Bilişim 500’de yılın çeşitli donanım kategori birincisi: Inform

26 Temmuz 2017 Çarşamba 18:00
12
14
16
18

BThaber tarafından yapılan Türkiye’nin önde gelen 500 Bilişim Şirketi Araştırması'nın sonuçları açıklandı. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Teknolojileri sektörlerinin zirvedeki ilk 5 şirketinin açıklandığı ödül töreninde; yılın çeşitli donanım kategori sıralamasında Inform birinciliğe layık görüldü.

Türkiye’de bilişim alanındaki tek kapsamlı araştırma olan İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırması bu yıl 18. kez gerçekleştirildi. BThaber Şirketler Grubu adına M2S Araştırma ve Pazarlama Hizmetleri tarafından yapılan İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırması’nda Türkiye’nin en büyük 500 bilişim şirketi açıklandı.

Türkiye’de bilişim alanındaki başarılı şirketlerin ödüllendirildiği Bilişim 500 Ödül Töreninde Legrand Türkiye Ülke Müdürü Levent Ilgın ve Ticari Satış Direktörü Betül Berşe törende hazır bulundu. ‘Yılın çeşitli donanım kategori birincisi’ seçilen InformElektronik adına ödülü Legrand Türkiye Ülke Müdürü Levent Ilgın aldı.

Inform Hakkında; Kuruluşu 1980 yılına dayanan firmamız gerçekleştirdiği büyük yatırımlarla, Türkiye’de içinde bulunduğu sektörün tartışmasız lideri olmanın yanı sıra, 32.500m2’lik kapalı alana kurulu tesislerinde, 400’ü aşan personeli, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’ndan onaylı uzman Ar&Ge merkezi, yurtiçi ve yurtdışına yayılan şubeleri, bayi-yetkili servis noktaları, deneyimli kadrosu ve üstün kalite anlayışı ile alanında Dünya’nın sayılı firmalarından biri olarak faaliyetlerine devam etmektedir.Her anı Kalite Müdürlüğümüzce denetlenerek standardizasyon sağlanan İnform ürünleri; ISO-9001, ISO14001, ISO 27001, OHSAS 18001, CE, ROHS, EAC, TSE ve TSEK kalite belgelerine sahiptir. Firmamızın, Toplam Kalite Yönetimi ilkeleri ve  koşulsuz müşteri memnuniyeti beklentisi, üretimin her anında kusursuzluğun temelini oluşturmaktadır. Türkiye ve dünya ölçeğindeki müşterilerimize kaliteli, 7/24 ve koşulsuz destek vererek; kaliteyi felsefe edinmiş profesyonel ekibimizle, hem iç hem de dış pazardaki varlığımızı ve rekabet gücümüzü arttırmak temel felsefemizdir.Türkiye’de faaliyet gösteren 14 ayrı bölge/bayii organizasyonu ile ülke çapında geniş bir hizmet ağına sahip olan firmamız, 85 ayrı ülkeye yaptığı ihracat ile de yurtdışı pazarda faaliyet göstermektedir. İnform 2010 yılı itibariyle elektrik ve bina otomasyon sistemlerinde uzman, 180 ülkede 36.000 çalışanı ile faaliyetlerini sürdürmekte olan Legrand Grubu bünyesine katılmıştır. Ürünlerimiz arasında Kesintisiz Güç Kaynakları başta olmak üzere, yenilenebilir enerji sistemleri, GSM, ameliyathane kontrol ve telekomünikasyon sektöründe kullanılan özel enerji sistemleri, doğrultucular, otomatik ve statik voltaj regülatörleri, alçak gerilim panoları, transformatörler, elektronik kartlar vb. bulunmaktadır. Güç elektroniği konusunda faaliyet gösteren firmamız enerji kalitesi konusunda her türlü ihtiyaca cevap vermek, kesintisiz ve temiz enerji ihtiyacında, Türkiye’nin en büyük ve güvenilir çözüm ortağı olmak, bu güvenilirliği tüm dünyada yaygınlaştırmak için, dünya standartlarında kaliteden ödün vermeden ilerlemektedir.

 


  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :+ Benzer Haberler
» Haftanın öne çıkan haberleri
» Evlilik hazırlığı yapan çiftlere Profilo’dan ‘Dayanıklı’ Çeyiz Paketleri
» Tatilde çocuklarınızı dijital tehlikelerden koruyun!
» Geleceğin “mucitleri” en akıllı projelerini Darüşşafaka’da sergiledi
» Arçelik New York Serisi ile New York’u yeniden keşfettiler!
» Mobil cüzdanlar tehdit altında!
» Aile üyelerinin siber dünyada güvenle sohbet etmesi için 10 tavsiye
» Yakın geleceğin bulut bilişim trendleri neler olacak?
» Teknolojiyi Annem de bilir
» Şirketler için 6 adımda bahar temizliği
» Yazmayı seven teknolojik annelere “akıllı kalem”
» “Teknolojiye ne kadar güveniyoruz?”
» Akıllı telefonları hedef alan 5 güvenlik tehdidi
» “Teknolojide lider kadınlar” Bir araya geldi
» Profilo ile hem bütçenizi koruyun hem de enerjiden tasarruf
» Lenovo, Mobil Dünya Kongresinde
» May Siber Teknoloji’de yeni yapılanma
» Doç. Dr. Ayşe Bayrakçeken Yurtcan 480 kilometre yol gitmeyi sağlayan yakıt pili üretti
» Dijital hayatınızı yedekleyin!
» Sevdiklerinize Bosch ile “keyif” hediye edin
» Bilişim çağının mucitleri burada yetişiyor
» Profilo Maksima serisi XXL Buzdolabı ile Buzdolabınızda her şeye yer var
» Electrolux “Yılın En Başarılı Beyaz Eşya Markası” seçildi
» Arçelik’ten 2018 yılının en büyük kampanyası
» Samsung’dan yılın ilk büyük kampanyası