Kalben ‘Dost Meclisi’nde konuştu: Sevmekten vazgeçmek istemiyorum

31 Mayıs 2018 Perşembe 12:00
12
14
16
18

RedBull.com’un yeni video serisi Dost Meclisi’nde müzisyenler yakın çevresinden gelen soruları cevaplıyor. Programın ilk konuğu Kalben, Yekta Kopan, Gonca Vuslateri, Eda Solmaz ve Cem Adrian’ın sorduğu soruları en içten şekilde cevapladı. Kaygılarından, aşklarından ve hayatında müziğini etkileyen olaylardan bahseden sanatçı, Cem Adrian’ın ‘Her şeye rağmen yine sevmeyi seçer misin?’ sorusuna, ‘Birileri doğru ya da uygun değildi diye sevmekten asla vazgeçmem’ diyerek cevap verdi. Kalben’in içten cevapları www.redbull.com/music adresinde.

RedBull.com’un yeni video serisi Dost Meclisi’nin ilk bölümünde sevilen şarkıcı Kalben yer aldı. Son yıllarda yakaladığı çıkışla tanınan sanatçının yakın çevresi Kalben’e en içten sorularını yöneltti. Kalben de tüm soruları içtenlikle cevapladı. Söz yazarı Yekta Kopan, oyuncu Gonca Vuslateri, Müzik yazarı Eda Solmaz ve ünlü sanatçı Cem Adrian’ın sorularını yanıtlayan Kalben, yaşadığı tüm olumsuzluklara rağmen ‘sevmekten vazgeçmeyeceğini’ belirtti.

‘Ankara size bir şey veriyorsa mutlaka sizden bir şey alır’

Söz yazarı Yekta Kopan’ın, Ankara ile ilgili sorusuna, ‘Ankara’yı o kadar çok seviyorum ki onu düşlediğimde hüzünlendiğim oluyor’ diyerek yanıt veren Kalben, üniversite hayatını geçirdiği şehirle olan ilişkisini anlattı. Sözlerini bitirirken de “Ankara size bir şey veriyorsa mutlaka sizden bir şey de alır” ifadelerini kullandı.

‘Çok fazla konuda kaygılanıyorum’

Ünlü oyuncu Gonca Vuslateri’nin, kaygılarını sorduğu sanatçı, “Çok fazla konuda kaygılanıyorum. Konsere çıkmadan önce ne anlatacağım konusunda kaygılanıyorum. Ev taşırken kaygılanıyorum. Sabah evden çıktığımda kaygılanıyorum. Bir edebiyat dergisine yazı yazıyorum. Yazımı yetiştirir miyim diye kaygılanıyorum. Sevdiğim insanlara bir şey söylerken onları kırar mıyım diye büyük kaygılarım var. Kimi zaman gruptaki arkadaşlara söylediğim sözler onları gücendirmiş midir diye çok düşünüyorum” şeklinde konuştu.

‘Şarkılarımı yazarken hiç utanmıyorum’

Müzik yazarı Eda Solmaz’ın, ‘En üzgün, en komik ve en aşık şarkıların hangileri? Evde şarkılarını mırıldanır mısın’ sorusuna, ‘En üzgün şarkımın ‘Sadece’ olduğunu düşünüyorum. Onu yazarken içinde olduğum hisleri de hesaba katarsak bundan 10 yıl önceydi ve hiçbir şeyden haberim yoktu. En komik şarkımın ‘Yalakanım bebeğim’ olduğunu düşünüyorum ve evet. Bunca seneden sonra artık kendi şarkılarımı evde mırıldanabiliyorum’ dedi.

‘Sevmekten asla vazgeçme’

Yakın dostu Cem Adrian’ın, ‘Her şeye rağmen yine de sevmeyi seçer misin?’ sorusuna ise ‘İnsanları sevebiliriz ve kaybedebiliriz. Yanlış yollara girebiliriz. Kalbimiz kırılabilir. Birileri doğru olmadı diye, uygun olmadı diye sevmekten asla geçmem’ sözleriyle yanıtladı.

 

 

  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :+ Benzer Haberler
» People Make The Brand Konferansı konuşmacılarıyla 2018’e damga vuracak
» Sürdürülebilir bir gelecek için ‘İklime ses ver’ dediler
» Ece Vahapoğlu Yoga Hocası oldu!
» Cam’ın Büyüsü tüm şehri saracak
» Gripten korunmanın 10 yolu
» Philips ile Dünya Kalp Günü’nde siz de bir söz verin!
» Denizli Kadın Meclisi’nden anlamlı etkinlik
» L’Oréal’in Türkiye ve UNESCO 2018’in bilim kadınları
» The North Face küresel bir harekete imza atıyor: “New Explorers”
» Hasan Akbaş “AutoShow26 çok büyük bir aile” Wolt 42 hizmete açıldı
» Troya devam ediyor
» Paranızı online yönetmenin 9 güvenli yolu
» Finansal krizleri yanlış anlamak
» "Benimde artık bir Türk kız kardeşim var!" Sarah Jio
» "Benimde artık bir Türk kız kardeşim var!" Sarah Jio
» Özgecan Kadınlar Basketbol turnuvası başladı
» Diyabetli çocuklar sporla engelleri aştı farkındalık için ünlülerle basketbol oynadı
» Körfez Festivali’nde ödül gecesi
» Yayaların günü
» Çinlilerin midesine yolculuk
» Hem kendiniz hem de çocuklarınız için “İyi Bakteriler”in önemini biliyor musunuz?
» Cam kumbaralar Mersin’de
» AKUT Spor Kulübü Sporcusu Birgül Erken Türkiye 2.si oldu
» Bursa inciri Uzakdoğu pazarında
» Mor menekşeler