İstanbul Mobilya Fuarı’nda Bellona rüzgârı esecek

06 Kasım 2017 Pazartesi 22:00
12
14
16
18

FURNITURE İSTANBUL'UN YILDIZI YOGA RHYTHM OLACAK

7-12 Kasım tarihlerinde düzenlenecek İstanbul Mobilya Fuarı'nda Bellona rüzgârı esecek. Boydak Holding Pazarlama Koordinatörü Cüneyt Ocak, "Yoga Rhythm adını verdiğimiz yeni bir kumaş teknolojisi ile tüketicilerimizin karşısına çıkacağız. Bu yatak kumaşı tüketicilerimizin uyku boyunca enerji depolamasına ve sabah daha zinde uyanmasına yardımcı olacak" dedi.

Bu yıl "Furniture İstanbul" adıyla düzenlenecek olan İstanbul Mobilya Fuarı'nda Bellona rüzgârı esecek. 7-12 Kasım tarihleri arasında CNR EXPO Yeşilköy’de düzenlenecek fuarda Bellona 2 ayrı stantta birbirinden iddialı ürünleriyle yer alacak. 4. Hall'deki mobilya alanında 1000 metrekarelik stantta bulunacak olan Bellona, yeni yatak ürünlerini 6. Hall'de 250 metrekarelik bir stantta tanıtacak.

Boydak Holding Pazarlama Koordinatörü Cüneyt Ocak, Bellona markasının geniş bir tüketici kitlesine modern, avangart, klasik ve country gibi bir çok ürün grubuyla hitap ettiğini belirtti ve "Bu yıl yine tüketici beklentilerini ve güncel moda akımları ile destekleyerek yeni koleksiyonlarımızı hazırladık ve farklı tarz ve istekleri karşılayacak ürünlerimizle fuardaki yerimizi aldık" dedi.

Oturma grubunda ekstra konfor sağlayan yeni teknoloji dolgu malzemeleri kullanıldığını vurgulayan Ocak, "Yatak odası, yemek odası ve genç odası ürün gruplarımızda beyaz, ceviz ve doğal tonların hakimiyeti devam etmekle birlikte, pastel tonlar da artık sıkça kullanılmaya başlandı. Bu ürün gruplarımızda özellikle Vitella ve Monreal ismini verdiğimiz konseptlerimiz Bellona markamızda ön plana çıkan ürünler oldu. Vitella modelimizde beyaz rengin gold ile birlikte kullanımı, ayna uygulamaları ve modern avangart stili ile göze çarpıyor. Monreal ürünümüzde de, beyaz renk mermer etkisi ile birlikte kullanılmış olup, yine gold renkle destekleniyor. Geniş bir tüketici kitlesine hitap edecek ürünlerimiz şık tasarımlarının yanı sıra, rekabetçi fiyatları, marka olma bilinci ile satış sonrası hizmet anlayışımız ile farkını ortaya koyacaktır. Yatak ürün grubumuzda her yıl olduğu gibi bu yılda “Yoga Rhythm” adını verdiğimiz yeni bir kumaş teknolojisi ile tüketicilerimizin karşısına çıkacağız. Bu kumaş uluslararası akredite kuruluşlarca testleri yapılan ve tüm belgeleri alınan bir teknoloji olup, ekstra konforun yanı sıra, uyku boyunca enerji depolamanıza, bir sonraki güne daha zinde uyanmanıza kısaca yoga ile elde edilen sakinlik, dinginlik ve pozitif enerji kazanılmasına yardımcı oluyor" ifadelerini kullandı.

Bellona'nın büyüme rakamlarıyla ilgili bilgi de veren Cüneyt Ocak, şunları söyledi:

"2017 yılı başında Bellona markası olarak büyüme hedefimizi yüzde 12 olarak belirlemiştik. Hem iç konjonktür hem de dış konjonktür bizlere 2017 yılının zor bir yıl olacağı işaretleri veriyordu. Lakin devletimizin sektöre verdiği ciddi katkı, belirlediğimiz pazarlama politikaları, doğru ürünlerin, doğru kampanyalarla tüketicilerimize sunulması ile birlikte tarihi büyümelerin yakalandığı, çok ciddi üretim artışlarının gerçekleştirildiği bir yıl oldu. Bu noktada Bellona markamız yüzde 40’a yakın bir büyüme kaydetti ki, ölçek büyüklüğü oldukça fazla olan markamız için bu büyüme oranları çok ciddi bir başarının en net göstergesidir. Marka olarak genç ve dinamik bir marka olmamız ve Ülkemizin sahip olduğu potansiyel sayesinde gelecek yıllarda da büyüme ivmemizi devam ettirmeyi ve Türkiye’nin en büyük mobilya markası olmayı hedefliyoruz. Türkiye’de 600’e yakın bayi ağımızla neredeyse tüm il ve ilçelerde kurumsal standartlarımızda mağazalarımızda tüketicilerimizi ağırlamaktayız. Bayi yapılanması konusunda oldukça iyi durumdayız, ancak yine de eksik olduğumuz yerlerde mağaza açma faaliyetlerimiz, mevut mağazalarımızın ihtiyaçları doğrultusunda daha nitelikli hale getirilmesi yönünde çalışmalarımız önümüzdeki yılda artarak devam edecek."

 


  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :+ Benzer Haberler
» Mobilya devrilmelerinden kaynaklanan kazaları önlemek için sabitleyin!
» Tuvana Büyükçınar imzasıyla Gizia Gate yeni yıl konsept masası
» Öğretmenler Günü’nde en güzel hediye Paşabahçe’den
» Design Week Turkey, tasarımda “Türkiye’nin Markası” oldu
» Duvardaki çevre dostu
» Doğtaş’ta yıl şimdiden 2018
» Avrupa’nın en iyi mimari ödülü
» Gezgin duvar kağıtları!
» Kalekim’den esnek ve güçlü yapıştırıcı ‘Technopur’
» Türk mobilya sektörünün en güzel tasarımları ödüllendirildi
» Bürotime, Design Turkey 2017 Endüstriyel tasarım ödülünün sahibi öldu
» Jennifer Lopez, Beyoncé ve Britney Spears’ın tasarımcısı Design Week Turkey’de
» Vücut Hareketlerine Anında Uyum Sağlayan Yatak; Yataş Visco Ultimate Support!
» Stil44’den mozaiğe farklı yorum
» Mermerin asaleti
» İstanbul Mobilya Fuarı’na İstikbal damgası
» Üreten kadar tasarlayan Türkiye’nin önünü açacak hafta başlıyor
» Yeni sezonda yepyeni bir Boyner evde
» ‘Kale ile Tasarım Konuşuyor’da tasarımın öncü isimleri deneyimlerini paylaştı
» Hem TV Ünitesi hem çift kişilik yatak
» Paşabahçe village karafların en minik üyesi
» Sinpaş^dan Sancaktepe’ pırlanta değerinde bir proje: "Metrolife"
» Hayatınıza yeni bir boyut katın
» Evinizdeki ışıltı
» İstanbul Mobilya Fuarı’ndan, sektöre 900 milyon dolarlık iş hacmi