Her tarza uygun ikinci el mobilyalar

17 Ocak 2018 Çarşamba 00:00
12
14
16
18

Online Dekorasyon Platformu Dekopasaj'da

Türkiye’nin ilk ve tek ikinci el online mobilya satış ve dekorasyon platformu Dekopasaj, klasik, retro ve modern başta olmak üzere her tarza uygun ürünler sunuyor. Vintage ve antika ürünlerin de yer aldığı Dekopasaj'ın nakliye desteği, iade garantisi ve havuz hesabıyla ödeme güvencesi sayesinde, hem tüketiciler hem de üye kurumlar mobilya alışverişlerini güvenli ve kolay bir şekilde yapabiliyorlar.

Türkiye'nin ilk ve tek ikinci el online mobilya satış platformu Dekopasaj, Ocak 2015’ten bu yana dekorasyon tutkunlarına sınırsız alternatif ve güvenilir hizmet sunuyor. Kanepe, berjer, orta sehpa, yemek masası gibi bir evin ana ihtiyaçlarının yanı sıra, mekanın ruhuna uygun aksesuarlar, tamamlayıcı ürünler de Dekopasaj'da alıcı buluyor. Her gün on binlerce tüketici; mobilya, aydınlatma ve ev aksesuar ilanlarının bulunduğu ev dekoruna özel bir pazar yeri olan Dekopasaj’ı ziyaret ediyor.

Her gün yüzlerce yeni ilanın sunulduğu Dekopasaj, bu sayede sürekli hareketli ve canlı kalıyor. Vintage, modern, retro, klasik ve antika ürünler meraklılarına hızlı ve güvenli bir şekilde sunuluyor. Dekopasajsayesinde ikinci el fiyat avantajıyla benzersiz ürünler satın alma imkanına kavuşan tüketiciler, alışverişlerini 12 ay vade ile ödeyebiliyor.

Akıllı alışverişin en ucuz ve güvenli yollarından biri olarak görülen online satış platformu Dekopasaj, sürekli yatırımlarla altyapısını ve hizmetlerini yeniliyor. Bugüne kadar 785 bin Dolar yatırım alan firma, 2018’de de yeni yatırımlarla sunduğu hizmeti zenginleştirmeye ve müşteri memnuniyetini artırmaya odaklanıyor.

Dekopasaj'ı pazara hakim bir platform olarak “uçtan uca” modelle kurguladıklarını belirten Dekopasaj Kurucusu Emir Tümen; “Yılda 5 milyon TL satış hacmi, 8.000'in üzerinde online satışa hazır ilan, 100.000'i aşkın üyesiyle hızla büyüyen platformumuz, tüketicilerin hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmet alması için çalışıyor. Her ay alışveriş yapan dört üye kullanıcımızdan biri, bir sonraki ay yeniden Dekopasaj’ı tercih ediyor. Artan müşteri memnuniyeti ve pazardaki liderliğimizle 2018 yılında ciro anlamında 5 kat büyüme, konsinye satışlarda ise 3 kat büyüme hedefliyoruz. Aynı zamanda Türkiye’deki başarımızın ardından uluslararası arenada da tüketicilere ulaşma kararı aldık. 2019 yılı itibariyle hedef pazarlarda yer almak üzere hazırlıklarımıza başladık” şeklinde konuştu.

Dekopasaj'da ilan açmak ve tüketicilere ulaşmak çok kolay

Dekopasaj hem üye kurumlar hem de tüketiciler için güvenilir, esnek ve kolay bir süreç ile hizmet sunuyor. Bireysel satıcılar, antikacılar ve eskici mağazaları, mobilyalarının resimlerini, belirledikleri satış fiyatını, ürün özelliklerini, açıklamasıyla beraber Dekopasaj’a girerek, ilanı kolaylıkla  oluşturabiliyorlar. Satıcılar dilerlerse konsinye servisini kullanarak, satmak istedikleri mobilyaları direkt olarak Dekopasaj’ın deposuna da gönderebiliyorlar. İlan, Dekopasaj ekibinin uzman dokunuşlarıyla onaylandıktan sonra yayına alınıyor. Ürünün satışı sonrası, Dekopasaj’ın profesyonel nakliye ekibi ürünü alıcısına ulaştırıyor.

Alıcılar için de güvenli alışveriş, ödemenin havuz hesabında tutulması ve 48 saatlik iade talep süresinin tamamlanması ardından satıcıya havale edilmesi ile sağlanıyor. Nakliye desteği, iade garantisi ve havuz hesabıyla ödeme güvencesi sunan Dekopasaj tüketicilere keyifli ve güvenilir bir alışveriş platformu sunuyor.

 

 

 

 


  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :+ Benzer Haberler
» Babalar Günü Hediyesi için 5 Baba Koltuğu Önerisi
» Bilgi Mimarlık 16. Venedik Mimarlık Bienali’nde
» tasarımcılar bolpazar buluşuyor
» Bu yaz bahcedeyiz
» "Doğadan Denemeler Seramik Sergisi" Piola İstanbul’da
» Gördüğüm her derin kap benim için bir obje
» Kale iki ödülle sosyal medyanın zirvesinde
» Kilim Mobilya, yenilikçi ve konforlu ürünleriyle Milano’da İsaloni Mobilya Fuarı’ndaydı
» Geleneksel çini desenleri geri döndü
» Gönye Proje’den Dinamik, Konforlu ve Prestijli Ofis Tasarımı: AKYAPI OFİS
» Peli Parke hyem estetik hem konforlu
» Türkiye uykusuna değer veriyor, yatak alışverişinden kaçınmıyor
» "Şık tasarım ve modern fonksiyonelliği birleştiren bataryalar: Essence ve Concetto Professional "
» Türkiye’deki kuşakların mobilya tercihleri dünyadan farklı
» Doğallıkla Bütünleşen Minimalizm
» İç Mimar Eda Tahmaz’dan kış bahçelerinde tasarım trendleri
» Kadınlar, konutta ne ister?
» "Tasarımcı ateşi bulan kişi gibi toplumu geleceğe taşır"
» Yılın rengini evinize taşıyın
» Anahtarlar emekli oluyor
» Pastel tonlar yaşam alanlarını büyüleyelecek
» Geleceğin tasarımları tek çatı altında
» Doğtaş Calliera ile evlerde sanatsal şıklık
» Kış banyoları
» Türkiye’deki kuşakların mobilya tercihleri dünyadan farklı