Marebelis’te yenilenme mevsimi

12 Ekim 2017 Perşembe 18:00
12
14
16
18

Medikal estetikte son teknolojiyi ve en etkin uygulamaları sunmayı hedefleyen Marebelis Klinik’te “Yenilenme Mevsimi”başladı.

Prof. Dr. Murat Türegün ve Dr. Sarah Abedini tarafından önerilen bakım ve özel masaj menüleri, cildinizde yenilenmeyi yaratıyor.

Cilt yenileme, gençleştirme amaçlı medikal estetik uygulamalar giderek daha kolay ve konforlu hale geliyor. Farklı ihtiyaçlara yönelik uygulama ve bakımlar, uzman ellerde beğenilen sonuçlar yarattıkça, medikal estetiğin yeni uygulamaları daha çok ilgi görüyor. Marebelis Klinik de etkin uygulamalarıyla, yenilenmeyi hem iyi görünen hem de iyi hissettiren bir deneyim olarak sunuyor. Marebelis Klinik, farklı ihtiyaçlara yönelik değişik uygulamaları birbirini destekleyerek uygularken, bu dönemi “Yenilenme Mevsimi” ilan ediyor.

Tek seansta fark edilir yenilenme sağlayan Vivace Altın İğne; cilt altı dokusunu yenileyerek özellikle ellerdeki yaşlanma belirtilerini azaltan Enerjet; ileri düzey cilt bakımda çifte etki yaratan, Marebelis’in imza uygulamalarıyla Skinceuticals kombine bakımları; tüm uygulama ve bakımları desteklerken kişiyi gerçekten iyi hissettiren özel vücut masajları, Marebelis Yenilenme Mevsimi’nin öne çıkan formülleri. Marebelis’teki en çarpıcı yenilenme sırrı ise iğnesiz “dolgu” etkisi yaratan uygulamalar…

Marebelis’in Yenilenme Formülleri;

Vivace Altın İğne

İleri düzey bakım ve yüzey yenileme için öne çıkan uygulamalardan biri Vivace Altın İğne. Vivace Altın İğne uygulamasında, mikro iğneli elektrodlarla cilt altı tabakaya enerji iletiliyor. Cilt yüzeyine zarar vermeksizin yeni kolajen ve elastin üretimi sağlanıyor. Uygulama, ciltteki gözenekleri küçültüp cildi sıkılaştırıyor, ince kırışıklıkları azaltıyor, akne ve yara izleri gibi sorunları çözüyor. Tek seansta fark edilir bir yenilenme sağlıyor.

Enerjet

Cildin dermal tabakasını yeniden şekillendiren Enerjet, “yenilenme mevsimi”nin önemli uygulamalarından. Sistem, yüksek hava basıncı ile iğne kullanmadan, Hyaluronik asitli dolgu içeren bir karışımı cildin derinliklerine iletiyor ve kolajen dokusunun yenilenmesini sağlıyor. Enerjet, cilt altı dokusunu yenilemede son derece iyi sonuç veriyor. Yanak ve elmacık, boyun, dekolte gibi bölgelerde sıkılaşma ihtiyacına yönelik uygulanabilirken ellerdeki yaşlanma belirtilerini azaltıyor.

Kombine bakımlar (Marebelis’in İmza Uygulamalar ve Skinceuticals Bakımları)

İleri düzey cilt bakımda, medikal uygulamalarla bilimsel formüller güçlerini birleştiriyor ve “kombine bakımlar” ortaya çıkıyor. Farklı cilt ihtiyaçlarına yönelik uygulamalar, Skinceuticals bakımlarıyla kombine edilerek yenilenmeye özel çifte etki yaratılıyor. Derinlemesine temizlik, bakım ve tazelenme için Hydrafacial MD; ileri düzey bakım ve yüzey yenileme için Vivace Altın İğne; ileri düzey bakım ve sıkılaşma için Ultraformer 3 uygulamaları uygun Skinceutical bakımlarıyla birlikle sunuluyor.

Marebelis aromaterapik dinlendirici masajlar

 

Tüm vücut ya da bölgesel olarak kişiye özel olarak uygulanıyor. Aynı zamanda dinlendirici masajın yanında selülit ve direnaj bakımları da klinikte sunulan diğer masaj türleri arasında yer alıyor.

Marebelis Klinik Hakkında Marebelis Klinik, Plastik Cerrah Prof. Dr. Murat TÜREGÜN tarafından kurulmuştur. Medikal ve cerrahi estetik uygulamaları, ileri düzeyde kozmetik yöntemler ve son teknoloji donanımla sunar. Marebelis, estetik ve güzellik alanında dünyadaki yenilikleri takip ederek, yeni metod ve uygulamaları en doğru şekilde uygulamayı misyon edinmiştir. Doğru uygulamalar ve doğru teknolojiyle beraber bu alanda büyük önem taşıyan uzmanlığı birarada sunar. Marebelis ekibi, doktorları ve estetisyenleriyle, kişinin ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda doğru teşhisi ve en uygun tedavi çözümlerini uygulamayı hedefler. Marebelis Klinik bünyesinde, estetik alanında cilt deformasyonu, lekeler, kırışıklıklar, yağlanma, yaşlanma gibi sorunlar mezoterapi, Hydrafacial cilt yenileme, botox, lazer gibi çok çeşitli teknoloji ve ürünle giderilirken, yüz meme veya vücutta plastik cerrahi gerek durumlarda ise uygun operasyonlar gerçekleştirilir. Marebelis Klinik, özellikle estetik amaçlı cilt yenileme tedavileri ve ameliyatsız “anti-aging” uygulamalarında etkili ve güvenilir çözümleriyle, Türkiye’de ileri düzey estetik kliniği olarak öne çıkmaktadır.

 

 
 

  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :+ Benzer Haberler
» Cilt alt tonunuza en uygun saç rengini biliyor musunuz?
» Evde saç boyamanın 11 eğlenceli yolu
» Burnunuzu kusurlarıyla sevin!
» "En bakımlı dönemimde bu sivilce nereden çıktı?" Diyorsanız...
» Suya dayanıklılar değil suyla çıkanlar tercih edilmeli
» Sevgililer günü için saç ve makyaj önerileri
» Kuru cildin bakım rehberi
» Yıllara meydan okumanızı sağlayacak güzellik sırrı
» Yeni Güzellik Silahınız “CooLifting”
» Yağmur Tanrısevsin Türkiye’den sonra Koleston’un global yüzü oldu
» Spa ve Fitness abonelikleri internete taşınıyor
» Dünya kadınları doğallık istiyor
» Kışın pürüzsüz bir cilt için 10 öneri
» Işıl Reçber’den yepyeni parfüm koleksiyonu
» Burun estetiği hakkında doğru bilinen yanlışlar
» Evde Yapılan yanlış uygulamalara dikkat
» Güzellik ve Bakım İçin Yeni Adres: Makping.com
» Kanınızla canlanın
» Karda kışta cildinizi korumanın 12 yolu
» Yeni yılı, ışıl ışıl bir cilt ile karşılayın
» Estetik Cerrah Alpaslan TOPÇU’dan 2018 estetik trendleri
» Elele AVON Kadın Ödülleri’nde jüri kararını verdi
» AVON’un yeni Makyaj Artisti Melis İlkkılıç oldu
» Yeni yıla sağlıklı ve ışıltılı bir ciltle başlayın
» Akten Kozmetik Türkiye’de ve Avrupa’da konsept mağazalar açacak