İstanbul Mobilya Fuarı’nda Bellona rüzgârı esecek

06 Kasım 2017 Pazartesi 22:00
12
14
16
18

FURNITURE İSTANBUL'UN YILDIZI YOGA RHYTHM OLACAK

7-12 Kasım tarihlerinde düzenlenecek İstanbul Mobilya Fuarı'nda Bellona rüzgârı esecek. Boydak Holding Pazarlama Koordinatörü Cüneyt Ocak, "Yoga Rhythm adını verdiğimiz yeni bir kumaş teknolojisi ile tüketicilerimizin karşısına çıkacağız. Bu yatak kumaşı tüketicilerimizin uyku boyunca enerji depolamasına ve sabah daha zinde uyanmasına yardımcı olacak" dedi.

Bu yıl "Furniture İstanbul" adıyla düzenlenecek olan İstanbul Mobilya Fuarı'nda Bellona rüzgârı esecek. 7-12 Kasım tarihleri arasında CNR EXPO Yeşilköy’de düzenlenecek fuarda Bellona 2 ayrı stantta birbirinden iddialı ürünleriyle yer alacak. 4. Hall'deki mobilya alanında 1000 metrekarelik stantta bulunacak olan Bellona, yeni yatak ürünlerini 6. Hall'de 250 metrekarelik bir stantta tanıtacak.

Boydak Holding Pazarlama Koordinatörü Cüneyt Ocak, Bellona markasının geniş bir tüketici kitlesine modern, avangart, klasik ve country gibi bir çok ürün grubuyla hitap ettiğini belirtti ve "Bu yıl yine tüketici beklentilerini ve güncel moda akımları ile destekleyerek yeni koleksiyonlarımızı hazırladık ve farklı tarz ve istekleri karşılayacak ürünlerimizle fuardaki yerimizi aldık" dedi.

Oturma grubunda ekstra konfor sağlayan yeni teknoloji dolgu malzemeleri kullanıldığını vurgulayan Ocak, "Yatak odası, yemek odası ve genç odası ürün gruplarımızda beyaz, ceviz ve doğal tonların hakimiyeti devam etmekle birlikte, pastel tonlar da artık sıkça kullanılmaya başlandı. Bu ürün gruplarımızda özellikle Vitella ve Monreal ismini verdiğimiz konseptlerimiz Bellona markamızda ön plana çıkan ürünler oldu. Vitella modelimizde beyaz rengin gold ile birlikte kullanımı, ayna uygulamaları ve modern avangart stili ile göze çarpıyor. Monreal ürünümüzde de, beyaz renk mermer etkisi ile birlikte kullanılmış olup, yine gold renkle destekleniyor. Geniş bir tüketici kitlesine hitap edecek ürünlerimiz şık tasarımlarının yanı sıra, rekabetçi fiyatları, marka olma bilinci ile satış sonrası hizmet anlayışımız ile farkını ortaya koyacaktır. Yatak ürün grubumuzda her yıl olduğu gibi bu yılda “Yoga Rhythm” adını verdiğimiz yeni bir kumaş teknolojisi ile tüketicilerimizin karşısına çıkacağız. Bu kumaş uluslararası akredite kuruluşlarca testleri yapılan ve tüm belgeleri alınan bir teknoloji olup, ekstra konforun yanı sıra, uyku boyunca enerji depolamanıza, bir sonraki güne daha zinde uyanmanıza kısaca yoga ile elde edilen sakinlik, dinginlik ve pozitif enerji kazanılmasına yardımcı oluyor" ifadelerini kullandı.

Bellona'nın büyüme rakamlarıyla ilgili bilgi de veren Cüneyt Ocak, şunları söyledi:

"2017 yılı başında Bellona markası olarak büyüme hedefimizi yüzde 12 olarak belirlemiştik. Hem iç konjonktür hem de dış konjonktür bizlere 2017 yılının zor bir yıl olacağı işaretleri veriyordu. Lakin devletimizin sektöre verdiği ciddi katkı, belirlediğimiz pazarlama politikaları, doğru ürünlerin, doğru kampanyalarla tüketicilerimize sunulması ile birlikte tarihi büyümelerin yakalandığı, çok ciddi üretim artışlarının gerçekleştirildiği bir yıl oldu. Bu noktada Bellona markamız yüzde 40’a yakın bir büyüme kaydetti ki, ölçek büyüklüğü oldukça fazla olan markamız için bu büyüme oranları çok ciddi bir başarının en net göstergesidir. Marka olarak genç ve dinamik bir marka olmamız ve Ülkemizin sahip olduğu potansiyel sayesinde gelecek yıllarda da büyüme ivmemizi devam ettirmeyi ve Türkiye’nin en büyük mobilya markası olmayı hedefliyoruz. Türkiye’de 600’e yakın bayi ağımızla neredeyse tüm il ve ilçelerde kurumsal standartlarımızda mağazalarımızda tüketicilerimizi ağırlamaktayız. Bayi yapılanması konusunda oldukça iyi durumdayız, ancak yine de eksik olduğumuz yerlerde mağaza açma faaliyetlerimiz, mevut mağazalarımızın ihtiyaçları doğrultusunda daha nitelikli hale getirilmesi yönünde çalışmalarımız önümüzdeki yılda artarak devam edecek."

 


  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :+ Benzer Haberler
» İstanbul’un en büyük tasarım şenliği gerçekleşti
» Kilim Mobilya’ya “Uluslarası Mükemmellik ve Kalite Ödülü”
» Çocuk odasında çalışma alanı nasıl olmalı?
» Decovita Seramik, geometrik öğelerle sanatsal tasarımı birleştiriyor
» Seramiksan’dan Mekanlara Akdeniz esintisi
» Hışva Han Dünya’nın en iyi dekorasyonuna sahip mekanı oldu
» Gmw Mimarlık Geleceğin havalimanlarını analiz etti…
» Kilim Mobilya’nın "Müşteri Dostu Bayrağı" Avrupa kıtasından sonra Afrika kıtasında dalgalanıyor
» Paşabahçe Mağazaları’nda kaktüs severleri bekliyor
» Kilim Nino’dan Bir Yatakta bütün Oda: Active Smart Genç Odası
» Mobilya sektörü, yılın ilk yarısını yüzde 5,8 oranında küçülmeyle kapattı
» 14. Ulusal Ev Mobilyaları Tasarım Yarışması Finalistleri belli oldu!
» Şık depolama çözümleri sunan banyo dolabı çeşitleri
» Desenlerin etkileyici yolculuğu
» Doğanın tüm samimiyeti Decovita ile yaşam alanlarına taşınıyor
» Turkuaz Renk Koleksiyonu” evlerde bu yazın modası…
» 14. Ulusal Ev Mobilyaları Tasarım Yarışması’na yoğun ilgi
» DYO’nun Mor-Lila Renk Damlası Kartelası mekânlara ‘bilgelik ve mutluluk’ getiriyor
» BASF, karanlık alanlara gün ışığı getiriyor
» Klima seçimi ve kullanımının 5 temel püf noktası
» 2018 Yazlık ev dekorasyon trendleri
» Evinizde huzur ve sonsuzluk hissi; Hitit Mavisi
» Mimar Figen Erdağ Demircan’dan bu yazın 9 önemli dekorasyon önerisi
» Ege vitrifiye’den göz alıcı cam rezervuarlar
» Duvarlarınıza gökyüzü ve denizin huzurunu taşıyın