Doğal,Bohem ve eklektik

06 Eylül 2017 Çarşamba 16:00
12
14
16
18

VAKKO KADIN 2018 SONBAHAR KIŞ KOLEKSİYONU:

‘KONTRASTLARIN UYUMLU BİRLİKTELİĞİ’

Özgün ve şık silüeti ile her zaman fark edilen Vakko kadını, yeni sezonda; ruhunda Less is More, bedeninde ise More is More mottosundan doğan kontrastın heyecanını yaşıyor.

Zengin detayların, kumaşların ve aksesuarların harmanlanmasından oluşan yeni look ile Vakko Kadını Sonbahar Kış sezonunda, kontrastların uyumlu birlikteliğiyle bohem ve eklektik bir tarzın kapılarını aralıyor. Alabildiğine kullanılan kadifeler, brokarlar, jakarlar, ipekler, danteller, taşlar göz kamaştırırken el örgüsü, el boyaması gibi detaylar da doğallığın vurgusunu yapıyor. Tüm bu kontrastlar, bazen vücuda uzak formlarda, over size, bazen vücudu saran formlarda hayat buluyor. Koleksiyonun ruhunu tamamlayan renkler ise, derin koyu renklerin yanı sıra serin pastellerle sıradışı bir uyum sergiliyor.

Sezon trendlerini Vakko Kadını’na göre yorumlayan Vakko’nun Sonbahar Kış koleksiyonu, 4 farklı temada günden geceye uzanan ve farklı zevklere hitap eden birbirinden özel seçenekler sunuyor. More is More, Less is More, This is Me, Cool Nights mottolarından oluşan koleksiyon ile Vakko Kadın Kış Modası ‘Kontrastların Uyumlu Birlikteliği’ ne vurgu yapıyor.

Yeni sezonun ‘’More is More’’ teması Vakko Kadını’nı eklektik bir şıklığa taşıyor. Empirme; ipeklerde, kadifelerde, satenlerde baskı ve el boyaması olarak başrolde. Emprime renkleriyle uyumlu jakarlı kumaş ve trikolar ayrıca brokarlar üst üste giyimin Mix&Match’i. Ekoseler, çizgiler ve çiçekler uyumsuzların uyumu olarak modayla buluşuyor. Taşlar, nakışlar, danteller ise romantik bir dokunuşun simgesi. Uzunlar, oversize’ların yanısıra mini etek ve dar pantolonlar diz üstü çizmelerinde habercisi ve kontrastların öncüsü. Doğayla iç içe temalı emprimeler ise dağda yaşam, karlı ormanlar, geyikler, odun evlerle, özlem duyulan o masalsı dünyanın yansımasına dikkat çekiyor. Look’u tamamlayan el örgüsü trikolar, ceketler, kürklü botlar, çantalar, şapkalar ise sımsıcak bir kışın habercisi. Doğadaki yaşamın şehir giyiminde emprimelerde hayat bulması, serin buzlu renklerin modaya ışık vermesi keyifli bir kontrast olarak yansıyor.

Koleksiyonda öne çıkan ‘’Less is More’’ ile Vakko Kadını dingin bir look’a kavuşuyor. Serin pasteller, kup ve minik detaylarla şehir hayatına ve haftasonu yaşamına şıklık katıyor. İpekler, kaşmirler, ince yünler, kürkler, yumuşak ve dökümlür dokunuşlarla Vakko kadınını sarıp rahatlatıyor. Huzur vadeden ‘’Less is More’’ ile ruhunuz sadeleşiyor, siluetiniz timless bir şıklığa uzanıyor.

Yoğun tempodan çalınan ve yaşamın içinden mutlu eden anlar modaya ilham veriyor ‘’This is me’’ mottosuyla Vakko kadınına yansıyor. Hayatın keyifli yönleri; sinema, sevimli hayvan figürleri, kağıt oyunları, kitap, resim, sanat, müzik, seyahatle ilgili her kare emprimelere ilham kaynağı oluyor. ‘’This is me’’ ile ‘işte bu tam bana göre’ dedirten Look’ta, gülümseten, sevdiğimiz günlük karelerden yansımalar, bol renk, bol detayla başrolde yerini alıyor.

’Cool nights’’ ile geceyle özdeşleşen siyahın vazgeçilmez gücü, günden geceye geçerken, taşlar, danteller, kadife ve satenlerle neşeleniyor. Mücevher renkleri safir, yakut, zümrüt; geometrik dekoltelerle saten ve kadife elbiselerde hayat buluyor. Bağlamalı uzun gömlek tarzı abiye ipek elbiseler düz renklerde ve emprimelerde cool bir duruş sergiliyor. Uzun, dantel çorap çizmeler ve uzun süet çizmeler gecede çarpıcı bir siluet yaratıyor. Kürklü, taşlı süet ve saten topuklu ayakkabılar, terlikler esprili clutch’lar ile tamamlanıyor.

Doğal, bohem, eklektik duruşlarıyla Vakko Kadın 2018 Sonbahar Kış Koleksiyonu ‘Kontrastların uyumlu birlikteliği’ne vurgu yapıyor.

 


  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :+ Benzer Haberler
» Türk konfeksiyon sektöründen Paris atağı
» Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’un onuncu sezonu geride kaldı
» Raisa&Vanessa Tarihi Yarım Ada’da şova hazırlanıyor
» 5 milyar dolarlık dış ticaretin en büyük buluşma noktası Home&Tex’te geri sayım
» Butigo ile yeni sezonda trend adımlar!
» Hazırgiyim ihracatında İspanya zirveye kuruldu
» Bohem modası yeni OXXO koleksiyonunda
» Londra Moda Haftası’nda Gaziantep rüzgârı esti
» Özlem Süer Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul’a İmzasını Attı!
» Çiğdem Akın “İSTİLA” Koleksiyonuyla Mercedes Benz Fashion Week Istanbul’da!
» Mercedes-Benz presents Bashaques’
» Giovane Gentile Rüzgarı Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul’da esti
» Emre Erdemoğlu “AYSEL” Yaz koleksiyonunu muhteşem bir defile ile tanıttı
» Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul’a Atıl Kutoğlu Damgası
» Gaziantep’in Kutnu kumaşı, Londra Moda Haftası’nda tanıtılacak
» Mehtap Elaidi Ve-Da-Ha koleksiyonunu sundu.
» Newyork’ta ayakta alkışlandı
» Özgür Masur, Moda Dünyasındaki 10. Yılını; 2018 Couture Koleksiyonuyla kutladı!
» Konsept mağazacılığı Edwards markalarıyla büyüyor
» Brooks Brothers’ın ütü gerektirmeyen (non-iron) gömlekleriyle özgürlük çağı başladı!
» Sonbaharda Brooks Brothers vitrinleri çekim merkezi haline geliyor!
» Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul açıılş defilesi Mert Erkan’dan
» Demet Şener, Atıl Kutoğlu için podyumlara dönüyor
» Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul 10. sezonuna eğlenceli bir başlangıç yaptı
» Özlem Süer Mercedes-Benz Fashion Week’e İmzasını Atacak!