Arnica Blender ile Mutfağınızda Daha Pratik Lezzetler

10 Mayıs 2018 Perşembe 11:00
12
14
16
18

Ar-ge ve yenilikçilik temelli üretim ve tasarım yaklaşımıyla Arnica, tüketicilere küçük elektrikli ev aletleri alanında inovasyonel, kullanışlı, ürünler sunmasıyla tanınıyor. 1962 yılından bu yana Arnica, ev ve mutfak yaşamını düzenlemede, zaman kazandıran ergonomik ve pratik ürünler geliştirmesiyle yurt içi ve yurt dışı sektör otoritelerinin takdirini, tüketicilerin ise güven ve beğenisini kazanmaya devam ediyor. Tüketicileri ilk et kıyma makinesi, ilk halı yıkama cihazı, ilk narenciye sıkacağı, ilk et kıymalı mutfak robotu ve ilk katı meyve sıkacağı ile buluşturan Arnica, değişen yaşam alışkanlıkları, farklılaşan tüketici trendleri ve yükselen tasarımsal beklentileri göz önünde bulundurarak geliştirdiği ürünlerle mutfakta geçen zamana değer katıyor.

Arnica Mutfak Aletleriyle Yaşam Size Kalır

Her evin kalbi mutfak olarak kabul edilir. Mutfaklar, günümüzün değişen yaşam trendlerine de bağlı olarak, keyifle zaman geçirdiğiniz, kendinize ve sevdiklerinize hazırladığınız değişik lezzetlerle mutlu anlar yarattığınız özel birer alan. Dünya mutfaklarından değişik tarifleri denerken, ailenizin sizden ısrarla istediği zorlu yemekleri, sağlıklı ve kolay hazırlanabilen atıştırmalıkları hazırlarken, elinizin altındaki mutfak aletlerinin üstün kaliteyi yansıtmasını, kolay kullanımlı olmasını, fazla yer kaplamamasını, ergonomik ve işlevsel olmasını arzu edersiniz. Bu beklentilerinizin farkındalığıyla devreye giren Arnica, blenderlar, mutfak robotları, rondolar, doğrayıcılar, mikserler, mutfak tartıları ve et kıyma makinelerine uzanan çok geniş bir ürün çeşitliliğiyle mutfakta geçirdiğiniz zamanı keyifli bir ritüele dönüştürürken, hızlı ve pratik mutfak aletleriyle mutfak yaşantınızı düzenliyor ve kendinize de zaman ayırabilmenize olanak sağlıyor. Arnica mutfak aletleri ile kendi mutfağınızın hijyen ve konfor ortamında enfes lezzetler yaratabilir; gastronomi bloglarında görüp beğendiğiniz o ödüllü ve zorlu tarifleri dahi artık kolaylıkla hazırlayabilirsiniz.

Arnica Blender Alternatifleriyle Mutfağınızın Master Şefi Olmak İşten Değil

Hazırlamak istediğiniz ister bir bebek püresi, muhallebi, sağlıklı içecek kokteyli ya da kek hamuru olsun; Arnica blender modelleri elinizin altındaki en kullanışlı yardımcılara dönüşüyor. Tariflerinizin özelliğine göre yapmanız gereken karıştırma, parçalama, öğütme, kıvam verme işlemlerinde ve bu işlemleri sırasıyla yaparken besinlerin mutfağa saçılmasını önlemede Arnica blender modelleri imdadınıza yetişiyor. Paslanmaz çelik aparatlarıyla sunulan blender modelleri, kaymaz tabanıyla tek elle dahi kullanabileceğiniz ergonomileri, metal blender uçları ve öğütücü hazneleriyle dilediğiniz her tarifi hazırlamada işinizi kolaylaştırıp size zamandan kazanma olanağı da veriyor.

Mutfağınızın demirbaşı konumunda bulunan blenderlar, ayarlanabilir hız alternatifleri, teflon ve seramik tencerelere özel blender uçlarıyla en zorlu lezzet tariflerinde dahi başarılı olmanızı sağlıyor. Lara Blender Turkuaz satın almayı tercih ederek, şık ve işlevsel bir mutfak aletine kavuşuyor; hafif ve kolay taşınabilir oluşuyla bilek ağrısı yaşamadan planladığınız mönüleri hazırlayabiliyorsunuz. 700 W güç kapasitesine sahip olan Lara Blender Turkuaz, metal ayaklarıyla sağlamlık beklentilerinizi karşılarken, uzun soluklu bir blender kullanım deneyimi sunuyor. Kalabalık sofralar için detaylı ikramlar ve sofra sunumları yapmak isterseniz, farklı teknik özellikleri, 1500 ml kapasiteli doğrayıcı özel haznesiyle Arnica Master Cook Siyah El Blender Seti mutfak asistanınız olmak üzere sizi bekliyor. Sahip olduğu özel güvenlik kilidiyle sizi ve çocuklarınızı olası mutfak kazalarına karşı koruyan Arnica Mater Cook Siyah El Blender Seti, farklı büyüklüklerde rendeleme diskleriyle her türden gıdayı parçalayıp öğütebilmenizi sağlıyor. Blender fiyatları ise, beğeni ve tercihinize uygun modellerin özelliklerine göre farklılaşıyor. Beklenti ve isteklerinize uygun blender seti alternatiflerini şimdi inceleyebilir; mutfağınızın master şefi olmada profesyonel tasarımlı Arnica blenderlardan yardım alabilirsiniz.

Arnica Mutfak Robotu ile 5 Yıldızlı Otel Sunumları Dahi Yapabilirsiniz

Her mutfağın baş köşesinde yer alan mutfak robotları, özellikle sınırlı zaman dilimlerinde hazırlayacağınız ikramlarda en büyük yardımcınıza dönüşüyor. Farklı işlevlere sahip aparatlarıyla Arnica mutfak robotumodelleri, parçalama, dilimleme, kuru ve katı meyve sıkma, hamur kıvamlandırma, kıyma çekimi gibi zorlu ve özen isteyen detaylı işlemlerde, pratik temizlenebilen hazneleri ve her işleme özel tasarlanmış yapısıyla istediğiniz sonucu dakikalar içinde almanızı sağlıyor. Sağlıklı smoothielerden, sebze çorbalarına, pasta hamurlarından, sebze sularına dek arzu ettiğiniz her tarifi ve kıvamı tutturmayı kolaylaştıran Arnica mutfak robotu modelleri, kompakt tasarımlarıyla mutfak tezgahlarınızda yer de kaplamayarak büyük beğeni alıyor. İki farklı pulse alternatifi ve değişik hız düzeyleriyle işinizi kolaylaştıran Arnica 444 Mini Mutfak Robotu sahibi olmayı seçerseniz, çelik bıçaklı ve 600 W motor gücüne sahip bu kullanışlı yardımcınız sayesinde et parçalama, çörek hamurlarının homojen kıvamını tutturabilme gibi güç işlemleri dahi dakikalar içinde tamamlayabiliyorsunuz.

Eğer seçiminiz Arnica Prokit 444 Plus Kompact Mutfak Robotu yönünde olursa, 3 farklı hız kademeli yapısıyla, çırpma, karıştırma, parçalama ve doğrama gibi karmaşık işlemleri tek bir aletle tamamlayabiliyor; üzerinde çalıştığınız lezzet tarifine göre arzu ettiğiniz tüm ayarlamaları saniyeler zarfında yapabiliyorsunuz. Beyaz renkte sunuluşuyla tüm mutfaklara uyum sağlayabilen zarif dizaynı, 1,5 litrelik blender kabı, çok fonksiyonlu haznesiyle ve otomatik emniyet sistemiyle Arnica Prokit 444 Plus Kompakt Mutfak Robotu, mutfak aletlerinden beklentilerinizi fazlasıyla karşılarken, mutfakta harcadığınız zamanı verimli kullanmanızı da kolaylaştırıyor. Özendiğiniz 5 yıldızlı otel mutfağı lezzetlerini hazırlamada, en kullanışlı yardımcılarınız olan Arnica mutfak robotu modelleri şimdi sizi bekliyor.

Arnica Rondo Seçenekleri İle Mutfakta Hız Kazanın

Leziz ikram ve sunumlar yapmaktan hoşlananların en zorlandığı işlemler arasında dövme, parçalama, kıyma, karıştırma işlemleri başı çekiyor. Dikkatli ve özenli yaklaşım gerektiren, manuel yapılırken çok zaman alan bu işlemler sırasında elinizin altında olmasından mutluluk duyacağınız rondo modelleri işinizi kolaylaştırıyor. Her biri kapsamlı Ar-Ge ve inovasyon ürünleri olan Arnica doğrayıcı modelleri, üstün teknik performansının yanı sıra, şık ve modern çizgiler taşıyan tasarımlarıyla da mutfak tezgahlarını süslemeye devam ediyor.

Bir Arnica Rapid Plus Mini Doğrayıcı edinmeniz halinde, 500 W’lık motor gücü, ekstra dayanıklı şeffaf haznesi ve 300 Ml’lik geniş hazne kapasitesiyle pratik ve hızlı bir mutfak asistanına kavuşmuş oluyorsunuz. Arnica Rapid Plus Mini Doğrayıcı sahip olduğu farklı özellikle, tuşsuz olarak da kullanım sunarak piyasadaki rakiplerinden sıyrılıyor. Parçalayıcı ana bıçağının yanı sıra, ilave bıçak özelliğiyle de uzun soluklu bir rondo kullanım deneyimi sunan Arnica Rapid Plus Mini Doğrayıcı, farklı ve çarpıcı tasarımı, 3 yıllık garanti süresiyle mutfağınızda yer almayı bekliyor.

İster ilk defa mutfak aletleri alışverişi yapacak olun, ister tarifleriyle ünlü, detaylı sofra sunumları hazırlayan bir lezzet üstadı olun, Arnica mutfak aletleri, tasarımdan kullanışlılığa, üstün teknik özelliklerden, uzun soluklu kullanım avantajına mutfağınızda yaşamı kolaylaştıran, sevdiklerinize sağlıklı ve leziz ikramlar yapmanızı sağlayan, zamandan ve mekandan tasarruf fırsatı sunan birbirinden çekici mutfak aleti seçenekleriyle tüm istek ve beklentilerinize rahatlıkla cevap verebiliyor.

Siz de mutfakta becerikli, hızlı, güçlü ve modern tasarımlı yardımcılara ihtiyaç duyuyorsanız, kesme, doğrama, parçalama, dilimleme, karıştırma, kıvam verme işlemlerini bir solukta tamamlayabilmek istiyorsanız Arnica blender, rondo ve mutfak robotu modellerinden en az 1 tanesi sizin tezgahınız için. İhtiyaç duyduğunuz, beğeni ve beklentilerinize uygun Arnica mutfak aleti modellerini şimdi inceleyebilir; beğendiklerinizi hemen satın alabilirsiniz.

 


  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :+ Benzer Haberler
» Gastronominin önde gelen isimleri İzmir’de buluştu
» Tuğçe’nin mutfağı
» Amerikalılara ünlü şefler levrek ve çipura ziyafeti sunacak
» Dört Mevsim Gaziantep Yemekleri kitabının İngilizcesi çıktı
» Lezzet tutkunlarına güveçte kereviz tandır
» İzmir’in lezzetleri Mutfak Konak’ta tadılacak
» Lezzet ve müzik dolu şehrin ilk ‘Ekim Festivali’ gerçekleşti
» 2. Uluslararası Meze Festivali
» Lezzet şöleni başlıyor
» En gözde lezzet; deniz ürünleri, yükselen yazlık belde; Ayvalık
» Hem sağlık hem lezzet
» 2. Adana Lezzet Festivali için geri sayım başladı
» Köfte, 5 bin çeşidi ile evrensel bir lezzet
» ‘Yerel Mutfak Global Lezzet’ Projesi
» Kahve Dünyası’ndan damak zevkinize göre yöresel kahve önerileri
» Kahve dikkati artırıyor zindelik veriyor
» Kocaeli yemekleri Gastronomi Kongresine damgasını vurdu
» İzmir sokak lezzetleri Lyon’u fethetti
» Gazianetp festivali biber hasadı ile başladı
» Yerli, yabancı ünlü şefler, yemek yazarları, İzmir’de buluşuyor
» Lezzetli aşure nasıl yapılır?
» Kocaeli’nin mutfak zenginliği KO-MEK ile sofralara taşınacak
» Coğrafi işaret tescili başvurusunda Gaziantep öncü
» GastroAntep festivali ile yabancı turist sayısı 3 yılda 3 milyon olacak
» Fotoğraflarla Antep sofrası anlatılcak