İngilizce yaz okulu!

07 Haziran 2017 Çarşamba 13:00
12
14
16
18

FMV Işık Okulları bünyesindeki Işık Spor Sanat Tasarım Akademisi, yaz dönemi boyunca farklı yaş gruplarına yönelik birçok spor ve sanat branşını kapsayan programlar yanında, 5-8 yaşa özel hazırlanan ve ana dili İngilizce olan öğretmenler tarafından verilen Işık Summer Fun isimli yaz programını sunuyor.

“Önce İyi İnsan Yetiştirmek” amacını benimseyen FMV Işık Okulları, kendi bünyesindeki Işık Spor Sanat Tasarım Akademisi’nin yaz dönemi için özel olarak hazırladığı birçok branştaki programlar ve Işık Summer Fun isimli yaz programıyla, anaokulundan üniversiteye dek farklı yaşlardaki çocuk ve gençlerin tatil dönemini hem eğlenerek hem de öğrenerek geçirmelerini hedefliyor.

Çocukların sadece bilimsel olarak değil, sportif, sanatsal ve sosyal anlamda da gelişimlerine katkı sağlamak adına kurulan Işık Spor Sanat Akademisi’nin Erenköy, Ispartakule ve Ayazağa Kampüsleri’nde gerçekleşecek yaz dönemi programlarında, öğrenciler yaşlarına uygun olarak basketbol, yüzme, futbol, masa tenisi, okçuluk, tenis, voleybol gibi ana branşlar seçerken, bunların yanı sıra jimnastik, dans, yoga, atletizm gibi spor branşları ile perküsyon, tasarımcı çocuk, drama, satranç, kodlama, beden farkındalığı gibi sanat ve tasarım etkinlikleri de gerçekleştirebilecek.

Akademiye yeni eklenen Colours of Dance programında ise minikler, dansın büyülü dünyasına keşfe çıkarken doğaçlama dans, karakter dansları, modern dans ile beraber bedenlerinin sınırlarını keşfetmenin keyfini çıkaracaklar. Ayrıca Erenköy kampüsünde piyano, gitar ve arp gibi enstrüman çalışmaları da yer alacak.

Işık Spor Sanat Tasarım Akademisi’nin diğer bir yeniliği de Işık Summer Fun Yaz Okulu olacak. 5-8 yaş arası çocukların eğlenceli oyun ve yaratıcı etkinlikler eşliğinde İngilizce konuşma ve dinleme becerilerini geliştirmesini amaçlayan Işık Summer Fun’ın birinci dönemi 3 Temmuz Pazartesi - 14 Temmuz Cuma tarihleri arasında, ikinci dönemi ise 31 Temmuz Pazartesi - 11 Ağustos Cuma tarihleri arasında gerçekleşecek.

Pazartesiden cumaya saat 09.30 - 16.00 arasında tam günlük kurslardan oluşan Işık Summer Fun’da ana dili İngilizce olan öğretmenlerle birlikte İngilizce öğretmenliği okuyan grup liderleri tüm programa eşlik edecek. Özel planlanmış müfredat ile tamamıyla İngilizce konuşulan bir ortamda sportif oyunlar, mutfak atölyesi, müzik, sınıf içi ve sınıf dışı oyunlar, kodlama, dans ve görsel sanatlar etkinlikleri gibi çocukların öğrenirken aynı zamanda eğleneceği birbirinden güzel etkinlikler yer alacak.

 
 

  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :+ Benzer Haberler
» Genç yazar Büşra Küçük ‘Kötü Çocuk’ kitabını hayranları için imzalayacak
» Yaz tatilinde Kanyon’dan çocuklara eğlenceli hediye: Gomyap Atölyesi
» Eğitimin sisteminde bir ilk: Sağ beyin sol beyin
» Sabancı Üniversitesi’nde mezuniyet heyecanı
» Sabancı Üniversitesi Sakıp Sabancı Müzesi’nde yaz okulu başlıyor…
» Gasmek’te 12 teog birincisi çıktı
» Dan Brown’ın yeni romanı nerede geçiyor?
» Çocuklar için zorunlu değil, keyifli ve geliştirici eğitimin adresi EGEÇEM
» Bu kampüste tatil yok
» İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi’nden gençlerinden miniklere dost eli
» Satranç müzesi’nde satranç öğrenme ayrıcalığı…
» Spastik engelli Mert Can’ın hedefi üniversite
» Tokgöz Grup’ta karne günü etkinliği
» Ford Otosan’ın “Bal Arıları Mühendis Oluyor” Projesi 64 ilde 8.386 kız öğrenciye ulaştı
» Bu yaz tüm aile “Pena Yayınları” Okuyacak
» ANAMED’den yeni sergi bir kazı hikayesi: Çatalhöyük
» Konak’ta yaz dolu dolu geçecek
» Bayram bağışlarınız öğrencilerimize gelecek olsun!
» Limak Vakfı’ndan zihinsel ve bedensel engelliler için çok özel bir okul
» İngilizce’yi yabancı gençler öğretecek
» Ahmet Ümit, D&R Karne Festivali’nde minik okurlarıyla buluştu
» Minik Kalpler birinci dönemi tamamlandı
» Alacahırka’da yaz kursları
» “Eline Sağlık Annişim”
» Çeldirici şıklar öğrencileri zorladı