadın girişimciler bu imkanlardan faydalanabiliyor.
A. Şahıs şirketi sahibiyseniz
B. 10 Bin TL – 50 bin TL arası sermayeli limited şirketi sahibiyseniz
C. 50 Bin TL üzeri sermayeli limited veya anonim şirketi sahibiyseniz
• Her bir kadın girişimci profiline özel komisyon oranları ve fırsatlar tanınmış.
• İşinizi kurdunuz ve kendi imkanlarınızla büyütmeye çalışıyorsunuz. E-ticaretin faydalarının farkındasınız ve bunlardan kısmen yararlanıyorsunuz. Fakat işinizi büyütebilmek için daha fazla güce ihtiyacınız var. İhtiyacınız olan gücü size Hepsiburada.com sağlıyor. Hepsiburada başından itibaren bu yolculuğunuzda yanınızda olacak ve ihtiyaç duyduğunuz eğitimden başlayarak gerekli tüm desteği size verecek.
Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü projesi ile ilgili detaylı bilgiyi http://www.hepsiburada.com/girisimci-kadinlara-teknoloji-gucuadresinden inceleyebilirsiniz.
HAVADA UÇAN FİKİRLERİN BİR İNİŞ PİSTİNE İHTİYACI VAR! BİR FİKRİM VAR DİYORSANIZ…
Başarılı olacağına inandığınız bir iş fikriniz var. Girişimci olup, işinizi e-ticaretten faydalanarak büyütmek istiyorsunuz; fakat nasıl bir yol izleyeceğiniz konusunda bir fikriniz yok. Bu konuda size yol gösterebilmek için KAGİDER PUSULA Online Girişimcilik Atölyesi’nden faydalanabilirsiniz. www.kagiderpusula.orgweb sitesini mutlaka ziyaret edin.

Önceki Yazılar :

  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :