İyiliğin kazandığı geceye büyük destek

19 Kasım 2018 Pazartesi 18:00
12
14
16
18

Eylül ayında hayata geçirilen ve kısa sürede adından sıkça söz ettiren web sitesi www.iyilikkazansin.com tüm destekçilerinin katıldığı görkemli lansmanını 13 Kasım Dünya İyilik Günü’nde Kanyon Intema Yaşam’da gerçekleştirdi. Sivil toplum kuruluşlarının temsilci ve başkanlarının yanı sıra yerli ve yabancı birçok markanın önde gelen yetkililerinin katıldığı geceye; Güneri Civaoğlu, İbrahim Betil, Tolga Sarıtaş, Melis Birkan, İlknur Şeref, Oğulcan Engin gibi iş, cemiyet ve sanat dünyasından da ilgi büyüktü.

Yolu iyilikten geçen herkesi ortak bir paydada buluşturma amacıyla kurulan online platformwww.iyilikkazansin.com , Sivil Toplum Kuruluşları, Türkiye’nin ileri gelen markaları ve projeyi destekleyen kullanıcıların da katılımıyla anlamlı bir geceye imza attı. Tüm dünyanın kabul ettiği 13 Kasım Dünya İyilik Günü’nde Kanyon Intema Yaşam’da Hybrid’in de desteğiyle gerçekleşen lansman gecesinde, ‘Her Alışverişin Fark Yaratabilir’ mottosuyla internetten alışveriş yapan her bireyin cebinden ekstra para çıkmadan sivil toplum kuruluşlarına destek olabileceği tüm detaylarıyla davetlilerle paylaşıldı.

Lansman gecesinin açılış konuşmasını gerçekleştiren İyilik Kazansın ekibi, “başlatılan iyilik hareketinin online alışveriş çılgınlığını avantaja çevirerek her gün çığ gibi büyüyen bir harekete dönüşmesini hayal ettiklerini” paylaştı. Özel gecede söz alan İbrahim Betil

“Bir parçası olmaktan mutluluk duyduğumuz İyilik Kazansın projesinin çığ gibi büyümesi ve daha çok kalbe dokunması için her zaman yanındayız” dedi.

Her alışveriş iyiliğe dönüşüyor

13 Kasım Dünya İyilik Günü’nde Kanyon Intema Yaşam’da gerçekleşen İyilik Kazansın lansman gecesinde davetlilere projenin detayları keyifli bir sunumla anlatıldı. Kullanıcılar internet alışverişini İyilik Kazansın platformu aracılığıyla gerçekleştirerek aynı zamanda diledikleri bir Sivil Toplum Kuruluşu’na destek olabiliyorlar. Yolu iyilikten geçen herkesi ortak bir paydada buluşturma amacıyla kurulan online platform, ‘’Her Alışverişin Fark Yaratabilir’’ mottosuyla internetten alışveriş yapan her bireyin cebinden ekstra para çıkmadan sivil toplum kuruluşlarına destek olabilmelerini sağlıyor. Bu sayede bireyler 200’den fazla marka içerisinden ihtiyacı olan mağazaya www.iyilikkazansin.com üzerinden ulaşıp alışveriş yaparak, dilediği sivil toplum kuruluşuna destek olabiliyorlar.

 


  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :+ Benzer Haberler
» Periler çok mutlu
» Görsel Dünyada, ‘Kadın Evde, Erkek Her Yerde’
» Aston Martin’in ilk ’suv’u ’DBX’ sahneye çıkmaya hazırlanıyor
» İngiliz efsane Aston Martin’in hikayesi…. Since 1913!
» Kafkas rüzgarı İzmir’de esecek
» Odunpazarı’nda çocuklar deneyerek öğreniyor
» İstanbul Boğazı’nın 60 ‘incisi’ alıcı bekliyor
» Şişecam Topluluğu 6 milyar cam şişeye eşdeğer atığı geri dönüşüme kazandırdı
» Sahneden kadına şiddeti lanetledi
» Dünyaca ünlü yıldızlar 2019 Pırellı takvimi galasında buluştu
» Visa UEFA Kadınlar Futbolu ana sponsoru oldu
» Neslihan Atagül Doğulu, Yıldızı Parlayanlar ile buluştu
» Avukat Özce Öztürk Boğa: “Kadınlar haklarını bilmeli”
» ’Altın Kalpli’ Kadınlar şehit çocuklarını unutmadı
» "Koçtaş kampüs" Açıldı
» Avrupa Bisiklet Rotası Ağı Çalıştayı ’Fuar İzmir’de yapıldı
» Uluslararası Sivil Havacılık Günü’nde sosyalbenli çocuklar bir arada
» Bağbaşı Yaylası’na mevsimin ilk karı düştü
» TÜSİAD Yönetim Kurulu Anıtkabir’i ziyaret etti
» Dünya Fütüristleri arasında bir Türk Kadını: Ufuk Tarhan
» Denizli’nin başarılı kadınları öğrencilerle buluştu
» “Bu proje İzmir’in önünü açacak”
» Müren Balığı hakkında merak edilen gerçekler…
» Şevval Sam Yılbaşı Gecesi Hilton Istanbul Maslak’ta
» “Atatürk’e ve Cumhuriyet’e dört elle sarılalım”