İstanbul Mobilya Fuarı’nda Bellona rüzgârı esecek

06 Kasım 2017 Pazartesi 22:00
12
14
16
18

FURNITURE İSTANBUL'UN YILDIZI YOGA RHYTHM OLACAK

7-12 Kasım tarihlerinde düzenlenecek İstanbul Mobilya Fuarı'nda Bellona rüzgârı esecek. Boydak Holding Pazarlama Koordinatörü Cüneyt Ocak, "Yoga Rhythm adını verdiğimiz yeni bir kumaş teknolojisi ile tüketicilerimizin karşısına çıkacağız. Bu yatak kumaşı tüketicilerimizin uyku boyunca enerji depolamasına ve sabah daha zinde uyanmasına yardımcı olacak" dedi.

Bu yıl "Furniture İstanbul" adıyla düzenlenecek olan İstanbul Mobilya Fuarı'nda Bellona rüzgârı esecek. 7-12 Kasım tarihleri arasında CNR EXPO Yeşilköy’de düzenlenecek fuarda Bellona 2 ayrı stantta birbirinden iddialı ürünleriyle yer alacak. 4. Hall'deki mobilya alanında 1000 metrekarelik stantta bulunacak olan Bellona, yeni yatak ürünlerini 6. Hall'de 250 metrekarelik bir stantta tanıtacak.

Boydak Holding Pazarlama Koordinatörü Cüneyt Ocak, Bellona markasının geniş bir tüketici kitlesine modern, avangart, klasik ve country gibi bir çok ürün grubuyla hitap ettiğini belirtti ve "Bu yıl yine tüketici beklentilerini ve güncel moda akımları ile destekleyerek yeni koleksiyonlarımızı hazırladık ve farklı tarz ve istekleri karşılayacak ürünlerimizle fuardaki yerimizi aldık" dedi.

Oturma grubunda ekstra konfor sağlayan yeni teknoloji dolgu malzemeleri kullanıldığını vurgulayan Ocak, "Yatak odası, yemek odası ve genç odası ürün gruplarımızda beyaz, ceviz ve doğal tonların hakimiyeti devam etmekle birlikte, pastel tonlar da artık sıkça kullanılmaya başlandı. Bu ürün gruplarımızda özellikle Vitella ve Monreal ismini verdiğimiz konseptlerimiz Bellona markamızda ön plana çıkan ürünler oldu. Vitella modelimizde beyaz rengin gold ile birlikte kullanımı, ayna uygulamaları ve modern avangart stili ile göze çarpıyor. Monreal ürünümüzde de, beyaz renk mermer etkisi ile birlikte kullanılmış olup, yine gold renkle destekleniyor. Geniş bir tüketici kitlesine hitap edecek ürünlerimiz şık tasarımlarının yanı sıra, rekabetçi fiyatları, marka olma bilinci ile satış sonrası hizmet anlayışımız ile farkını ortaya koyacaktır. Yatak ürün grubumuzda her yıl olduğu gibi bu yılda “Yoga Rhythm” adını verdiğimiz yeni bir kumaş teknolojisi ile tüketicilerimizin karşısına çıkacağız. Bu kumaş uluslararası akredite kuruluşlarca testleri yapılan ve tüm belgeleri alınan bir teknoloji olup, ekstra konforun yanı sıra, uyku boyunca enerji depolamanıza, bir sonraki güne daha zinde uyanmanıza kısaca yoga ile elde edilen sakinlik, dinginlik ve pozitif enerji kazanılmasına yardımcı oluyor" ifadelerini kullandı.

Bellona'nın büyüme rakamlarıyla ilgili bilgi de veren Cüneyt Ocak, şunları söyledi:

"2017 yılı başında Bellona markası olarak büyüme hedefimizi yüzde 12 olarak belirlemiştik. Hem iç konjonktür hem de dış konjonktür bizlere 2017 yılının zor bir yıl olacağı işaretleri veriyordu. Lakin devletimizin sektöre verdiği ciddi katkı, belirlediğimiz pazarlama politikaları, doğru ürünlerin, doğru kampanyalarla tüketicilerimize sunulması ile birlikte tarihi büyümelerin yakalandığı, çok ciddi üretim artışlarının gerçekleştirildiği bir yıl oldu. Bu noktada Bellona markamız yüzde 40’a yakın bir büyüme kaydetti ki, ölçek büyüklüğü oldukça fazla olan markamız için bu büyüme oranları çok ciddi bir başarının en net göstergesidir. Marka olarak genç ve dinamik bir marka olmamız ve Ülkemizin sahip olduğu potansiyel sayesinde gelecek yıllarda da büyüme ivmemizi devam ettirmeyi ve Türkiye’nin en büyük mobilya markası olmayı hedefliyoruz. Türkiye’de 600’e yakın bayi ağımızla neredeyse tüm il ve ilçelerde kurumsal standartlarımızda mağazalarımızda tüketicilerimizi ağırlamaktayız. Bayi yapılanması konusunda oldukça iyi durumdayız, ancak yine de eksik olduğumuz yerlerde mağaza açma faaliyetlerimiz, mevut mağazalarımızın ihtiyaçları doğrultusunda daha nitelikli hale getirilmesi yönünde çalışmalarımız önümüzdeki yılda artarak devam edecek."

 


  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :+ Benzer Haberler
» Doğallıkla Bütünleşen Minimalizm
» İç Mimar Eda Tahmaz’dan kış bahçelerinde tasarım trendleri
» Kadınlar, konutta ne ister?
» "Tasarımcı ateşi bulan kişi gibi toplumu geleceğe taşır"
» Yılın rengini evinize taşıyın
» Anahtarlar emekli oluyor
» Pastel tonlar yaşam alanlarını büyüleyelecek
» Geleceğin tasarımları tek çatı altında
» Doğtaş Calliera ile evlerde sanatsal şıklık
» Kış banyoları
» Türkiye’deki kuşakların mobilya tercihleri dünyadan farklı
» Guardian Glass, Acıbadem Altunizade Hastanesi’ni ışık ve konforla buluşturuyor…
» Nurus’tan çalışanlarına ödül
» İstanbul Mobilya Fuarı’nda ziyaretçi rekoru
» Yataş nevresim setleri ile yatak odalarında huzura çağrı!
» Yanlış ofis mobilyası kullanımı kalıcı hastalıklara neden oluyor
» Mobilya sektörünün 2023 vizyonunda önemli bir parametre olan CNR İMOB kapılarını açtı
» Yataş’tan mışıl mışıl bir yarıyıl tatili
» Ghanbari: Yeni showroomunda: Geleceğin tasarımları tek çatı altında
» Mimarlık ve tasarım zirvesi Nisan’da
» Kaleseramik UNICERA’da tasarım ve inovasyon konuşturacak
» Her tarza uygun ikinci el mobilyalar
» İtalyan’nın Dünyaca Ünlü Lüks Markaları Gianfranco Ferre Home ve Roberto Cavalli İnteriors Türkiye’de ...
» Mobilya sektörü 2018’de ihracat odaklı büyüyecek
» Doğtaş, Fiona ile lüksü yeniden tanımlıyor