İngilizce yaz okulu!

07 Haziran 2017 Çarşamba 13:00
12
14
16
18

FMV Işık Okulları bünyesindeki Işık Spor Sanat Tasarım Akademisi, yaz dönemi boyunca farklı yaş gruplarına yönelik birçok spor ve sanat branşını kapsayan programlar yanında, 5-8 yaşa özel hazırlanan ve ana dili İngilizce olan öğretmenler tarafından verilen Işık Summer Fun isimli yaz programını sunuyor.

“Önce İyi İnsan Yetiştirmek” amacını benimseyen FMV Işık Okulları, kendi bünyesindeki Işık Spor Sanat Tasarım Akademisi’nin yaz dönemi için özel olarak hazırladığı birçok branştaki programlar ve Işık Summer Fun isimli yaz programıyla, anaokulundan üniversiteye dek farklı yaşlardaki çocuk ve gençlerin tatil dönemini hem eğlenerek hem de öğrenerek geçirmelerini hedefliyor.

Çocukların sadece bilimsel olarak değil, sportif, sanatsal ve sosyal anlamda da gelişimlerine katkı sağlamak adına kurulan Işık Spor Sanat Akademisi’nin Erenköy, Ispartakule ve Ayazağa Kampüsleri’nde gerçekleşecek yaz dönemi programlarında, öğrenciler yaşlarına uygun olarak basketbol, yüzme, futbol, masa tenisi, okçuluk, tenis, voleybol gibi ana branşlar seçerken, bunların yanı sıra jimnastik, dans, yoga, atletizm gibi spor branşları ile perküsyon, tasarımcı çocuk, drama, satranç, kodlama, beden farkındalığı gibi sanat ve tasarım etkinlikleri de gerçekleştirebilecek.

Akademiye yeni eklenen Colours of Dance programında ise minikler, dansın büyülü dünyasına keşfe çıkarken doğaçlama dans, karakter dansları, modern dans ile beraber bedenlerinin sınırlarını keşfetmenin keyfini çıkaracaklar. Ayrıca Erenköy kampüsünde piyano, gitar ve arp gibi enstrüman çalışmaları da yer alacak.

Işık Spor Sanat Tasarım Akademisi’nin diğer bir yeniliği de Işık Summer Fun Yaz Okulu olacak. 5-8 yaş arası çocukların eğlenceli oyun ve yaratıcı etkinlikler eşliğinde İngilizce konuşma ve dinleme becerilerini geliştirmesini amaçlayan Işık Summer Fun’ın birinci dönemi 3 Temmuz Pazartesi - 14 Temmuz Cuma tarihleri arasında, ikinci dönemi ise 31 Temmuz Pazartesi - 11 Ağustos Cuma tarihleri arasında gerçekleşecek.

Pazartesiden cumaya saat 09.30 - 16.00 arasında tam günlük kurslardan oluşan Işık Summer Fun’da ana dili İngilizce olan öğretmenlerle birlikte İngilizce öğretmenliği okuyan grup liderleri tüm programa eşlik edecek. Özel planlanmış müfredat ile tamamıyla İngilizce konuşulan bir ortamda sportif oyunlar, mutfak atölyesi, müzik, sınıf içi ve sınıf dışı oyunlar, kodlama, dans ve görsel sanatlar etkinlikleri gibi çocukların öğrenirken aynı zamanda eğleneceği birbirinden güzel etkinlikler yer alacak.

 
 

  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :+ Benzer Haberler
» Okumak için sıraya girdiler
» Çocuklar, sebze ve meyvelere bakarak hayalini kurdukları mesleği seçecek
» Demet Sabancı Çetindoğan’dan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde ‘Eğitimde Fırsat Eşitliği’ Mesajı
» Şehir Tiyatroları Sahnelerinden Kitaba: “Bir kümes Hikayesi”
» Jön Türkler ve Araplar
» TOG’un Yetişkin Gönüllüleri, Toplum Gönüllüsü gençler için Givin’de buluştu
» 25 Yolon hikayesi bu kitapta toplandı
» Çocuklar 37. Uluslararası Pınar çocuk resim yarışmasında arkadaşlıklarını çizecek
» Akran zorbalığına dikkat!
» İstanbul Aydın Üniversitesi Avrupa’nın en büyüğü
» TEV’den geleceğin lideri 59 gence üstün başarı bursu
» Türk Eğitim Vakfı ve Edwards İşbirliği ile gençler hayallerine daha yakın
» FMV Işık Okulları’nda avantajlı erken kayıt dönemi başladı
» TEV bir dünya çicek ile eğitim bursu bağışlarında yeni bir trend başlatıyor
» Türk Eğitim Vakfı’ndan Adana’ya ’50. Yıl Umut Ziyareti’
» Okula uyum bir haftadan fazla sürüyorsa dikkat!
» En anlamlı 14 Şubat armağanı: Sevgi Sertifikası
» Geleceğin Girişimcileri LİYAKAT ile yetişiyor
» Okul reddini yenmenin 7 altın kuralı
» Karşıyakalılar kitap değişimini çok sevdi
» Kim demiş matematik sıkıcıdır diye?
» Bilim ve sanat eğlenceye dönüşüyor…
» Çocuk Kitapları Günleri başlıyor
» En anlamlı 14 Şubat armağanı: Sevgi sertifikası
» Kitaplara yazık olmasın