4 Gün İstanbul 3 gün mandıra

20 Ekim 2018 Cumartesi 09:00
12
14
16
18

Kendine özgü konsepti ve müziğe kattığı değerle fark yaratan Jolly Joker, İstMarina Kartal’da muhteşem bir açılışa imza atı. Açılış gecesinde sahneye çıkan Hakan Altun, mekanı tıklım tıklım dolduran hayranlarına tam anlamıyla bir müzik ziyafeti çekti.

Sahne öncesi basın mensuplarının sorularını da yanıtlayan başarılı sanatçı, ''Arkadaşlarım dışarıda mahşeri bir kalabalığın bizi beklediğini söyledi. Çok heyecanlıyım. Böylesine güzel ve Anadolu yakasının en değerli konser mekanı olacağını inandığım bir yerde açılışı yapıyor olmak büyük mutluluk.'' diyerek duygularını dile getirdi. Bir süre önce şehir hayatından sıkıldığını söyleyip Muğla'nın Çökertme Koyu'nda yaşama kararı alan Altun, haftada dört gün İstanbul'da sahnesi olduğunu hatırlatan muhabirlere ''Haftada dört gün İstanbul'da olacağız evet. Gidiş gelişler biraz yorucu olacak ama kararımda ısrarcıyım. 4 gün istanbul 3 gün mandıra... Bir süre böyle devam edeceğiz.'' sözleri ile açıklama yaparken Çökertme'de ki evinde annesinin ve kız kardeşinin de kendisi ile birlikte yaşadığını dile getirdi. Son olarak evlilikle ilgili kendisine yöneltilen sorulara her zaman ki utangaçlığı ile kaçamak cevaplar veren Hakan Altun, röportajı noktalayıp sahnesinin yolunu tuttu.

Konserine ''Telefonun Başında Çaresiz Bekliyorum'' şarkısı eşliğinde bembeyaz bir kıyafetle çıkan Hakan Altun, ''Sağ baştan say desek sabaha kadar sayacak bir kalabalık var karşımda. Bu ne büyük mutluluk. Bundan böyle her çarşamba Kartal'da birlikte olacağız. Şimdi sözü fazla uzatmayayım. Yaşasın arabesk'' diyerek romantik şarkıları ile İstMarina Kartal Jolly Joker'de duygusal rüzgarlar estirdi.

Bir ara istek parçaları kendisine iletmek için sahneye gelen mekan personeli ile düet yapan Hakan Altun, konserinin ikinci bölümüne ise siyah bir kıyafet ile çıkarak tempoyu arttırdı. Hareketli şarkıları ile konser alanını dolduran müzikseverleri oynatan Altun, ''Oynamayanı öcüler yesin, kaynanası hiç ölmesin.'' sözleri ile herkesi kahkahalara boğdu.

Yaklaşık üç buçuk saat boyunca sahnede kalarak kendi geleneğini bozmayan başarılı sanatçı, ''Önümüzdeki hafta daha kalabalık oluruz inşallah. Konu-komşu hala, dayı, teyze... Tutun kolundan gelin. Gördünüz işte eğleniyoruz. Pişman olmazsınız.'' sözleri ile programını alkışlar eşliğinde noktaladı. Mekanı dolduran yaklaşık iki bin beş yüz kişilik coşkulu kalabalığın yoğun tezahüratları dolayısıyla yaklaşık on dakika sonra sahneye tekrar geri dönen Hakan Altun, ''Anlaşıldı sizin eviniz barkınız yok. Öyleyse sabaha kadar eğleniyoruz.'' diyerek biten konserini kırk beş dakika daha uzattı. Dillere dolanan şarkıları ile ayağa kaldırdığı mekanda, sahneden tezahüratlar ve alkışlar eşliğinde inen Hakan Altun, her açıdan hafızalardan uzun süre silinmeyecek bir konser vermiş oldu.

 


  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :+ Benzer Haberler
» AVM’ler için performansı artırmanın tam zamanı
» Spiker adayları için büyük final yaklaşıyor
» Avcılar’da "Önce İnsan" projesi ödül getirdi
» Eşya kaybetmeye son, Chipolo artık Türkiye’de
» 27.Kalite Kongresi ‘Sürdürülebilir Ortak Gelecek’ Temasıyla bugün başladı
» Çöpteki siyah altın
» En güzel ders
» İnsanın şifresi olur mu?
» Toprağı koru, iklimi koru
» Dijital çağ kadınların dönemi olacak
» Prima ve El Bebek Gül Bebek Derneği Prematüre Farkındalığı için koştu
» Alkışlar "Sensin Atatürk" için
» Karşıyaka’nın Bilge Çınarları sezonu açtı
» Atatürk’ün Çocukları Yeni Çocuk Başkanını seçti
» Ata’ya özlemlerini yazarak dile getirdiler
» Sektörün en etkili en yaratıcı işleri Felislendi
» Brand Week Istanbul’da sınırları aşan kadınlar konuşuldu
» Binlerce öğrenci Ata’sı için koştu
» Başkan Sibel Uyar Madrid’te Urla’yı anlattı
» Nazan Moroğlu: Cumhuriyetimizin Kurucusu Mustafa Kemal ATATÜRK’Ü saygıyla anıyoruz
» Brand Week Istanbul “Sınır Tanımayan Fikirler”
» Türkiye küçük balerinleri ayakta alkışladı
» Tülin Şahin Kızılay için koşuyor
» Foça’da ‘Cumhuriyet Kadını’ paneli
» Karşıyakalı çocuklardan Ata’ya 500 metrelik mektup!