L’Oréal çalışanları çocuklarıyla birlikte ofiste ağırlandı

02 Ekim 2017 Pazartesi 19:00
12
14
16
18

Her yıl geleneksel olarak hayata geçirilen, L'Oréal çalışanlarının çocuklarıyla birlikte ofiste ağırlandığı L'Oréal Aile Günü bu yıl, 8 Eylül 2017 Cuma günü L’Oréal merkez ofisinde gerçekleşti.

Temanın “Sürdürülebilirlik” olduğu etkinlikte çocuklar, doğal yaşamı ve sürdürülebilirliği renkli ve eğlenceli atölyelerle deneyimledi.

Geleneksel olarak her yıl, farklı bir tema ile hayata geçirilen Aile Günü’nde bu yılki tema, L'Oréal’in Güzelliği Herkesle Paylaşmak 2020 Sürdürülebilirlik taahhütleri programının bir parçası olarak “Sürdürülebilirlik” olarak belirlendi. Ofiste ağırlanan farklı yaş gruplarından yaklaşık 60 çocuk misafir için tüm hazırlıklar “Welcome To the Jungle” (Ormana Hoş Geldiniz) teması ile kurgulandı.

Aile Günü programı; TEMA eğitmenlerinin verdiği doğa eğitimi ile başladı ve L'Oréal çocuklarının hepsi, TEMA gönüllüsü olarak adlarına hazırlanan TEMA kartlarını aldılar. Yaş gruplarına ayrılan çocuklar için sürdürülebilirlik odaklı eğlenceli ve eğitici atölyeler düzenlendi. Etkinlik programında doğa konsepti ile duvar boyama, geri dönüşüme gönderilecek kağıt ve malzemelerinden maske yapımı, anne ve babalarıyla birlikte katıldıkları bitki akvaryumu, geri dönüşümlü malzemelerden müzik aleti yapımı gibi renkli atölyeler yer aldı. Çocuklar bu atölyelerde keyifli vakit geçirirken aynı zamanda Sürdürülebilirlik kavramını, gündelik hayatımızdaki önemini ve bu konuda neler yapabileceklerini öğrenerek, Sürdürülebilirlik konusunda bilinçlendirildiler.

Doğal ve organik malzemelerle hazırlanan kahvaltı, öğlen yemeği ve ikramlar, Sürdürülebilir Dilek Ağacı, Sevimli Maskotlar, Sihirbaz Gösterisi, Taş Devri Arabası, Bando eşliğinde ofis turu gibi aktiviteler de günün çocukları en çok heyecanlandıran detayları arasında yer aldı. Doğal yaşam ve Sürdürülebilirlik üzerine hazırlanan dekorlar ve aynı zamanda sürdürülebilirliğin eğlenceli ve renkli bir sembolü olarak kullanılan rüzgargülleri çocuklardan büyük ilgi gördü.

L'Oréal Türkiye Ülke Başkanı Claude Rumpler’ın katılımcı çocuklara tek tek sertifikalarını ve sürdürülebilirlik temalı hediyelerini ilettği Aile Günü, çocukların aileleriyle ve tüm çalışanlarla birlikte gerçekleştirdiği renkli ve neşeli bir dansla ve orman konseptli pastanın kesilmesiyle sona erdi.

L'Oréal Türkiye Ülke Başkanı Claude Rumpler etkinlik hakkında şunları şöyledi: “L'Oréal Türkiye’de bir aile gibi olabilmek adına her birimizin ailelerimizden aldığımız destek çok değerli. Bunun, başarımızda önemli bir etkisi olduğuna inanıyoruz. Dolayısıyla çalışanlarımızı ve çocuklarımızı her yıl merkez ofisimizde bir araya getirerek, tüm bir günü hep birlikte ve mutlulukla geçiriyoruz. Bu yıl Aile Günü’nde özellikle sürdürülebilirlik temasını seçtik. Çünkü sadece çalışanlarımızla değil, aileleriyle de çevreye karşı sorumluyuz. Bu bilinci böyle güzel bir günde yeşertmek, bunu yaparken de böylesine eğlenmek gerçekten çok anlamlı oldu. Katılan ve sürdürülebilirlik konusunda duyarlılığını gösteren herkese bir kez daha teşekkür ederim.”

 


  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :



+ Benzer Haberler
» Tasarım Tomtom sokakta başladı
» Festival rüzgarı
» Nilüfer Kadın Korosu, Gölyazı Balıkçı Kadınları Derneği’ne konuk oldu
» 15. İstanbul Bienali’nin çocuk kitabı
» Influencer Marketing, TV reklamlarının yerini alıyor
» Kristal Elma Festivali’nde “Tek Bir Gülücük İçin” kampanyası ödlüle döndü
» Ivana Sert’ten Mücevher Koleksiyonu
» Vodafone Türkiye, Kristal Elma’da 33 ödül birden
» Gençler uyumak yerine televizyon izlemeyi tercih ediyor
» Bebek ve torun için eğitim şart
» Ebru Gündeş, şarkılarını Kıbrıs’ta seslendirecek
» StartersHub XO girişimleri yatırımcılar ile buluştu
» Nida Bulut’un “Pusula” Koleksiyon’u tarihi takılara modern çizgiler
» Başarıyla dopdolu’ bir söyleşiye davetlisiniz!
» Toplumsal Cinsiyet ve Edebiyat Söyleşileri’nin Teması Bu Sene “Sinema ve Edebiyat”
» Sıfırdan başlayıp efsane olmak
» Sema Uyar; “Kadınsız Demokrasi olmaz”
» Doldu taştı
» Google Chrome kullanıcılarına ESET koruması
» 2018’de bizi bekleyen vergi düzenlemeleri neler?
» Cemiyetin Normandiya çıkarması
» Bir geceliğine çocuk olmak
» 50 milyar dolarlık pazar buluşması gerçekleşti
» Antalya, Gloria Ironman 70.3 Turkey için binlerce sporcuya ve spor severe ev sahipliği yaptı
» L’Oréal Türkiye; "Daha İyi Bir Yaşam İçin Güzellik” Genç kadınlara eğitim olanağı sağlayıyor