‘Anneliğe Dair Her Şey; Mammashow’da…

30 Eylül 2018 Pazar 15:00
12
14
16
18

‘Anneliğe Dair Her Şey’ mottosuyla 9-12 Ocak 2019 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde ‘düzenlenecek Mammashow’da, yenidoğan ve bebek alışverişi denildiğinde ilk akla gelen sektördeki en prestijli markaların fuara özel fiyatlarıyla alışveriş imkanı ve yüzlerce markanın hediye-indirim yağmuru olacak. Mammashow, anne ve anne adaylarının hayatlarını kolaylaştıracak onlarca eğitici ve eğlendirici etkinliğe de ev sahipliği yapacak.

Anneler, babalar geçmişten günümüze bebekleri ve çocukları için hep en iyisini, en güzelini yapmak, kullanmak, giydirmek, yedirmek, içirmek ister.Günümüzün anne ve babaları da dünyada yaşanan teknolojik gelişmelere kolaylıkla uyum sağlamaları, yeniliklere açık olmaları ile öne çıkan 20 ve 30’ların ortasındaki Y kuşağından geliyor. Z kuşağının ardından gelen Alfa Kuşağı’nın ebeveynleri, bebek-çocuk sektörüne dair en son gelişmeleri, ürünleri, yenilikleri ve modayı yakından takip ediyor, sosyal medyadan paylaşmayı da ihmal etmiyor.

Mammashow’da yüzlerce markanın hediye-indirim yağmuru olacak…

Anne bebek çocuk ürünleri alanında bir dünya markası olan ve Türkiye dışında Çin, Hindistan ve Singapur’da düzenlenen 36.Uluslararası İstanbul CBME Türkiye Anne, Bebek ve Çocuk Ürünleri Fuarı, Y kuşağının yeniliklere açık annelerini, ‘Anneliğe Dair Her Şey’i deneyimlemek üzere Mammashow’a davet ediyor.

Mammashow’un CBME Türkiye ile eş zamanlı olarak 9-12 Ocak 2019 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi CNR Expo Hall 1’de düzenleneceğini belirten Mammashow ve CBME Türkiye Pazarlama Müdürü Aslı Altınok Erdal, “Mammashow’da 4 gün süresince yenidoğan ve bebek alışverişi denildiğinde ilk akla gelen sektördeki en prestijli markaların fuara özel fiyatlarıyla alışveriş imkanı ve yüzlerce markanın hediye-indirim yağmuru olacak. Ayrıca anne ve anne adaylarımızın ihtiyaç duyacakları bilgilerin uzman konuşmacılar tarafından aktarıldığı eğitim ve seminerlerimiz ile anne ve babaların bebekleri ve çocukları ile birlikte katılabilecekleri eğlenceli çocuk atölyeleri ve etkinlikler organize ettik. Mammashow alanında annelerimizin çocukları için ihtiyaç duyacağı emzirme odasından, çocuk oyun alanına kadar her türlü detayı en ince noktasında kadar düşündük. Geçtiğimiz yıl ilk kez düzenlediğimiz Mammashow’a ilgi çok güzeldi. Bu yıl da ilginin katlanarak artmasıyla 4 bin anne ve anne adayını ağırlamayı bekliyoruz” dedi.

Mammashow, annelerin hayatlarını kolaylaştıracak onlarca etkinliğe evsahipliği yapacak…

Anneler, hamilelik öncesinde, sırasında ve sonrasında hem kendileri hem de bebek ve çocukları için ihtiyaç duyacakları; hamilelikte beslenme, doğum yöntemleri, evde alınan güvenlik önlemleri ve ilk yardım, doğuma giderken anne ve bebeğin valiz hazırlığı, bebek odası hazırlığı ve doğru alışveriş, anne sütü ve emzirme, kolik bebek bakımı, anne ve bebeğin sağlıklı beslenmesi, bebeğin günlük bakımı, uyku düzeni, oyun gibi pek çok konuda alanında uzman konuşmacıların yer aldığı seminer ve eğitim programlarına katılma imkanı bulacaklar.

Anneler ve Çocukları Mammashow’da birlikte eğlenecek…

4 bin anne ve anne adayının katılım sağlayacağı Mammashow’da, hamile dansı, bebekler ve çocuklarla dans gibi etkinlikler ile bezden bebek yapımı, yüz boyama, kum boyama, lego, boncuk

dizme, tahta oyuncak boyama, kurdele-kumaş yapıştırma gibi birbirinden eğlenceli çocuk atölyeleri yapılacak.

Mammashow, annelerin ve bebeklerinin tüm ihtiyaçlarını düşündü…

Mammashow’un özenle tasarlanmış alanlarında anneler ile bebek ve çocuklarının ihtiyaç duyabileceği tüm konfor mevcut olacak. Anneler, bebek beslenme odası, bebek alt açma odası, bebek bakım odası ve emzirme odası gibi imkanlardan yararlanarak Mammashow’da bebek ve çocuklarının her türlü ihtiyacını karşılayabilecekleri gibi, bu alanda geliştirilen en yeni ürün ve hizmetleri deneyimleyerek çocukları için en doğru seçimleri yapmada rehberlik hizmeti almış olacaklar.

Anne Bebek Çocuk sektörü, CBME Türkiye Fuarı ile dünya pazarlarına açılacak…

Türkiye’nin en büyük anne, bebek, çocuk ürünleri üreticileri, distribütörleri ve alıcıları, 9-12 Ocak 2019 tarihleri arasında, İstanbul Fuar Merkezi – CNR Expo’da 36’ncısı düzenlenecek Uluslararası İstanbul CBME Türkiye Anne, Bebek ve Çocuk Ürünleri Fuarı’nda buluşmaya hazırlanıyor. 2019 yılı anne-bebek-çocuk sektöründeki en trend ürünlerin vitrine çıkacağı CBME Türkiye’ye 125 ülkeden, 300 katılımcı, 750 marka ile ağırlıklı olarak Balkanlar, Türki Cumhuriyetleri, Orta-Doğu, Kuzey Afrika, Bağımsız Devletler Topluluğu, Doğu Avrupa ülkeleri ile Türkiye’den 18 bini aşkın profesyonel ziyaretçi katılımı bekleniyor.

 


  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :+ Benzer Haberler
» Saran’dan sağlıklı nesiller için yeni bir etkinlik!
» Ray-Ban yılın en çool markası seçildi!
» Ben anneyim
» 4 Gün İastanbul 3 gün mandıra
» Tasarımcı gençler vitrine çıktı
» Citroën CEO’su Linda Jackson 2018 yılının en iyi otomotiv yöneticisi seçildi
» Asya ve Avrupa Kadın Müzeleri Konferansı’nın ilki İstanbul’da yapılıyor
» Türkiye’nin en medyatik şehirleri belli oldu
» Meme kanserine karşı zumba
» Kuru meyve sektörü 6 ülkeyi hedef pazar seçti
» Mutfağın ustalarına emek ödülü
» Mersin’de ‘İklim Değişikliği Farkındalık Günü’
» Kadın Meclisi’nden anlamlı etkinlik
» İzmir’in Lezzet Festivali başladı
» “Sağlıklı Yarınlara Koş İstanbul”
» İzmir’de "Tasarım Zamanı
» Cif ve Arzum Onan Ev İşlerinde Eşitlik ‘Hepimizin Elinde’ Dedi
» TÜSAD : “Bilginin ve deneyimin aktarımı ülkemizin gelişimi için çok önemli”
» Avrupa’daki gururumuz Tuğçe
» Yüz Binden Fazla Yırtıcı Kuş Adana’dan geçti!
» Türkiye Paris Anlaşması’nı onaylayarak harekete geçmeli
» “Kadın Dilinden Masallar”
» Neslihan Yargıcı Çocuklar ile Moda ve Tasarım Atölyesi’nde buluştu
» Çiğdem Babayiğit Boğaziçi Üniversitesi Klasik Müzik Koordinatörü oldu
» Ebru Demirhan ’Çocuğumla Beraber İyileşiyorum’