Marebelis Klinikestetik

04 Ekim 2017 Çarşamba 11:00
12
14
16
18

Cilt Yenilemede Çifte Etki Zamanı

İleri düzey cilt bakımda, medikal uygulamalarla bilimsel formüller güçlerini birleştiriyor ve “kombine bakımlar” öne çıkıyor. Marebelis Klinik ve SkinCeuticals’ın, yaz sonrası cildin ihtiyacı olan yenilenmeye özel kombine bakımları çifte etki yaratıyor.

Teknoloji ve bilim, estetik alanında daha iyi sonuçlar yaratma peşinde. Son dönemde medikal uygulamalar ve bilimsel formüllerin karşılıklı etkilerini arttırdığı farkedildi. Bu ışıkta, İstanbul’da Marebelis Klinik ve Skinceuticals, farklı cilt ihtiyaçlarına yönelik özel kombine bakımlar sunmaya başladı. Teknolojiyi iyi kullanan estetik kliniği Marebelis Klinik ve ciltte antioksidan otoritesi markası SkinCeuticals, özellikle güneşin yaz boyu yıprattığı ciltler için yenileme amaçlı kombine bakım protokolleri hazırladı. Yenilenme amaçlı kombine bakımlarda üç temel medikal işlem, farklı Skinceuticals ürünleriyle birlikte uygulanıyor.

Cildin ihtiyacına uygun olarak, Hydrafacial MD, Vivace Altın İğne veya Ultraformer 3 ile yapılan medikal işlemlerden sonra, oluşan yenilenmeyi desteklemek üzere, serbest radikalleri bertaraf eden; cildin ihtiyacı olan antioksidanları sağlayan ve yaşlanma karşıtı etki yaratan SkinCeuticals bakımları uygulanıyor. Marebelis Klinik’in kombine bakımları cilt altına etki yaratıp besleyerek cildi içeriden yeniliyor.

Yenilenmenin Kombine Formülleri

Yaz sonrası cildi güneşin etkilerinden çıkarıp yenileyen, tazeleyen kombine bakımlar, her cildin farklı ihtiyacına uygun olarak sunuluyor.

  • Derinlemesine temizlik, bakım ve tazelenme için;
  • İleri düzey bakım ve yüzey yenileme için;
  • İleri düzey bakım ve sıkılaşma için;

Hydrafacial MD uygulaması (6 seans) ve Skinceuticals Hyaluronic Acid Intensifier Serum veya Hydrating B5 Nemlendirici Serum

Hydrafacial MD, cildin gözeneklerini vakum etkisiyle temizliyor, sivilce ve siyah noktalardan arındırıyor. Derinlemesine temizliğin ötesinde, püskürtme yöntemiyle gözeneklere nem, mineral ve antioksidanları sağlıyor. FDA onaylı tek cilt bakım sistemi olan Hydrafacial MD, düzenli yapıldığında ince kırışıklıklar, güneş lekeleri, aşırı yağlanma, aktif akne tedavileri etki yaratıyor.

Vivace Altın İğne uygulaması (3 seans) ve Skinceuticals CE Ferulic Antiokidan Serum & Phyto Corrective Yatıştırıcı Serum, istenirse Ultra Facial Defense UV ile

Vivace Altın İğne, mikro iğneli elektrodlarla cilt yüzeyine zarar vermeden cilt altı tabakaya enerji iletiyor ve yeni kolajen ve elastin üretimi sağlıyor. İnce kırışıklıkları azaltıp, akne ve yara izleri gibi sorunları çözerken gözenekleri küçültüp, cildi sıkılaştıyor, farkedilir bir yenilenme sağlıyor.

Ulftaformer 3 uygulaması ve Skinceuticals CE Ferulic Antiokidan Serum & Eye Balm veya Phloretin CF Antioksidan Serum & Eye Balm

 

Ultraformer 3, cilt altı yağ dokusunu odaklı ultrason dalgalarıyla yok ediyor. Özellikle gıdı, yanaklar gibi alanlarda tek seanslık uygulama ile ağrısız işlem yapılabiliyor. İki aşamalı odaklı ultrason sayesinde yağlar eritilirken sıkılaşma görüntüsü sağlanıyor, yüzeysel dalgalanma engellenmiş oluyor.

 


  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :+ Benzer Haberler
» Dünya kadınları doğallık istiyor
» Kışın pürüzsüz bir cilt için 10 öneri
» Işıl Reçber’den yepyeni parfüm koleksiyonu
» Burun estetiği hakkında doğru bilinen yanlışlar
» Evde Yapılan yanlış uygulamalara dikkat
» Güzellik ve Bakım İçin Yeni Adres: Makping.com
» Kanınızla canlanın
» Karda kışta cildinizi korumanın 12 yolu
» Yeni yılı, ışıl ışıl bir cilt ile karşılayın
» Estetik Cerrah Alpaslan TOPÇU’dan 2018 estetik trendleri
» Elele AVON Kadın Ödülleri’nde jüri kararını verdi
» AVON’un yeni Makyaj Artisti Melis İlkkılıç oldu
» Yeni yıla sağlıklı ve ışıltılı bir ciltle başlayın
» Akten Kozmetik Türkiye’de ve Avrupa’da konsept mağazalar açacak
» L’Oréal Türkiye Genel Müdürü Claude Rumpler, Marka Konferansında Bir yol hikayesiyle anlattı
» Türkiye’nin Süper Markası: Dalin
» Cildiniz 10 adımda gençlik ve ışıltı kazansın
» Lara estetiğe karşı değilim
» Saçlarını önemseyenlerin markası Ashley Joy, İzmirlilerle buluştu
» Şimdi trend parıltı!
» Erkek cilt bakımına ilişkin mitler
» “Estetik yaptırırken doğaldan uzaklaşılmamalı”
» Max Factor, Healthy Skin Harmony Miracle Fondöten ile nefes alan pürüzsüz bir ten
» Hollywood gülüşü ile yüz ifadeniz değişsin
» Ebru Şallı sağlık ve güzellik önerilerini Ankaralılarla paylaştı