Babalar Günü Hediyesi için 5 Baba Koltuğu Önerisi

25 Mayıs 2018 Cuma 11:00
12
14
16
18

TV koltuk seçimi, evlerin dekorasyonunu tamamlamanın da ötesinde ev ortamının konforu ve huzurunu sağlamada, görsel ve konsept bütünlüğünü elde etmede ve keyifli aile anıları yaratmada büyük rol oynuyor. Türk aile yaşamında geçmiş kuşakların da etkisiyle babalar tv koltuk modelleri seçiminde olduğu gibi koltuğu kimin kullanacağı konusunda da önceliği olsun istiyor ve beklentili davranıyor. Yeni ve modern yaşam alanları oluşturmada öncü rolüyle Enza Home; tv koltukları, mobilya setleri, ev tekstil ürünleri, aydınlatma sistemleri ve halı tasarımlarıyla da büyük beğeni topluyor. Modern ev içi mekanlar yaratma farkındalığıyla ve 1400’ü aşkın profesyonel çalışanıyla dekorasyon trendlerine de yön veren Enza Home koleksiyonları içinde tv koltuk modelleri, evlerdeki üçlü koltuk kavgasını bitirmedeki başarısıyla öne çıkıyor. İşte babanızla üçlü koltuk kavgası etmemek için ona Babalar Günü’nde hediye edebileceğiniz birbirinden konforlu ve çekici tv koltuk modelleri:

Arizona Baba Koltuğu ile Babanız Derbinin Keyfini Çıkartsın

Yıllardır süregelen üçlü koltuk kavgasını bitirmek için seçebileceğiniz tv koltuk seçenekleri arasında Arizona Baba Koltuğubaşı çekiyor. Geleneksel çizgilerini çarpıcı renkler ve modern bir dokunuşla harmanlayan Arizona Baba Koltuğu, rahat ve esnek dolgu malzemeleriyle kesintisiz konfor duygusu sağlarken 1. sınıf ahşap konstrüksiyonuyla da babanıza kullanışlı bir oturma deneyimi sunuyor. Sırt ve uzanma işlevlerini tercihe ve ihtiyaca göre bir arada yerine getirebilen Arizona Baba Koltuğu, % 100 yerli üretim olmasıyla da babaların ilk tercihleri arasında hızla yerini alıyor. Arizona Baba Koltuğu, evinizdeki tv koltuk tartışmalarına kesin bir son verdiği gibi manuel kontrol özelliğiyle de babanızın derbi izleme keyfini yüksek konforla taçlandırıyor.

Lift Mekanizmalı Arizona Baba Koltuğu ile Babanızın Sırt ve Boyun Ağrıları Son Buluyor

Enza Home Grubu’nun tasarım ekibi tarafından dönemin konfor anlayışı ve tv koltuk modeli beklentileri analiz edilerek sunulan Lift Mekanizmalı Arizona Baba Koltuğu; ayağa kalkma, oturma ve sırt desteği alma gibi işlevleri kumanda edilebilen lift mekanizmasıyla kolaylaştırıyor. 1. sınıf ahşap konstrüksiyon ürünü olan Lift Mekanizmalı Arizona Baba Koltuğu, sunduğu yüksek ergonomiyle babanızın sırt, ve boyun ağrılarını sonlandırırken, yüksek konfor duygusunun yanı sıra, modern çizgisiyle de evinizin dekorasyonunu tamamlayarak şık bir yaşam alanı yaratıyor.

Enric Baba Koltuğu ile Kesintisiz Dinlenme Konforu Babanızı Bekliyor

Sahip olduğu 888 cm genişlik, 1050 cm yükseklik ve 960 cm derinlikle babanızın saatlerce kalkmak istemeyeceği bir oturma deneyimi sağlayan Enric Baba Koltuğu, % 100 yerli üretim oluşuyla da babaların tv koltuk model seçimleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. Uzanma ve sırt fonksiyonları ayrı ayrı olabildiği gibi, birlikte de kullanılabilen Enric Baba Koltuğu, sunduğu kalite ve işlevsellikle babanızın beğenisini kazanmayı hak ediyor. Manuel kullanım kolaylığının yanı sıra, pastel tonlu modern dizaynıyla göz yormayan, fazlaca yer kaplamadan stil sahibi bir alan yaratan Enric Baba Koltuğu, Babalar Günü armağanınızı henüz seçemediyseniz şimdi sizi bekliyor.

Lift Mekanizmalı Enric Baba Koltuğuyla Babanızın Rahatı Yerinde

Alışverişten yorgun argın dönen babanızın yegane zevki, favori filmini izlemek veya konforlu bir şekilde gazete okurken meyve keyfi de yapabilmekse Lift Mekanizmalı Enric Baba Koltuğu bunun için biçilmiş kaftan. Elektrikli kumandasıyla saniyeler içinde rahatça kumanda edilebilen bu özel tv koltuk modeli, sırt konforunu desteklediği gibi uzanma işleviyle de babanıza kesintisiz bir dinlenme deneyimi sunuyor. Babalar Günü için klasikleşmiş armağanlar yerine Lift Mekanizmalı Enric Baba Koltuğu armağan etmeyi seçebilir ve babanızın yüzündeki gülümsemeye şahit olabilirsiniz.

Lift Mekanizmalı New York Baba Koltuğu İle Babanıza Torunlarıyla Home Theatre Keyfi Armağan Edebilirsiniz

Sert sporları sizlere devreden ve daha sakin etkinlikleri tercih eden babanız için belki de en büyük keyiflerden biri torunlarıyla birlikte home theatre saatleri geçirmektir. Lift mekanizmalı New York Baba Koltuğu ile babanıza hassas olduğu yerli üretim konusunda en çarpıcı ürünlerden birini armağan etmenin yanı sıra torunlarıyla home theatre keyfi sürerken elektrikli kumanda mekanizmasıyla konforlu bir dinlenme deneyimi de sunmuş oluyorsunuz.

Siz de babanıza bu Babalar Günü için hem keyifle ve konforla kullanabileceği özel bir tv koltuk modeli armağan etmek hem de evdeki üçlü koltuk mücadelesine kesin bir son vermek için Enza Home’un tv koltuk seçeneklerini şimdi inceleyebilir; birbirinden çekici modellerle babanızı mutlu edebilirsiniz.           

 


  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :+ Benzer Haberler
» Gönye Proje Tasarım’dan 2019 Ofis Tasarım Trendleri…
» Doğal Taş tasarımları ödüllendirildi
» Eşsiz mirasa büyük ödül
» Armis’ten Omurga Dostu Visco Nova Koleksiyonu
» Kilim Mobilya Ar-Ge Merkezi: Mobilyada verimlilik ve yenilikçilik üssü
» Geleceğin Ofisleri Endüstri 4.0 ile biçimleniyor...
» Dekorasyonda stil D’Maison bünyesinde hayat buluyor
» Nişantaşı yenileniyor
» Mobilya’nın devleri İstanbul’da buluşuyor
» Filli Boya her yıl bir ustayı araç sahibi yapıyor
» "İdeal Karyolayı Bulmanız için 3 Altın Kural!"
» “Ofis tasarımları meslek gruplarının karakterlerine göre biçimlenmeli...”
» Marshall “Renklendir Hayatı” projesinin yeni durağı Kuşadası
» İstanbul’un en büyük tasarım şenliği gerçekleşti
» Kilim Mobilya’ya “Uluslarası Mükemmellik ve Kalite Ödülü”
» Çocuk odasında çalışma alanı nasıl olmalı?
» Decovita Seramik, geometrik öğelerle sanatsal tasarımı birleştiriyor
» Seramiksan’dan Mekanlara Akdeniz esintisi
» Hışva Han Dünya’nın en iyi dekorasyonuna sahip mekanı oldu
» Gmw Mimarlık Geleceğin havalimanlarını analiz etti…
» Kilim Mobilya’nın "Müşteri Dostu Bayrağı" Avrupa kıtasından sonra Afrika kıtasında dalgalanıyor
» Paşabahçe Mağazaları’nda kaktüs severleri bekliyor
» Kilim Nino’dan Bir Yatakta bütün Oda: Active Smart Genç Odası
» Mobilya sektörü, yılın ilk yarısını yüzde 5,8 oranında küçülmeyle kapattı
» 14. Ulusal Ev Mobilyaları Tasarım Yarışması Finalistleri belli oldu!