L’Oréal Professionnel, Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul’da saç modasına damgasını vurdu!

31 Mart 2018 Cumartesi 10:00
12
14
16
18

Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul Sonbahar/Kış 2018 sezonu, 27-30 Mart 2018 tarihleri arasında L’Oréal Professionnel Saç Tasarım Sponsorluğu ile Zorlu PSM’de gerçekleştirildi. L’Oréal Professionnel, etkinlikte saç modasına damgasını vurdu.

Moda dünyasının tüm önemli isimleri ve ünlüler tarafından heyecanla beklenen Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul, sadece Türkiye’nin değil, bölgenin de en büyük uluslararası moda etkinliği olarak öne çıkıyor. 11.si düzenlenen Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul’bu sezon da modaseverleri biraraya getirdi.

Yeni sezon trendlerinin ve son moda akımlarının gözler önüne serildiği, tasarım anlamında tüm Türkiye’nin nabzını tutan Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul, marka ve tasarımcıların koleksiyon sunumları ile tasarımın ve hazır giyimin global ölçekte konumlandırılmasına katkıda bulunarak, tüm modaseverleri tasarım dünyasının trandleriyle buluşturdu..

Milano, New York, Paris gibi birçok moda haftasının saç sponsoru ve yeni trendlerin belirleyicisi ve olan L’Oréal Professionnel, Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul Saç Sponsorluğu ile 2018 Sonbahar/Kış stillerini podyuma yansıttı.

Etkinlikte, L’Oréal Professionnel ekibi ve sektörün 15 öncü kuaför markasını temsil eden 150 saç tasarımcısından oluşan kreatif ekip önderliğinde hazırlanan saç stilleri,izleyenlerin beğenisini topladı.

Birbirinden önemli, sektörün öncü kuaförleri MM Bahçecik, Trio Kuaför, Mehmet Tatlı, Sabit Akkaya, Hakan Köse, Cozy, Kaizen, The Most, Red&White, Paris Kuaför, Mey Kuaför, Esse Kuaför, Yavuz Kuaför ve Han Kuaför eşsiz saç tasarımlarıyla podyumda boy gösteren mankenler ile buluştu ve görkemli sahne şovlarına imza attı. Sahne arkasının ve profesyonellerin vazgeçilmez ürünleri olan Tecni Art ve Mythic Oil Saç Yağı, modellerin bir yıldız gibi parlamalarını sağladı.

Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul kapsamında koleksiyonlarını sergileyen marka ve tasarımcılar arasında AFFFAIR, ASLI FİLİNTA, BAHAR KORÇAN, BELMA ÖZDEMİR, BRAND WHO, CİHAN NACAR, ÇİĞDEM AKIN, DENİZ BERDAN, EMRE ERDEMOĞLU, EXQUISE, GAMZE SARAÇOĞLU, GÖKHAN YAVAŞ, İPEK ARNAS, LUG VON SIGA, MEHMET KORKMAZ, MEHTAP ELAIDI, MELTEM OZBEK, MERCEDES-BENZ PRESENTS ATELIER KIKALA, MERCEDES-BENZ PRESENTS SUDI ETUZ, MERT ERKAN, MIIN BY KADİR KILIÇ, MURAT AYTULUM, NEW GEN BY IMA, NİHAN PEKER, NİYAZİ ERDOĞAN, ÖZLEM ERKAN, ÖZLEM KAYA, RAŞİT BAĞZIBAĞLI, ST. NIAN, ŞİYAR AKBOĞA, TUBA ERGİN, TUVANAM, URUN, ZEYNEP TOSUN gibi isimler yer aldı

L’Oréal Profesyonel Ürünler Direktörü Gülşah Camcı Yılmaz etkinlikle ilgili şunları söyledi: “Modanın, farklı tarzların ve tasarımcıların bir araya geldiği, saç ve saç şekillendirmede son trendlerin binlerce katılımcıyla buluştuğu Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul, L’Oréal Profesyonel olarak bizler için çok önemli. Birbirinden değerli bir çok moda markası böylesine etkileyici bir atmosferde bir araya geliyor. Bu etkinliğe katkı sağlamaktan, sponsoru ve bir parçası olmaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz. Saç modasına damgasını vuran, Fransız dokunuşu ile kuaförlük sektörüne ilham ve yön veren güçlü bir marka olarak; yeniliklerimizi, trendlerimizi ve tekniklerimizi sektörümüzün önde gelen profesyonelleriyle ve iş ortaklarımızla paylaşma fırsatı bulmak bizim için heyecan verici. Profesyonellerin güzelliğe kattığı benzersiz değeri daha fazla tüketicimiz ile buluşturmak, onlara ilham verici servisler sunmak ve böylece tüketicilerimizin kendi güzelliklerini keşfederek hayatta güvenle yürümelerine eşlik etmek bizim en önemli tutkumuz”.

L’Oréal Professionnel sponsorluğundaki Mercedes-Benz Fashion Week’i. L’OréalPro ve L’OréalProAkademi Instagram sayfalarından paylaşılan içerikler ile yakından takip edebilirsiniz.

 

  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :+ Benzer Haberler
» Kendi kirpiğini kendisi üretti
» 4 adımda cildinizi düğüne hazırlayın
» Yazın estetik olmaz demeyin
» Kırışıklığınız az güneşiniz bol olsun
» Türk kadını ‘3 Boyutlu Vücut Şekillendirme ve Vaser Lipo’yu sevdi…
» Üç nesil bir arada gülüşünüzü yeniden tasarlatın
» Göz Altı Yaşlanmasının 7 Nedeni
» Dr. Zülal Palazlı ve Dr. Nesrin Sönmez Düğünde mutlu görünmenin sırlarını veriyorlar
» Hücrelerinizin baharını yakalayın
» Parfüme dair doğru bildiğimiz yanlışlar…
» Hairist 2018 Yılın Kuaförü Yarışması’nda muhteşem final
» Yazın göğsünüzü gere gere dolaşın!
» Makyaj Temizlemenin Puf Noktası O!
» Estetik Cerrah Alpaslan TOPÇU’dan 2018 estetik trendleri
» Yeni Güzellik Silahınız “CooLifting”
» BeautyEurasia fuarı birbirinden farklı oturum ve panellerle sektöre yön verecek
» Yüz güzelliği kadınları daha sıkı bir cilde ve genç bir görünüme kavuşturuyor
» İnatçı yağlara karşı 4 önlem
» Yüz estetiğinde doğru bilinen 10 yanlış
» Yüzde oluşan mimik çizgileri geçmişte kalıyor
» Clariant Glucotain®: Eko-güzelliğin geleceği
» Sağlıklı ve kalıcı zayıflamada yeni yöntem: Nörofit
» Selfie merakı burun estetiğinizi etkilemesin!
» Baharı Hollywood bakımı ile karşılayın
» Dolgun ve simetrik dudaklar için; bire bir buçuk