İngilizce yaz okulu!

07 Haziran 2017 Çarşamba 13:00
12
14
16
18

FMV Işık Okulları bünyesindeki Işık Spor Sanat Tasarım Akademisi, yaz dönemi boyunca farklı yaş gruplarına yönelik birçok spor ve sanat branşını kapsayan programlar yanında, 5-8 yaşa özel hazırlanan ve ana dili İngilizce olan öğretmenler tarafından verilen Işık Summer Fun isimli yaz programını sunuyor.

“Önce İyi İnsan Yetiştirmek” amacını benimseyen FMV Işık Okulları, kendi bünyesindeki Işık Spor Sanat Tasarım Akademisi’nin yaz dönemi için özel olarak hazırladığı birçok branştaki programlar ve Işık Summer Fun isimli yaz programıyla, anaokulundan üniversiteye dek farklı yaşlardaki çocuk ve gençlerin tatil dönemini hem eğlenerek hem de öğrenerek geçirmelerini hedefliyor.

Çocukların sadece bilimsel olarak değil, sportif, sanatsal ve sosyal anlamda da gelişimlerine katkı sağlamak adına kurulan Işık Spor Sanat Akademisi’nin Erenköy, Ispartakule ve Ayazağa Kampüsleri’nde gerçekleşecek yaz dönemi programlarında, öğrenciler yaşlarına uygun olarak basketbol, yüzme, futbol, masa tenisi, okçuluk, tenis, voleybol gibi ana branşlar seçerken, bunların yanı sıra jimnastik, dans, yoga, atletizm gibi spor branşları ile perküsyon, tasarımcı çocuk, drama, satranç, kodlama, beden farkındalığı gibi sanat ve tasarım etkinlikleri de gerçekleştirebilecek.

Akademiye yeni eklenen Colours of Dance programında ise minikler, dansın büyülü dünyasına keşfe çıkarken doğaçlama dans, karakter dansları, modern dans ile beraber bedenlerinin sınırlarını keşfetmenin keyfini çıkaracaklar. Ayrıca Erenköy kampüsünde piyano, gitar ve arp gibi enstrüman çalışmaları da yer alacak.

Işık Spor Sanat Tasarım Akademisi’nin diğer bir yeniliği de Işık Summer Fun Yaz Okulu olacak. 5-8 yaş arası çocukların eğlenceli oyun ve yaratıcı etkinlikler eşliğinde İngilizce konuşma ve dinleme becerilerini geliştirmesini amaçlayan Işık Summer Fun’ın birinci dönemi 3 Temmuz Pazartesi - 14 Temmuz Cuma tarihleri arasında, ikinci dönemi ise 31 Temmuz Pazartesi - 11 Ağustos Cuma tarihleri arasında gerçekleşecek.

Pazartesiden cumaya saat 09.30 - 16.00 arasında tam günlük kurslardan oluşan Işık Summer Fun’da ana dili İngilizce olan öğretmenlerle birlikte İngilizce öğretmenliği okuyan grup liderleri tüm programa eşlik edecek. Özel planlanmış müfredat ile tamamıyla İngilizce konuşulan bir ortamda sportif oyunlar, mutfak atölyesi, müzik, sınıf içi ve sınıf dışı oyunlar, kodlama, dans ve görsel sanatlar etkinlikleri gibi çocukların öğrenirken aynı zamanda eğleneceği birbirinden güzel etkinlikler yer alacak.

 
 

  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :+ Benzer Haberler
» Genç Muhendislerin Bitirme Projeleri Poster Sergisi’
» Karneler alındı, online oyunlara daha fazla dikkat etme zamanı
» Okan Koleji’nden Çince yaz kampı
» Tatil heyecanı
» Yaz tatilinde çocukları ekrandan uzaklaştırmak için yapılması gerekenler
» TEGV için koştu, 5500 çocuk için ipi göğüsledi!
» Çocukların zekası yapbozla gelişiyor
» Koç Üniversitesi’nden yeni kitap
» Türkiye en çok yazın kitap okuyor, en çok tercih edilen tür ise roman
» Nice Cemre’ler için bayram bağışlarınız Darüşşafaka’ya
» Koç Üniversiteasi’nden yeni bir kitap
» TEGV’li anneler sertifikalarını aldı
» "Su Kaşifleri" projesi Su Festivali düzenlendi.
» Peynir Çiceği Derneği Gündoğan Çocuk Atölyesi açıldı
» Sarayköy Belediyesi’nin spor okullarında seçildiler, Denizli’yi temsil edecekler
» Koç Üniversitesi’nden yeni kitap
» Boğaziçi Üniversitesi Lise Öğrencilerini Berkeley’e götürüyor
» GKV’li Nurhan Karaca Resim Sergisi heyecanı
» GKV’li Dicle Su Sertpolat İstanbul’da madalyaları topladı
» GKV Ortaokulu 54. Yıl Mezunlarına Muhteşem Kep Töreni
» Küçük mucitten görme engellilere resim müjdesi
» TEGV ile Eğitime Koşar Adım Projesi Yolu Yarıladı!
» GKV Anaokulu öğrencilerinde kep coşkusu
» Sevde’nin “Kitap Fuarı” ve kitap sevdası
» Okumak Her Çocuğun Hakkıdır